Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kuchnia wagon śliczna, choć kilka drobiazgów zrobiłabym inaczej. Do ergonomicznych zarzutów dodałabym jeszcze płytę obok piekarnika. Gdyby była z prawej strony można byłoby gorące blachy czy naczynia wygodnie odstawiać na blacie. A tak trzeba sięgać za garnki.

 

Dla mnie zlew i płyta w jednym ciągu była priorytetem w projektowaniu kuchni. Ja również nie wyobrażam sobie biegania po kuchni z garnkiem pełnym wrzątku do odcedzenia. A klienci mają małe dziecko przecież. Na inne niedogodności można przymknąć oko, jeśli nie stwarzają zagrożeń.

 

Wybaczcie, ale nie mogłam się oprzeć. To mój wagonik idealny (jako inspiracja tylko niestety):

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/c/690/qdea.jpg

Edytowane przez -ula-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to albo trafiłaś na jakiś felery model, albo masz wielkiego pecha , serio :eek:

zainstaluj pod zlewem system filtrów czyszczących wodę, te najprostsze już od około 500zł można kupić i problem powinien zniknąć :yes:

nie namawiaj do zakupu zwykłej marketowej, bo nie wiesz co mówisz.

w takich wszystko jest słabsze - wężyki, korpus, głowica... nawet uszczelki są cieńsze.

jak coś w takiej taniej baterii strzeli pod nieobecność domowników, to tej wody nic nie zatrzyma!

w wodociągu się nie skończy, a ona nie przestane lecieć dopóki wody na głównym zaworze nie zakręcisz

przepraszam... rozgadałam się :bye:

 

Nie, ja nie namawiam na marketową :) Po prostu jestem na tą, a szczególnie na jej serwis, tak wkurzona, że teraz JA bym zrobiła tak jak piszę.

Twoje argumenty są bardzo słuszne. Nawet ciut pocieszające dla mnie... poszukam dobrych stron jej posiadania.

Filtry rozważę, ale już do nowego. Tu nic więcej pod zlew nie wcisnę. A po to kupiłam "drogą, dobrą i z długą gwarancją" baterię, żeby z nią problemów nie mieć przez długi czas.

Serwisu Hansgrohe nie polecam. Przy jednorazowym kontakcie jest bardzo sympatyczny, ale później przyjemność jest odwrotnie proporcjonalna do częstotliwości kontaktu. Tak ku przestrodze, jeśli ktoś myśli, że kupując tańszą traci wysoką jakość obsługi pozakupowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nataly pytanie z innej beczki jesli dasz radę odpowiedziec będę wdzięczny

 

Ile kosztuje tak zwane servo-drive do aventosa HF

 

czy jedno servo obsłuzy tylko 1 szafkę czyli 2 podnośniki czy mozna zastosował 1 servo do 2 szafek 4 podnosników ?

 

górną zabudowę planuję zmienic na szafki aventos 3x po 1m w tej chwili otwierane na bok

http://images62.fotosik.pl/452/3158ed693559e600med.jpg

 

i teraz zapytuję

jak Twoim zdanie podrozy to wycenę

3x aventos HF

lub

3x aventos HF plus elektryka servo x3 sztuki

Edytowane przez f.5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nataly pytanie z innej beczki jesli dasz radę odpowiedziec będę wdzięczny

 

Ile kosztuje tak zwane servo-drive do aventosa HF

 

czy jedno servo obsłuzy tylko 1 szafkę czyli 2 podnośniki czy mozna zastosował 1 servo do 2 szafek 4 podnosników ?

 

górną zabudowę planuję zmienic na szafki aventos 3x po 1m w tej chwili otwierane na bok

http://images62.fotosik.pl/452/3158ed693559e600med.jpg

 

i teraz zapytuję

jak Twoim zdanie podrozy to wycenę

3x aventos HF

lub

3x aventos HF plus elektryka servo x3 sztuki

 

Witam , nie jest to tanie rozwiązanie ale mam je u siebie na ekspo w podnośniku HK i jest bardzo fajny ,..

Nie wiem gdzie będziesz się zaopatrywała bo każdy ma swoje upusty więc trzeba to sprawdzić .

A jeśli chodzi o servo do aventosa HF to można wykorzystać jeden zasilacz nawet do kilkunastu kompletów sevo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , przedstawiam jako inspirację kolejną naszą realizację . Kuchnia robiona dla naszej Klientki również z Muratora .. ;-)

Mdf lakierowany z frezowanymi uchwytami plus fornir oliwka na frontach oraz opaskach na około słupków ;-) Stolik okolicznościowy na jednej kwadratowej nodze również z tego forniru . Blat kwarcogranit oraz szyby lakierowane na blacie ;-) Miłego , Piotr więcej zdjęć na naszej stronie ;-)

[ATTACH=CONFIG]229711[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]229712[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]229713[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]229714[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]229715[/ATTACH]

 

czy mogłabym prosić o podanie modelu zlewu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, i Panowie ;)

Nie mogę znaleźć takiego wątku, pewnie go nie ma ;) dlatego zapytam tutaj, bo związane z kuchnią :) Jakby co, odeślijcie mnie do podobnego wątku.

 

Jakich marek sprzęty do kuchni polecacie? Póki co słyszałam coś na zasadzie: jak zmywarka to tylko Bosh. A lodówka to tylko Samsung, etc ;)

Więc? Jeśli nie marka to na co patrzeć podczas wyboru?

Wczoraj czytałam jakiś niezależny test lodówek, piszą tam że na lodówce nie oszczędzać. Wyguglałam lodówkę "zwycięzcę". 3,5 tysiąca... Czy faktycznie trzeba tyle wydać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, i Panowie ;)

Nie mogę znaleźć takiego wątku, pewnie go nie ma ;) dlatego zapytam tutaj, bo związane z kuchnią :) Jakby co, odeślijcie mnie do podobnego wątku.

 

Jakich marek sprzęty do kuchni polecacie? Póki co słyszałam coś na zasadzie: jak zmywarka to tylko Bosh. A lodówka to tylko Samsung, etc ;)

Więc? Jeśli nie marka to na co patrzeć podczas wyboru?

Wczoraj czytałam jakiś niezależny test lodówek, piszą tam że na lodówce nie oszczędzać. Wyguglałam lodówkę "zwycięzcę". 3,5 tysiąca... Czy faktycznie trzeba tyle wydać?

Phiii...3,5 tys to super cena! Mnie ostatnio facet w studiu kuchennym przekonywał do lodówki za 14 tys!!! Ślicznie pięknie podziękowałam i zamknęłam za sobą drzwi.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phiii...3,5 tys to super cena! Mnie ostatnio facet w studiu kuchennym przekonywał do lodówki za 14 tys!!! Ślicznie pięknie podziękowałam i zamknęłam za sobą drzwi.:D

 

Znalazłam dziś lodówkę za 8 tysięcy.... dolarów :D a się napaliłam po przeczytani specyfikacji i tego co posiada... Liebherr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...