Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki, Gumisiu. Za drogie te zasłony, żebym najpierw kupiła, a potem próbowała, zwłaszcza że potrzebuję trzy komplety. Kolor jest zabójczy i strasznie mnie kusi :))

Nie ma sprawy:yes:

Mnie także kolor straszliwie urzekł i póki co to jedyny kolor w naszym białym domu:D

A myśle ,że jednak warte są swojej ceny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

annNS2 fajna Twoja turkusowa ściana :D GUMISIOWA Twoja kuchnia z zasłonami śliczna, a ja jakoś bardzo się nakręciłam na te turkusowe lampy, może nie potrzebnie. Proszę BAARDZO jeszcze o pomoc z stołem jaki ma mieć kolor. Bo może być albo biała lakierowana, albo szara pod fornir, ewentualnie pod podłogę, czy biały matowy (taki, że słoje przebijają) będzie pasował?

[ATTACH=CONFIG]235777[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]235778[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]235779[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]235780[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]235781[/ATTACH]

 

Mnie się podoba nr 3 i 4;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale karnisza dla nich nie zmienię :) mogę się pokusić o przeróbkę z przelotek, tylko czy to się uda...

Zebber-jeśli się zdecydujesz to ja baaardzo proszę pokaż jak wyszło!!

My właśnie po 2 latach mieszkania zamontowaliśmy na piętrze szyny i powiesiłam białe zasłone na "drapowanie";)

I tak mi się podoba ze zaczęłam myśleć sentymentalnie o turkusowych i zamianie na marszczenie,ale u mnie na parterze wisi 8 kpl więc musze mieć pewnosc:D

PROSZE JAK SIE ZDECYDUJESZ POŚLIJ ZDJĘCIA!!!!!:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnoręczna metamorfoza kuchni , jeszcze bez piekarnika i okapu .Meble również własna produkcja

[ATTACH=CONFIG]234978[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]234979[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]234980[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]234981[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]234982[/ATTACH]

 

jejku!!! kawał dobrej roboty! :D

po pierwsze szok przy porównaniu starej kuchni do nowej

po drugie to TY SAM JĄ WYKONAŁEŚ ! szok

kawał dobrze wykonanej roboty :yes:

świeżo, delikatnie, nienachalnie :lol2:

gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może o ja w końcu pokażę kawałek naszej kuchni ;)

 

Wieczorową porą...

 

IMG_1864.jpg

 

IMG_1865.jpg

 

IMG_1884.jpg

 

 

I trochę szerzej...

 

za dnia...

 

http://dl.dropbox.com/u/77244481/murator/IMG_1036.jpg

 

http://dl.dropbox.com/u/77244481/murator/IMG_1040.jpg

 

Witam

Agatko czy jest tu na forum Twoja kuchnia ujeta z drugiej strony? Można gdzieś ją zobaczyć? Jest cudna :) . W Ikei kupowałaś standardowe szafki bez blatu, tak? pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatah Wasza kuchnia jest wizualnie dla mnie ideałem jeśli chodzi o takie troszkę nowocześniejsze ;) Kolorystyka bombowa, elegacja i szał :)

Teraz kwestia techniczna - czy górna krawędź szafek licuje z górą wnęki okiennej? Wydaje mi się, że nie, ale wolę się upewnić.

Właśnie nie wiem czy się tym przejmować w swojej kuchni, tylko, że ja mam okno na środku ciągu górnych szafek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

 

Szafki nie licują się z oknem, są jakies 5 cm niżej.

Ale wyżej być nie mogły bo po pierwsze szafki wiszą 70 cm od blatu, czyli 160 oc podłogi, i dla mnie to odpowiednia wysokość, wyżej byłoby za wysoko.

A po drugie, po prawej stronie jest ściana z kominem i kratka wentylacyjna, Na zdjęciach tego nie widać, ale górna krawędź szafek dochodzi do kratki. Wyżej się nie da.

 

Gdyby okno było w ciągu i wysokośc powieszenia szafek by mi odpowiadała to zrobiłabym na równi. Ale jeśli miałoby to powodować utrudnienie w użytkowaniu, to dla semgo efektu wizualnego raczej nie. Z kuchni ma się przede wszystkim wygodnie korzystać :)

 

Agatah a ja zapytam o farby- kolorki mam już spisane kiedyś :-) jak sie spisują te farby, miałas już okazję gdzies je myć/ścierac z jakiś plam ?

 

Zmywałam :)

Z Beckersa na ścianach w salonie długopis szorowałam gąbką, struktura się nie zmieniła.

W kuchni co jakiś czas przecieram białego Duluxa do kuchni i łazienek, ale bez szorowania. Nic się nie dzije.

 

Za to w łazience ostatnio zmywałam zmywaczem lakier do paznokci. Na szczęście przy podłodze, ale nieco zmieniła się struktura farby i widać jak wiadomo gdzie patrzeć ;)

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmywałam :)

Z Beckersa na ścianach w salonie długopis szorowałam gąbką, struktura się nie zmieniła.

W kuchni co jakiś czas przecieram białego Duluxa do kuchni i łazienek, ale bez szorowania. Nic się nie dzije.

 

Za to w łazience ostatnio zmywałam zmywaczem lakier do paznokci. Na szczęście przy podłodze, ale nieco zmieniła się struktura farby i widać jak wiadomo gdzie patrzeć ;)

 

bardzo dziękuję :-) szukam jakiegoś rozwiązania nim pojawi sie szyba do kuchni :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmywałam :)

Z Beckersa na ścianach w salonie długopis szorowałam gąbką, struktura się nie zmieniła.

W kuchni co jakiś czas przecieram białego Duluxa do kuchni i łazienek, ale bez szorowania. Nic się nie dzije.

 

Za to w łazience ostatnio zmywałam zmywaczem lakier do paznokci. Na szczęście przy podłodze, ale nieco zmieniła się struktura farby i widać jak wiadomo gdzie patrzeć ;)

 

 

ehhhs no lakier to chyba ciężka sprawa :( żonka kiedyś rozlała i też było z tym sporo zachodu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuję :-) szukam jakiegoś rozwiązania nim pojawi sie szyba do kuchni :rolleyes:

 

Ja miałam kiedyś beckers w kuchni w pełni zmywalny i dał rade ponad 6 lat( potem zaczęło sie juz łuszczyc przy piecu ale ja 6 lat nie malowałam...) teraz w lazienkach mam i beckers i tikkurila optima- i tikkurila tez daje rade ( przy umywalce nie mam płytek i ani jednej plamki z wody czy mydła póki co) dzisiejsze farby sa naprawdę extra- moze sie okazać ze nawet szyby nie bedziesz chciała jak sie do tego przyzwyczaisz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza mała kuchnia :

 

[ATTACH=CONFIG]234226[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]234223[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]234224[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]234225[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]234222[/ATTACH]

 

a już niebawem będzie kolejna :)

 

z jakiego materiału są fronty szafek? jest to gotowa kuchnia czy robiona na wymiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...