Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

O tak Fluggera polecam bardzo mam w całym domu i sprawdza sie rewelacyjnie.Bardzo dobre farby ma tez Benjamine Moore ale to juz chyba inna polka cenowa.:rolleyes:

 

ja Benjamin Moore'a będę mieć w salonie, bo mam tam jedną ścianę turkusową i nasza projektantka poleca turkus właśnie z BM. No ale resztę wolałabym tańszą, ale nie najtańszą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja zapytam o piekarnik..jak sie sprawuje ? czy korzystaliscie juz z funkcji twin convection ? bo bardzo jestem ciekawa jak to sie sprawuje ;-)

Z piekarnika jestem zadowolona, często wykorzystuję tylko połowę. Zdarzyło się i tak że piekłam w obu komorach naraz, wg mnie bez zastrzeżeń.

ja Benjamin Moore'a będę mieć w salonie, bo mam tam jedną ścianę turkusową i nasza projektantka poleca turkus właśnie z BM. No ale resztę wolałabym tańszą, ale nie najtańszą :)

U nas sprawdza się tikkurila (optiva matt), akrylowa farba lateksowa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny napiszecie jakiej marki macie farby w kuchni? A skoro już o tym to napiszcie czy w całym domu ta sama firma czy jakoś różnicowałyście kuchnia, łazienka, salony ;) Czy na coś konkretnie trzeba zwrócić uwagę kupując farbę do kuchni (łazienki)?

Często tutaj Flugegr się pojawia...

w calym mieszkaniu lateksowa firmy KABE, sufity matowe, reszta polmat...mozna szorowac, wszystko schodzi, choc najciezej czarny marker ;) (mam w domu takiego jednego malego szkodnika) krotko mowiac - POLECAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Benjamin Moore'a będę mieć w salonie, bo mam tam jedną ścianę turkusową i nasza projektantka poleca turkus właśnie z BM. No ale resztę wolałabym tańszą, ale nie najtańszą :)

nie wiem o jaki turkus ci chodzi, ale jak juz pisalam mam wszedzie kabe...zakupilam jako baze biala w polmacie i chlopaki zrobili mi farbe w mieszalniku z dekorala ;) (dokladnie kolor fontanna di trevi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie te farby KABE?

to zalezy od koloru ;)

poczatkowo mielismy w salonie ciemna grafitowa sciane i ta farba byla najdrozsza, reszta nas wyniosla ok 700pln na cale mieszkanie lacznie z sufitami, malowane 2 razy :)

ps. moja turkusowa tez miala byc bardziej szara (taka jak na tej inspiracji), jak cos to moge dzisiaj swoja obfocic dla porowniania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia - przepiękna kuchnia! Zachwycam się

:jawdrop:

duś dziękuję :)

 

Piękna kuchnia i piękne to gołe okno :D

nie wiem czy bym tam jednak coś dawała :no: , chyba że sąsiedzi lookają za bardzo :p

 

Aniula z sąsiadami jest OK - cisza i spokój :yes: Póki co nie zaglądają :D Jednak docelowo, coś tam będzie musiało się znaleźć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa że byliśmy sensacją na wsi bo wszyscy mnie znali że to ja- ta pani z domu bez firanek:lol2: a ostatnio sąsiadka zaczepiła mnie i mówi-a jednak się pani zdecydowała:lol2:

Gumisiowa - doskonałe :lol2:

 

Przepiękna kuchnia, to ATLAS, prawda ? :) Gdyby była matowa, byłaby moim ideałem :)

piu tak, to Atlas. Naprawdę porządnie zrobione meble. Gdbyby były matowe to były by też moim ideałem, ale mąż się nie zgodził… niestety nie "widział tego" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...