Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Doradźcie: jutro zamawiam lacobel na ścianę i zastanawiam się czy dać tylko na tej głównej ścianie czy położyć jeszcze na tych zaznaczonych ?

Będę miała ten sam dylemat w najbliższym czasie, oglądałam sporo zdjęć i całkiem dobrze wyglądał lacobel również na tych ściankach przy oknie; na ten moment myślę, że dam zarówno na długiej jak i na krótkich. Ciekawa jestem jaką podejmiesz decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miała ten sam dylemat w najbliższym czasie, oglądałam sporo zdjęć i całkiem dobrze wyglądał lacobel również na tych ściankach przy oknie; na ten moment myślę, że dam zarówno na długiej jak i na krótkich. Ciekawa jestem jaką podejmiesz decyzję.

 

Dobrze mówisz. Na bokach tez ładnie wygląda szczególnie jak lacobel znajduje się na całej wysokości okna na ścianach i bokach. Z początku pomalowaliśmy boki ale jak przyszedł szklarz i poradził zmieniliśmy zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IZA30 na pewno praktyczniej byłoby położyć na jednej ze ścian( tej przylegającej do długiej) , bo mimo wszystko podczas zmywania woda chlapie na boki. Chyba ,że wszystkie garnki , duże miski myjesz w zmywarce. Zależy też jaką masz farbę na tych 2 ściankach. Jeśli jest dobrej jakości i można ją zmywać to niekoniecznie potrzebny tam lacobel. Wizualnie jak widać po realizacji innych może to ładnie wyglądać. Proponuję zrobić , ale bez wnęki okiennej chyba ,że z drugiej strony okna też zrobisz tak samo .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta lodówka Side by Side da się otworzyć? Bo na zdjęciu wygląda jakby było dosunięta do mebli a drzwi podczas otwierania przecież wychodzą na bok?

Zwykle wystaje z ciągu mebli na grubość drzwi...

 

nie musi wystawać, najwyraźniej zależy to od lodówki

mam lodówkę SBS i mało, że nie wystaje, wręcz jest lekko wepchnięta do wnęki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musi wystawać, najwyraźniej zależy to od lodówki

mam lodówkę SBS i mało, że nie wystaje, wręcz jest lekko wepchnięta do wnęki

 

A jaki producent/model posiadasz? Wszystkie te które oglądałem (Samsung, Bosch, Siemens, Sharp, Beko) miały ten "problem", niektóre wymagały dodatkowo po 5-6 cm dla powietrza wokół lodówki - masakra, moja przynajmniej tego nie potrzebuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smakor spieszę z wyjaśnieniem - trochę spóźnionym ;)

 

Lodówka nie jest wsunięta na potrzeby zdjęć, w przeciwieństwie do kilku wypowiadających się osób ja z kolei nie toleruję wysuniętych drzwi sbs lodówki poza linię zabudowy meblowej :p

 

Lodówka to Electrolux i odstęp od mebli z każdej strony wynosi 4 cm - jednak jest to szerokość dopasowana do wybranego modelu tak aby można było swobodnie odchylić drzwi i wyjąć szufladę do mycia :yes:

 

Piu raz na jakiś czas wysuwam lodówkę do przodu i myję, no ale....każdy ma swoje zboczenie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smakor spieszę z wyjaśnieniem - trochę spóźnionym ;)

 

Lodówka nie jest wsunięta na potrzeby zdjęć, w przeciwieństwie do kilku wypowiadających się osób ja z kolei nie toleruję wysuniętych drzwi sbs lodówki poza linię zabudowy meblowej :p

 

Lodówka to Electrolux i odstęp od mebli z każdej strony wynosi 4 cm - jednak jest to szerokość dopasowana do wybranego modelu tak aby można było swobodnie odchylić drzwi i wyjąć szufladę do mycia :yes:

 

Piu raz na jakiś czas wysuwam lodówkę do przodu i myję, no ale....każdy ma swoje zboczenie :p

 

Hej

 

A ja właśnie nie zniósłbym 4 cm szczelin, raziłoby mnie to po oczach.

 

Chyba ze te szczeliny wypełnić fartuchem (rama która byłaby wsunięta na głębokość kilku cm tak żeby nie było widać te głębokiej szczeliny.

 

... każdy ma swoje zboczenie jak mówisz....

Edytowane przez seaman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No własnie tak to jest z tymi SBS. My tez nie myśleliśmy o tym w pierwszym momencie, aż do czasu montażu. Najbardziej obawiam się ze dzieci otworzą lodówkę w czasie kiedy piekarnik będzie miał uchylone drzwi...i nie zareagujemy w czas...oby to się nigdy nie stało bo szkoda lodówki :-)

 

a pokazywałaś gdzieś kiedyś swoją kuchnię? :D

bo nie kojarzę :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...