Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Drodzy Forumowicze, chcemy żebyście zauważyli - pierwsza kuchnia z forum, dom, który odwiedziliśmy z kamerą. Zapraszamy do wizyty u Basi_KRK i Tomka.

 

Clipboard04.jpg

 

Czekamy na zgłoszenia. Przyjedziemy i do Ciebie, by pokazać Twoje piękne wnętrza. Wystarczy napisać do: Redakcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

czy waszym zdaniem wysoka zabudowa w takim szarym a nawet jasniejszym srebrnym kilorze w zestawieniu z bialym dolem i bialym blatem bedzie dobrze wygladala?

 

zetka, takie zestawienia chyba zawsze dobrze wyglądają (tu co prawda odwrotność):

 

http://2.bp.blogspot.com/_uuPqnOW-YEQ/TInMLU_pvfI/AAAAAAAAADw/nIXI48Cvm4Q/s1600/DSC_4409.jpg

 

http://st.houzz.com/simgs/a6517cc801131890_3-5972/contemporary-kitchen.jpg

 

http://www.iseecubed.com/wp-content/uploads/classic-chic-white-and-grey-kitchen.jpg

 

http://www.kitchenimages.net/wp-content/uploads/2013/07/amazing-grey-and-white-kitchen-cabinets.jpg

Edytowane przez sheenaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BasiuKR zupełnie pominięto milczeniem filmik z Wami, nie wiedzieć czemu?!

Gratuluję!!!!!!!!!!!!Kuchnia piekna, a wy bardzo sympatyczni!!!!!!!?Pozdrawiam Was!!!!!!

no faktycznie! :)

zdecydowanie kuchnia zyskala po wyniesieniu wystawki ;)

szkoda ze reszta nie zostala pokazana w tym filmiku!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie! :)

zdecydowanie kuchnia zyskala po wyniesieniu wystawki ;)

szkoda ze reszta nie zostala pokazana w tym filmiku!! :)

 

bo operator latal z ta kamera, jakby go halny zlapal.... ;) jednym slowem, kiepskie nagranie :p

 

Basiu ja jestem pelna podziwu. Kuchnia jest piekna i widac, ze spelnia Wasze oczekiwania. Milo Was widziec w realu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze, chcemy żebyście zauważyli - pierwsza kuchnia z forum, dom, który odwiedziliśmy z kamerą. Zapraszamy do wizyty u Basi_KRK i Tomka.

 

[ATTACH=CONFIG]251238[/ATTACH]

 

Czekamy na zgłoszenia. Przyjedziemy i do Ciebie, by pokazać Twoje piękne wnętrza. Wystarczy napisać do: Redakcja

 

Basiu , przepiękna i baardzo funkcjonalna kuchnia!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kuchnia w graficie bardzo mi się podoba. annNS2 ma rację, że jasny szary i biały nie wyjdzie ładnie, ja jestem zwolennikiem "mocnych" kolorów podobnie jak Smakor. Grafit z białym jest super.

 

oooo podobna do mojej kuchni - fota w załączeniu ;) nieco inna bo z białymi płytkami :) doradzicie jaki kolor lacobeli za płytą?

 

 

DSCF4129.JPGkuchnia 3.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację . Meble i zabudowa kosztowała więcej niż niektórzy maja na wyposażenie kuchni , łazienek i garderoby. Nie zmienia to faktu , że wszystko jest wysokiej jakości . Mnie ta kuchnia nie zachwyca. Na forum jest kilka ładniejszych . Oczywiście moim zdaniem :rolleyes:

 

He he nie chciałem tego pisać ale mnie też nie zachwyca a i ergonomia chyba powalająca nie jest :) Ale to indywidualna sprawa każdego właściciela i sprawa jego budżetu :) Ergonomia dla mnie to coś pomiędzy wyszukanym designem i aspektami wizualnymi (tudzież wizytacją muratora czy innej dekoratorni) a codziennym życiem i pracą w kuchni :) Ale każdy robi dla siebie i wedle swojego uznania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...