Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

iskierka-m stanowcze nie dla zielonej opaski na suficie :no: Ogólnie nie jest źle. Pewnie, że mogłabym się jeszcze do czegoś przyczepić , ale widzę w tym wszystkim pewną konsekwencję właścicieli . Im się na pewno podoba a to najważniejsze.

 

Anad65 bardzo przyjemna kuchnia. Jasna , ciepła , przytulna . Bardzo ! podoba mi się wzór na szkle. Dodaje tej kuchni życia , koloru:yes: Troszkę razi mnie poszatkowanie dolnych szafek na ścianie z kuchenką , ale cóż.... Naprawdę ładna kuchnia :yes: Chętnie bym w niej coś upichciła.

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co sądzicie o naszej kuchni? :

[ATTACH=CONFIG]254716[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]254717[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]254718[/ATTACH]

 

Świeżo po montażu:)

Za dużo tej sssssoczystej zieleni :DW ogóle jak dla mnie za dużo tam sie dzieje.:no:

 

Witajcie

A to moja kuchnia. Jest dość mała , ale wystarczająca dzięki sąsiadującej z kuchnią spiżarni.

No to ja lubię to ja rozumiem!:DBaaardzo ładna kuchnia.:yes:

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskierko - podstawowy cel osiągnięty, czyli Wasze zadowolenie. Ja akurat też lubię zieleń, choć może sufit zostałby u nas biały. Jedyne co mi nie pasuje, z praktycznego punktu widzenia, to szafki wiszące. Uparliśmy się, że mają być do sufitu, czyli bez łapaczy kurzu. Ale to głównie z tego powodu, że u nas ze schodów na piętro widac by było górę szafek.

 

EDIT: Jednak umknęło mi jeszcze jedno ;-) Podłoga. O ile szachownice mi się podobają (u innych) to jednak nie w karo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

A to moja kuchnia. Jest dość mała , ale wystarczająca dzięki sąsiadującej z kuchnią spiżarni.

 

Przepiękna Twoja kuchnia !!!!! Cudo !!!

szkoda ,że nie masz w swoim dzienniku reszty domu !Baaardzo chciałabym zobaczyć :)

 

 

Powiedz prosze jak nazywa się blat , fronty ? Masz jakieś konkretne nazwy? Pięknie :)

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym ja miała wdrażać w życie to na co sie mój maź upiera to mieszkalibysmy w galerii Picassa.:rotfl:

 

 

Hehe dobre.

 

Upartego narzeczonego ciężko upilnować, i naprowadzić na dobre tory;) W większości nie podobają nam się te same rzeczy, jeśli chodzi o urzadzanie. Zawsze wybiera to co mi najmniej sie podoba, nie wiem jak to robi ;)

 

Nie mieszkamy jeszcze, na razie urządzamy, może faktycznie warto byłoby zmienić ten kolor nas coś delikatniejszego.

A w salonie mamy opaskę , półkę taką z halogenami i wężem wymalowaną na ciemny brąz, i kompletnie nie wiem co z tym dalej zrobić. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co sądzicie o naszej kuchni? :

[ATTACH=CONFIG]254716[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]254717[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]254718[/ATTACH]

 

Świeżo po montażu:)

 

Faktycznie tego zielonego trochę za dużo. No, ale to wy tam mieszkacie i wam się ma podobać.

Poza tym na upartego to jeszcze nic straconego,zawsze można machnąć pędzlem;-)

 

Co to za blat?

 

no i zawsze trzeba pamiętac, że nadmiar SZKODZI -zawsze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o

?!?!?!

 

ale wężem gadem, hodowla?!

 

Nie stać nas na terrarium , trzymamy na półce pod sufitem ;) :rolleyes:

 

Co to za blat?

 

Orzech butcherblock Egger

 

no i zawsze trzeba pamiętac, że nadmiar SZKODZI -zawsze

Stwierdziłam że lepsza zielona kuchnia niż salon;) i nas poniosło;)

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękna Twoja kuchnia !!!!! Cudo !!!

szkoda ,że nie masz w swoim dzienniku reszty domu !Baaardzo chciałabym zobaczyć :)

 

 

Powiedz prosze jak nazywa się blat , fronty ? Masz jakieś konkretne nazwy? Pięknie :)

 

Cieszę się ,że Wam się podoba. Muszę przyznać,że trochę ze sobą walczyłam zanim zdecydowałam się wkleić fotki.

Blat jest firmy Egger - Vulcano brązowe. Fronty lakier - kolor z palety NCS , ale nie pamiętam jaki numer.

 

Trochę zdjęć mam na fotosiku: http://www.fotosik.pl/u/anad65/zdjecia/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co sądzicie o naszej kuchni? :

[ATTACH=CONFIG]254716[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]254717[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]254718[/ATTACH]

 

Świeżo po montażu:)

 

Zieloność bije po oczach poza tym chyba ładnie bo od tego zielonego to nic więcej nie widzę.

Jak ci się podoba to zostaw. Ja bym nie dała rady tam zbyt długo przebywać ale to może być też pretekst do nie korzystania z kuchni zbyt często, jeśli nie lubisz gotować :p

Co do mężowskich pomysłów to mój jeszcze nie wyskoczył z niczym takim ale za to torpeduje wszystkie moje, buuuu. Ale będę walczyć.

 

Witajcie

A to moja kuchnia. Jest dość mała , ale wystarczająca dzięki sąsiadującej z kuchnią spiżarni.

Bardzo ładnie choć mi akurat cały efekt psuje ten motyw na szkle. Wolałabym coś spokojniejszego. Ale to wasza kuchnia i wam ma się podobać.

Edytowane przez Doriko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, zmiana gigantyczna; gratuluję Slay75, myślę że taka kuchnia prędko Ci się nie znudzi.

 

Spróbuj, jeśli to możliwe, zamieścić zdjęcie kuchni z dalszej perspektywy, tak aby było widoczne wejście do kuchni. Wydaje się, że poszerzaliście to wejście w stosunku do tego, co było wcześniej, zgadza się? Stare płytki na podłodze zostały skute czy też kładliście nowe płytki na stare? Jak długo trwała demolka - mieszkaliście w trakcie remontu? Jeśli tak, nie zazdroszczę ;)

 

Wcześniej tam gdzie teraz jest wejście do kuchni była ściana, czyli trzeba była wybić ścianę i wstawić nadproże. Wodę, odpływ, gniazdka, wszystko to trzeba było przenieść w nowe miejsca. Wszystkie płytki były skute, a stare wejście zamurowane. Trudno mi oszacować ile zajęło czasu zrobienie samej kuchni. Człowiek który to robił był jeden i oprócz kuchni pracował nad górna i dolną łazienką plus gładź w salonie na suficie oraz mniejsze inne prace. Jak wszedł pod koniec listopada 2013, to skończył w ostatnim tygodniu lutego br.

Nie mieszkaliśmy w trakcie demolki:rolleyes:

Niestety jeszcze nie wszystko jest gotowe i jak widać na zdjęciach, paczki z meblami czekają na skręcenie.

Sorry na bałagan.

 

IMG_3748.jpg

 

Dzisiaj samodzielnie zamontowałem zlew, baterię oraz dozownik płynu.

Małymi kroczkami zbliżamy się do finału.

 

IMG_3753.jpgIMG_3755.jpgIMG_3758.jpgIMG_3760.jpg

Edytowane przez Slay75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się ,że Wam się podoba. Muszę przyznać,że trochę ze sobą walczyłam zanim zdecydowałam się wkleić fotki.

Blat jest firmy Egger - Vulcano brązowe. Fronty lakier - kolor z palety NCS , ale nie pamiętam jaki numer.

 

Trochę zdjęć mam na fotosiku: http://www.fotosik.pl/u/anad65/zdjecia/1

 

Mam do Ciebie ogromną prośbę !!!!

Proszę Cię bardzo czy mogłabyś odszukać nr frontów? Bo okazuje się , że my wybraliśmy też z Eggera blat ale Tivioli beżowe, podobne do Twojego i bardziej będzie pasował jednak ten beż a nie biały jak wybraliśmy.

z góry dzięki :)

Edytowane przez aniqa1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...