Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Slay,nie obawiasz się że będzie ci wpadała woda lub okruszki pod ten parapecik........nie lepiej było dać gubszy?

 

 

Nie myślę teraz o tym. Będę się martwił jak już zamieszkam w nowym domu.

 

Slay, bardzo mi się podobają kafelki na ścianie. Co to jest?

 

Płytki Tubądzin z kolekcji Zień, Berlin Tegel Weiss 4 -biała 148x298 mm

http://www.tubadzin.pl/pliki/grafika/produkty/thumbs2/-tegel-weiss_4_-_k-.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej tam gdzie teraz jest wejście do kuchni była ściana, czyli trzeba była wybić ścianę i wstawić nadproże. Wodę, odpływ, gniazdka, wszystko to trzeba było przenieść w nowe miejsca. Wszystkie płytki były skute, a stare wejście zamurowane. Trudno mi oszacować ile zajęło czasu zrobienie samej kuchni. Człowiek który to robił był jeden i oprócz kuchni pracował nad górna i dolną łazienką plus gładź w salonie na suficie oraz mniejsze inne prace. Jak wszedł pod koniec listopada 2013, to skończył w ostatnim tygodniu lutego br.

Nie mieszkaliśmy w trakcie demolki:rolleyes:

Niestety jeszcze nie wszystko jest gotowe i jak widać na zdjęciach, paczki z meblami czekają na skręcenie.

Sorry na bałagan.

 

[ATTACH=CONFIG]255045[/ATTACH]

 

Dzisiaj samodzielnie zamontowałem zlew, baterię oraz dozownik płynu.

Małymi kroczkami zbliżamy się do finału.

 

[ATTACH=CONFIG]255046[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]255047[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]255048[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]255049[/ATTACH]

 

Ogromny szacun za ogrom pracy i gratuluje pieknej kuchni.....jednak czy kafle w salonie sa idealnie w poziomie? Tez mam duze z polyskiem i okno w podlodze odbija sie idealnie, jak w lustrze:) U Ciebie troche sie zalamuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromny szacun za ogrom pracy i gratuluje pieknej kuchni.....jednak czy kafle w salonie sa idealnie w poziomie? Tez mam duze z polyskiem i okno w podlodze odbija sie idealnie, jak w lustrze:) U Ciebie troche sie zalamuje...

 

Kafle w salonie są do wymiany i po poprzednim właścicielu. I jest to raczej produkt kaflopodobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę walczyłam ze sobą czy wrzucać zdjęcia, ale ponieważ kuchnia już praktycznie skończona to jednak pochwalę się naszym "dziełem" ;), kuchnia w aktualnych białych błyszczących trendach, przełamana czernią i czerwienią, po kilku miesiącach użytkowania stwierdzam, że jest wygodna i funkcjonalna

qelm.jpg

5va2.jpg

7l8n.jpg

ke9r.jpg

m4vs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justka_krk kuchnia zupełnie nie w moich kolorach . Nie lubię kontrastu bieli i czerni , niemniej jednak podoba mi się. Naprawdę fajnie to wyszło . Nawet okap mi się podoba:yes:(a nie lubię tych rur zwisających z sufitu) Patrząc na pozostałe meble w domu i jego styl widać , że jesteście konsekwentni . Nie jest to kuchnia na pokaz . Jak napisałam to nie moja bajka , ale nie zmienia to faktu , że to bardzo przyjemna kuchnia :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justka_krk Fajna kuchnia :) sami najpierw zaczynaliśmy od klasyki czarno białej, później było biało szare a skończyło się na :

 

http://extranet.castor.com.pl/marcin/franciszkanska/DSC_2240.JPG

 

Więcej zdjęć kuchni a naszym temacie, tam też zapraszam do komentowania.

 

dziękuję za miłe słowa :)

 

@justyna_krk

ładnie choć dla mnie zestawienia czarno białe są jednak za zimne. jedno co mi się w twojej kuchni nie podoba, to stołki barowe.

stołki są dopasowane do stołków przy stole

 

Justka,piękna kuchnia,z chęcią bym w niej gotowała :D

dzięki :)

 

Justka_krk kuchnia zupełnie nie w moich kolorach . Nie lubię kontrastu bieli i czerni , niemniej jednak podoba mi się. Naprawdę fajnie to wyszło . Nawet okap mi się podoba:yes:(a nie lubię tych rur zwisających z sufitu) Patrząc na pozostałe meble w domu i jego styl widać , że jesteście konsekwentni . Nie jest to kuchnia na pokaz . Jak napisałam to nie moja bajka , ale nie zmienia to faktu , że to bardzo przyjemna kuchnia :rolleyes:

dziękuję za miłe słowa :) p.s. nie wiem dlaczego uważasz, że nie jest na pokaz, skoro to wątek właśnie do pokazywania kuchni; owszem, nie ulegliśmy aktualnie panującym trendom na biel, drewno i beton, ale czy to źle, że jest inaczej niż w większości przypadków? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pomieszczenie, które udało mi się posprzątać, to kuchnia

 

budowa 078.jpg

 

budowa 079.jpg

 

budowa 080.jpg

 

budowa 081.jpg

 

Lodówka jest tymczasowa, będzie w zabudowie, listwa przy lodówce do wymiany, na parapecie brak doniczek zielarskich, a nad kuchenką i zlewem czegoś na ścianę. Nie wiem, co to ma być, dlatego nic nie ma. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie rację, z tą przewidywalnością, ale tak jak napisał(a) kameon , ja tyle czasu oglądałam forum muratora, co do drugiego zdjęcia wzdychając "mogłabym tak mieć", że w końcu powieliłam pomysły forumowiczów i tak mam :p

 

może to takie ujęcie, ale właśnie robię ciasto i na blacie między zlewem a płytą stoi blacha, mikser, mąka, cukier puder, dżem, ścierka, 10 jajek (dużo rzeczy się mieści, fakt stolnica się nie mieści, ale mam ją ogromną i mało gdzie się mieści)

 

kolor zabudowy sufitu i ścian nie jest taki sam, sufit to waniliowy krem, a ściany to jasny szary z podstawowej palety Beckersa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sienki

piękne kolory! idę podglądać

 

Dziękujemy :)

 

Sienki, świetnie wygląda ta ściana!

 

Dzięki :)

 

Sienki - nie jest za ciasno przy zlewie? Ta wysoka zabudowa ogranicza pole manewru z prawej strony

 

Faktycznie zlew jest praktycznie na maksa dosunięty do prawej, zlew jest na szczęście dość głęboki i korzysta się z niego bardzo sporadycznie, zresztą to samo mieliśmy w poprzedniej kuchni. Jest ok :)

 

Sienki

 

Prześliczny ten fornir we wnęce!! Kolor i usłojenie cudo.

 

Wymieniłabym kontakty, by wtopiły się w tło, a tego nad baterią nie powinno tam być.

 

Dzięki :) Długo myśleliśmy nad kolorystyką, na koniec jak już było zamawiane jeszcze raz jechaliśmy zmienić :D

Kontakty specjalnie kontrastowe, ten prawie nad zlewem też celowo, nie ma opcji go pochlapać, a często właśnie w zlewie coś blęduje itp.

 

Sienki oszałamiająca kuchnia :)

Pięknie dobrane kolory, śliczny fornir, zlew cudny! Aż pozazdrościłam :p

 

Dzięki :)) Zlew, bateria i dozownik to komplet z Frenke, ładnie komponuje się z całościa :)

 

 

Zapraszam do naszego tematu, tam więcej nowości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...