Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam do Ciebie ogromną prośbę !!!!

Proszę Cię bardzo czy mogłabyś odszukać nr frontów? Bo okazuje się , że my wybraliśmy też z Eggera blat ale Tivioli beżowe, podobne do Twojego i bardziej będzie pasował jednak ten beż a nie biały jak wybraliśmy.

z góry dzięki :)

 

Przepraszam, że odpisuje dopiero teraz . Mam nadzieję, że nie jest za późno. Kolor moich frontów NCS S 0502 - Y . Kolor moich frontów to nie beż , ale złamana biel - taka śmietana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kochani pomóżcie proszę. Potrzebuję info jaki materiał oraz kolor jest tych szafek. Szukam szukam na necie a nie mogę znaleźć. ;/[ATTACH=CONFIG]257428[/ATTACH]

 

Myślę Kasiu, że to dąb sonoma, bo to bardzo popularny kolor płyty ostatnio.

 

http://kuchnie.brw.com.pl/uploads/tx_protspot/FL_pesen_dab-sonoma_260.jpg

 

 

Ta ze zdjęcia to akurat BRW. Moim zdaniem nieźle dobrane płytki i dodatki w oliwkowej zieleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceńcie i pomóżcie :)[ATTACH=CONFIG]257574[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]257575[/ATTACH]

 

Nieergonomiczna. Sam wymyslałeś?

Lodówka nieezabudownaa strasznie rzuca się w oczy, a mozna było ją ukryć za ścianką przy wejściu, gdzie teraz jest zmywarka.

 

Między szafkami może być panel w kolore blatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pomieszczenie, które udało mi się posprzątać, to kuchnia

 

[ATTACH=CONFIG]255530[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]255531[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]255533[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]255534[/ATTACH]

 

Lodówka jest tymczasowa, będzie w zabudowie, listwa przy lodówce do wymiany, na parapecie brak doniczek zielarskich, a nad kuchenką i zlewem czegoś na ścianę. Nie wiem, co to ma być, dlatego nic nie ma. ;)

 

kuchnia może i spokojna i przewidywalna, ale jak najbardziej mogłaby być moją :lol2:

bardzo podoba mi się okno i roleta na nim :yes:

po mojemu, więc gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kuchnia przewiduje taki układ zlewu i pieca jak na "pozyczonym" zdjeciu. Ldówka i piekarnik na przeciwko płyty... Ciagle nie wiem czy dobrze zrobiłam nie dając zlewu na środku Okna?! Wymiary mojej kuchni to: ściana okienna 3,8m a boczne 2,2m. Łącznie 8m2 plus spiżarka 2 m2.

http://3.bp.blogspot.com/-fMLc9WO4DY8/UnVTT5EdGQI/AAAAAAAAAHE/JipnGrui2Y8/s1600/IMG_5806aaa.jpg

Edytowane przez Ladybird76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie jestem na etapie projektowania kuchni. Fronty szafek pewnie będą białe, natomiast blat podoba mi się w kolorze naturalnego dębu, no i tu pojawia się problem, ponieważ okno w kuchni jest w kolorze złotego dębu. W związku z tym mam pytanie, czy waszym zdaniem będzie to do siebie pasowało, czy też nie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...