Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kawiarka jest trochę za wysoko, to prawda. Nieprzemyślane było to. A kolor w kuchni jest nieco inny, to chyba ustawienie aparatu, bo to ten sam kolor jest co na ścianie na grzejniku. On bardziej taki kremowy jest, jak skorupka od jajka.

Gajzo - możliwe, bo przed wykańczaniem oglądałam tysiące zdjęć na forach, portalach, ale teraz nie pamiętam jak, kto, gdzie i co mnie zainspirowało. Też facet w salonie podawał zdjęcia swoich wcześniejszych prac i projekt, więc całkiem możliwe, że z kogoś zgapione. :) Teraz oczywiście zrobiłabym wszystko inaczej. Na pewno niżej byłaby kawiarka, bo ja mam niecałe 160 cm. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila_kajmakowa, efekt fajny, podoba mi się do tego Twoja jasna podłoga. Czy kolor ścian jest lekko łososiowy? Może to mój komputer przekłamuje, ale wygląda za słodko. Widziałabym albo kontrastujący (jasny szary), albo w tej samej tonacji, bardzo jasny rozbielony krem, kolor lniany etc. Czy nie brakuje Ci miejsca na wysepce wokół płyty? Jak tu oceniasz funkcjonalność?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila_kajmakowa, efekt fajny, podoba mi się do tego Twoja jasna podłoga. Czy kolor ścian jest lekko łososiowy? Może to mój komputer przekłamuje, ale wygląda za słodko. Widziałabym albo kontrastujący (jasny szary), albo w tej samej tonacji, bardzo jasny rozbielony krem, kolor lniany etc. Czy nie brakuje Ci miejsca na wysepce wokół płyty? Jak tu oceniasz funkcjonalność?

Pozdrawiam!

 

i ja :)

 

 

A wanilia śliczna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawko fajna kuchnia:) Może pomożesz bo szukam blatu ciemnego, do białej kuchni;) Miał być czarny kamień ale jednak cena mnie zabiła, coś się z kamieniarzem nie dogadałam. Więc będzie laminat, szukam jeszcze czegoś ciemniejszego niż Ty masz. Widziałeś może coś takiego??

 

u mnie wycena blatu 5,30 m z konglomeratu to 8700 zł biały arctic

7900 zł ciemniejszy

granit wychodzi podobnie

zastanawiam sie czy nie nie zdecyduje sie na cos tanszego na 2 - 3 lata ale jak znam siebie to by juz pozostał na długo.

 

generalnie moj blat trerazniejszy tez jakis krono cos tam po 6 latach jest jak nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My generalnie jesteśmy wykończeni wykończeniówką;) finansowo między innymi.. Pierwotnie blat z kamienia wyceniono mi na szybko na 3 tysiące. A laminat miał nas kosztować 2 tys. z uwagi na głębsze szafki (blat nie 60 tylko 70 cm). Stwierdziłam że tysiak różnicy to tyle co nic, a kamień będzie nam służył do końca. No ale po ponownej wycenie z 3 zrobiło się 4,5 tys. To już znaczna różnica. Więc laminat będzie na pewno, tymczasowo, bo chcę kiedyś wymienić na granit, ale jak się sprawdzi to może i pozostać na wieczność ;)

Obecnie mamy laminat, poza tym że jest jasny i go przeklinam z tego powodu, to nic mu się za bardzo nie dzieje. Na łączeniach się wybrzuszyło troszkę, ale to wina takiego a nie innego rozkładu w kuchni, łączenia akurat bezpośrednio przy zlewie musiały być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...