Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam wielką prośbę do doświadczonych forumowiczek:) Prowadzę zimną wojnę z mężem o kuchnię. Kuchnia zamówiona. Nie mam wizualki, ale chodzi o to że jedna ściana jest w całkowitej zabudowie i od niej mają odchodzić szafki, ale obniżone tak gdzieś o 40 cm. Ja uważam że nie będzie to dobrze wyglądać, mężowi zależy na dużej ilości miejsca. Pomocy!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi podpowiedzieć jaki będzie bardziej praktycznie w tym przypadku ?

od lewej zmywarka --- miejsce na zlew i kosz na smieci (szafka wysuwana) --- i pusta szafka na graty --- potem lodówka .....

 

czy kosz lepiej dać pod zlewem czy po prawej stronie zlewu.

Dlaczego pytam ?

często przed wrzuceniem naczyń do zmywarki opłukuję talerze i wyrzucam resztki do kosza wiec praktycznie bedzie kosz po prawej stronie ??

(nie przewiduję młynka)

dodatkowo pod zlewem zostanie sporo miejsca na przyłącza , syfon , i podgrzewacz wody 5 litrowy resztę gratów ?

 

jak sądzicie ?

obawiam sie ze cięzko będzie w szafce zlewozmywakowej wsadzic kosz i syfon i wszystkie przyłącza nie mówiac o podgrzewaczu

http://images53.fotosik.pl/401/3d861b18629acb94.jpg

 

http://images52.fotosik.pl/400/64c4840022220463.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej podgrzewacz bo pod zlewem kosz czy przyłącza się zmieszczą raczej. Filtry wody tez da się zwykle powiesić na ścianie. Ja tak mam. Co do syfonu to tu też można ostro zakombinować tylko nie można bazować na zestawie od zlewu bo ten zajmuje 1/2 szuflady. Ja używając kilku dodatkowych elementów wywaliłem syfon na tył szafki praktycznie na ścianę. Warto tu poświęcić chwilę na kombinacje. A resztki zawsze można wywalić do zlewu opłukując przy okazji. Co nie przeleci przez sitko na koniec wrzuci się do kosza i tyle. Ja tak zwykle robię. A mam kosz pod zlewem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej podgrzewacz .....

Smakor masz gdzies foteczkę wnętrza szafki moze ...... cos zgapię ?

gdybym miala mozliwosc ustawienia kosza do segregacji smieci obok zlewu to bym tak zrobila..niestety nie udalo sie wiec bedzie pod zlewem...

Basia_krk ma obok zlewu.

kosz będzie do segregacji jeszcze chyba mam czas zmienic bo to tylko jak rozumiem przekręcenie prowadnic

 

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem, jeśli kosz będzie obok zlewu, a nie pod, to komora zlewu będzie bezpośrednio przy lodówce?

 

Edit: wczytałam się i już wiem że to kosz ma być obok lodówki. Mogłoby tak być, to będzie faktyczni wygodne, ale jaki sens ma w takim razie wysuwana szafka (obstawiam że z tzw. kopa) pod zlewem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...