Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

sam sens ma to, ze stoisz przed zlewem... masz naczynia z niedokonczonym np jedzeniem.. z jednej strony otwierasz zmywarke a z drugiej wysuwasz kosz...

rach ciach-resztki pokarmu wywalone..talerz oplukany bez odsuwania sie od zlewu, po czym wlozony do zmywarki.. :)

 

tak bym chciala :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sens ma to, ze stoisz przed zlewem... masz naczynia z niedokonczonym np jedzeniem.. z jednej strony otwierasz zmywarke a z drugiej wysuwasz kosz...

rach ciach-resztki pokarmu wywalone..talerz oplukany bez odsuwania sie od zlewu, po czym wlozony do zmywarki.. :)

 

tak bym chciala :yes:

 

No to ma sens :) Ale wypadałoby wcześniej to zaprojektować w ten sposób żeby może kosz był ukryty w wysuwanej szafce jednak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem, jeśli kosz będzie obok zlewu, a nie pod, to komora zlewu będzie bezpośrednio przy lodówce?

 

Edit: wczytałam się i już wiem że to kosz ma być obok lodówki. Mogłoby tak być, to będzie faktyczni wygodne, ale jaki sens ma w takim razie wysuwana szafka (obstawiam że z tzw. kopa) pod zlewem?

ot co

 

Tak wygląda samo podłączenie zlewu. Po lewej na ścianie mam teraz jeszcze dwa cylinderki z ostatnim elementem filtra Osmozy. Nie ma tego na fotce.

Smakor dzieki ale ale .. czy ta szafka to 60 ????

 

sam sens ma to, ze stoisz przed zlewem... masz naczynia z niedokonczonym np jedzeniem.. z jednej strony otwierasz zmywarke a z drugiej wysuwasz kosz...

rach ciach-resztki pokarmu wywalone..talerz oplukany bez odsuwania sie od zlewu, po czym wlozony do zmywarki.. :)

 

tak bym chciala :yes:

dokładnie o to mi chodzi _______ resztki z obiadu na prawo naczynia na lewo i na drinka na kanapę...

 

No to ma sens :) Ale wypadałoby wcześniej to zaprojektować w ten sposób żeby może kosz był ukryty w wysuwanej szafce jednak :)

mogę przekręcic chyba prowadnice ____ zobaczymy co na to monery

 

z tego co wyczytalam to f5 moze tak zrobic..prowadnice przekreci do drugiej szafki :)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kosz pod zlewem, jak na fotce i otwierany "z kopa" właśnie. Nie wyobrażam sobie przekładania talerzy z prawa na lewo tak jak byście chcieli :)

 

Jeśli naczynia są w zlewie, otwieram zmywarkę (po lewej) i wkładam do niej to co potrzeba, czasami opłukując w zlewie. Jeśli muszę coś wywalić, to kolanem otwieram kosz i od razu obok kosza mam zmywarkę. Nic mi nie kapie po podłodze, szafkach i nie gibię się z prawa na lewo. Nic bym nie zmieniła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę do doświadczonych forumowiczek:) Prowadzę zimną wojnę z mężem o kuchnię. Kuchnia zamówiona. Nie mam wizualki, ale chodzi o to że jedna ściana jest w całkowitej zabudowie i od niej mają odchodzić szafki, ale obniżone tak gdzieś o 40 cm. Ja uważam że nie będzie to dobrze wyglądać, mężowi zależy na dużej ilości miejsca. Pomocy!!!!

 

No faktycznie może nie dość jasno się wyraziłam;) Szafki opuszczone w dół do blatu o ok. 40 cm. Dwie szafki po 40 cm, czyli łącznie 80 cm. Odległość od blatu do szafek 55 cm. Problem widzę w tym, że na sąsiedniej ścianie zabudowa do sufitu, a tu te szafki!!!!

 

Wizualki nie mam bo facet robił wszystko w programie u siebie w mojej obecności, ja dostawałam wydruki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpytam forumowiczów,ci jest bardziej praktyczne system le mans jedna czy Magic corner??

 

Posiadam LeMans, starą wersję, bez płynnej regulacji. Jest to fajne rozwiązanie, ale szuflada jest z całą pewnością praktyczniejsza. Pytanie czy magic corner jest do wysokich szuflad też (w sensie na całej wysokości od blatu do cokołu można dać np. 3 takie szuflady). Na pewno LM wykorzystuje więcej powierzchni narożnej szafki, ale korzystanie jest ciut mniej wygodne jak szuflady. Albo miejsce albo wygoda. No i jeden LM kosztuje tyle co 1 szuflada chyba a szuflad potrzebujemy z 3 szt. Mówimy o oryginałach oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...