Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

oliwkawawa naprawdę ładna kuchnia, elegancka, prosta, lekka, wszystko na tak :)

pokazywanie kuchni na tym forum wymaga odwagi ;) na dodatek zrobienie dobrych zdjęć okazuje się być bardzo trudne....albo krzywe szafki albo przedziwne proporcje, że o przekłamanych kolorach nie wspomnę :)

Pokażę małe co nie co, z prośbą o podpowiedzi w kwestii wyboru zegara, jakoś nic konkretnego namierzyć nie mogę i może coś jeszcze do powieszenia na ścinę. Nie ma okapu, nie wiem czy będzie.....na nic nie mogę się zdecydować. Po dwóch miesiącach użytkowania kuchni, wiem że przy stole też powinna być szyba i niestety fronty są wypalcowane, ale coś za coś, nie chciałam uchwytów to mam brudne szafki ;)

DSC_1079.jpgDSC_1081.jpgDSC_1049.jpgDSC_1074.jpgDSC_1065.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie :) I zdjęcia świetne wyszły ;)

 

Ja mam teraz podobny dylemat, co dać na ściany jako dekoracja. No i okno jeszcze gołe... Podoba mi się Twoja roleta :) U mnie chyba by pasowało coś podobnego, delikatnego...

 

Zegar upatrzyłam taki, u jednej z Forumowiczek która tu wrzucała kuchnię: http://flexistyle.com/pl/p/Zegar-kuchenny-spoon/24

Bardzo mi się spodobał, ale nie mam za bardzo miejsca na niego :( Mam jedną gołą ścianę jak sie wchodzi do kuchni ale tam jest kaseta do drzwi przesuwnych wmurowana i chyba nic tam nie powieszę... Więc pewnie dam jakąś naklejkę na ścianę. Myślałam o tym: http://www.kartonia.pl/napis-67.html

 

I u Ciebie na tej ściance z tyłu stolika też widzę chyba jakąś fajną dużą naklejkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja wrzucę zdjęcia mojej świeżo skończonej skromnej kuchni. Tyle się napatrzyłam waszych to pokażę moją. Jestem przekonana, że nie wszystko jest idealnie, nad jedną zmianą się zastanawiam, ciekawam czy i wam to się rzuci w oczy. Między szafkami będzie szkło, kontakty białe będą potem, do poprawki ten fiolet oczywiście też.

[ATTACH=CONFIG]274641[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]274642[/ATTACH]

 

Bardzo ladna ta Twoja kuchnia,czy to forte? Moglabys wstawic zdiecie laczenia blatow... z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankubek, śliczna kuchnia :) Masz lodówkę, na którą choruję i która jest jedyną pewną sprawą w mojej kuchni. Resztę mam zamiar "dobudować" i dopasować do lodówki ;) Lodówka ma niestandardową głębokość i moim pomysłem było zlicowanie jej z szafkami. Widzę, że Ty podeszłaś do tematu inaczej i nawet dobrze to wygląda. Czy Twoje szafki mają 60 cm głębokości?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oliwkawawa świetne te zegary, może na coś się zdecyduję, miejsca na ścianie mam wystarczająco dużo :)

tao myślę nad tym okapem, ale naprawdę nie mam przekonania i co najważniejsze kasy na ten moment też nie ;)

acca5 lodówka to Sharp, szeroka - ma 80 cm, bardzo dobrze przemyślane wnętrze; zobaczyłam ja u przyjaciół i wiedziałam, że tylko ona, żadna inna :)

Majolie wolałabym chyba żeby lodówka była zlicowana z szafkami, ale tak wyszło...początkowo mnie to trochę wkurzało, teraz już się przyzwyczaiłam :). Szafki mam standardowe - 60 cm głębokości. Przy zakupie lodówki warto zwrócić uwagę na to, że uchwyty są po lewej stronie, czyli otwiera się na prawo i owszem można zamienić ale trzeba dokupić nowe zawiasy u autoryzowanego przedstawiciela, zapłaciłam 120 zł i zamiana wcale nie jest taka łatwa. Musieliśmy niestety robić zamianę i wiąże się to z wierceniem dziur w lodówce pod uchwyty z drugiej strony. Wybaczam jej wszystko bo innej sobie nie wyobrażam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oliwkawawa naprawdę podoba mi się Twoja kuchnia ! Super kolory. A kontakty wyglądają świetnie. Myślę , że bez problemu odnalazłabym się w tej kuchni. Od dawna nie widziałam na forum tak fajnego pomieszczenia. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego , że nie siliłaś się na zabudowę piekarnika w słupku kosztem blatu. Ogromny plus za pomysł , świetny efekt i do tego zdrowy rozsądek. :bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja pokażę naszą białą kuchnię. Kilka lat temu pisałam tutaj chyba lub na innym wątku o tym, jak ją projektowaliśmy, a teraz pokazuję już zamieszkaną:

 

17.jpg16.jpgNAsza kuchni.jpg 1.jpg2.jpg

 

Meble z mdf-u na wysoki połysk, blat z hanexu, zlewozmywak na zamówieni robiony ze staronu, pomiędzy szafkami wiszącymi a blatem jest również płyta ze staronu. Kot rasy europejskiej ;)

 

Pozdrawiam :)

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna kobieta - dziękuję :)

Ivy17 - zanim zdecydowaliśmy się na ten blat i zlewozmywak przeprowadzałam test - wzięłam kawałek materiału od producenta i naniosłam kilkanaście plam :) w tym był sok z buraka, kawa, herbata, sok z cytryny - kilka lat temu pokazywałam ten test tu na forum, nie mogę teraz znaleźć tego tematu. Plamy zostawiłam na dość długo - usunęłam je bez problemu żadnego. I tak jest w codziennym użytkowaniu blatu - każda plama schodzi przy wytarciu gąbką z wodą. Jedynie gdy gotuję coś chińskiego i dodaję curry, a przy nakładaniu poplamię blat to muszę użyć magicznej gąbki i schodzi raz dwa.

Gorące garnki to żaden problem - stawiam na blacie od razu po zdjęciu z kuchenki już ponad 4 lata i nic się ani nie stało, ani nie ma śladów itp.

Ostre noże - nie mialam wypadku, że mi wypadł, a kroję na desce do krojenia, więc tu nie mam doświadczenia.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...