Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Można wiedzieć co to za piekarnik? Tzn model....

 

To i ja pokażę naszą białą kuchnię. Kilka lat temu pisałam tutaj chyba lub na innym wątku o tym, jak ją projektowaliśmy, a teraz pokazuję już zamieszkaną:

 

[ATTACH=CONFIG]275822[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]275823[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]275824[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]275827[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]275828[/ATTACH]

 

Meble z mdf-u na wysoki połysk, blat z hanexu, zlewozmywak na zamówieni robiony ze staronu, pomiędzy szafkami wiszącymi a blatem jest również płyta ze staronu. Kot rasy europejskiej ;)

 

Pozdrawiam :)

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , przedstawiam jako inspirację kolejną naszą realizację . Kuchnia robiona dla naszej Klientki również z Muratora .. ;-)

Mdf lakierowany z frezowanymi uchwytami plus fornir oliwka na frontach oraz opaskach na około słupków ;-) Stolik okolicznościowy na jednej kwadratowej nodze również z tego forniru . Blat kwarcogranit oraz szyby lakierowane na blacie ;-) Miłego , Piotr więcej zdjęć na naszej stronie ;-)

[ATTACH=CONFIG]229711[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]229712[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]229713[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]229714[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]229715[/ATTACH]

 

 

 

kolor nie moj gust ale gratulacje za pomyslenie nad wpuszczeniem rolety/ karniszu na rolete pos podwieszany sufit. Bardzo schludnie to wyglada. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie...Teraz sporo osób ma takie własnie duże lodówki, ja również taką mam. Własnie stoję nad dylematem jak ją zabudować. i przyznję, że również nie za bardzo podoba mi się powyższy sposób. Zauważyłam, że sporo osób w taki właśnie sposób zabudowuje te lodówki. Czy nie lepiej zlicować je z meblami? A może jest jakiś techniczny problem o którym nie wiem a który to uniemożliwia? Ja planuje zlicować wszystko z lodówką a ponieważ będzie podobnie jak na tych zdjęciach czyli za lodówką będą szafki stojące i wiszace to tak się zastanawiam czy to nie będzie zbyt głęboka wnęka miedzy szafką dolną a górną?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno są SBS które można zlicować ale są raczej drogie. Zwykły SBS potrzebuje miejsca do otwarcia drzwi i są dwa sposoby. Pierwszy właśnie tak jak wyżej czyli wysunąć do przodu o grubość drzwi. Drugi sposób to zostawić odstęp kilku centymetrów po obu stronach lodówki. Wielkość wymaganego odstępu zależy od modelu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o cokół w meblach kuchennych, u mnie "wyszedł" bardzo wysoki bo aż 15 cm. Piszę "wyszedł", bo miałam ustaloną z wykonawcą wys. górnej krawędzi blatu a nie miałam nigdzie wpisanej czy wrysowanej wys. cokołu. Dla mnie to trochę za dużo... Czy ktoś tak ma?

Wykonawca twierdzi, że musiała być taka wysokość cokołu, aby dało się zabudować zmywarkę. Wg mnie to ściema, bo zmywarka ma regulację na nóżkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi stolarz odradził je twierdząc, że można łatwo zahaczyć je ubraniem i rozerwać. Oglądałam je na żywo i stwierdziłam, że faktycznie dość ostre są te krawędzie, przy małych dzieciach trzeba uważać. Ja oglądałam zobala, może inne są delikatniejsze. U mnie skończyło się na frezowanych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy jakie te listwy wybieramy...

u mnie sa tak wykonczone (zdjecie podgladowe z montazu)

DSC06872.JPG

DSC06891.JPG

 

jestem zadowolona z wyboru, nie mam problemu przy otwieraniu :)

 

Te z których korzystałam były wąskie i małe. Trudno było je złapać, szczególnie mokrą ręką. Otwarcie zmywarki i lodówki to była tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmelisa, ja miałam możliwość, a raczej nieprzyjemność korzystania z tych drugich w te wakacje, są okropnie niewygodne :(

 

Korzystam na co dzień od 2,5 roku. Niewygodności nie stwierdzam, a u mnie są malutkie bo 5 cm.

Jak mam brudną rękę to małym paluszkiem otwieram bez problemów :)

 

Mi stolarz odradził je twierdząc, że można łatwo zahaczyć je ubraniem i rozerwać. Oglądałam je na żywo i stwierdziłam, że faktycznie dość ostre są te krawędzie, przy małych dzieciach trzeba uważać. Ja oglądałam zobala, może inne są delikatniejsze. U mnie skończyło się na frezowanych.

 

Mój dwulatek ani razu nie zahaczył, ani nikt ubrania nie rozerwał.

Być może jest takie ryzyko jeśli są niewłaściwie docięte, niewyszlifowane?

Moje standardowe z Ikei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...