Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Lukarna, zrobie to jeszcze raz :D

 

Kuchnia piekna, nie przekombinowana i dobrze rozplanowana...jestem pewna, ze dobrze bym sie w niej czula:yes:

 

Na ostatnim zdjeciu pieknie uchwycilas blat z drzwiami i schodami... widac duze starania przy dobieraniu odcienia drewna :yes:

dodatki przyokienne nie pozwalaja mi oderwac oczu od zdjecia:D

 

Sciskam i mam nadzieje, ze kiedys bede miala zaszczyt napicia sie kawki u Ciebie:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Luka jest pięknie, ale to już Ci milion razy mówiłam :) Jest ciepło , domowo, czerwone paseczki dodają wigoru.

I wiesz, że dopiero teraz zauważyłam (ostatnie zdjęcie), jak Ty to świetnie przemyślałaś? schodzisz o poranku na śpiocha ze schodów prościutko do stołu z kawusią i lapkiem :D sprytne Koleżanko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

użytkuje od roku czyli krótko i nic nadzwyczajnego poza korzystaniem normalnym nic nie robiłam szpecą mi moją ukochaną kuchnie.

 

Ps Dobrze że tu zerknęłam - zadzwoniłam do montażystów kuchni i zareklamowałam odpryski. I co usłyszałam - nie ma problemu, dobrze, że Pani z tym dzwoni. Jak miło

 

Daj znać w jaki sposób Ci to naprawili :) Ja użytkuję swoją 2 miesiące i mam już 2 wgniecenia, bo odprysk to to nie jest, ale solidnie garem przywaliłam;) na szczęście na kancie w miejscu gdzie tego nie widać, więc narazie nie alarmuje stolarza. Ale dobrze wiedzieć na przyszłość, w jaki sposób to się "naprawia" ;)

 

Lukarna bardzo ładnie :)

Krzesła z IKEA też posiadam w kuchni, i jak na to ile kosztowały to jest po prostu mistrzostwo :) Wygodne, lekkie, czego chcieć więcej ;)

 

 

I pytanie mam, może mi zdradzicie sekret jak wyczyścić płytę indukcyjną żeby nie było na niej mazów? Mam dobre (chyba) środki do czyszczenia, używam delikatnej miękkiej ściereczki, a do sucha wycierałam najpierw szmatką z mikrowłókna, ale teraz używam jednorazowych miękkich chusteczek, i niestety te miaziaje ciągle są. Wkurza mnie to.

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pytanie mam, może mi zdradzicie sekret jak wyczyścić płytę indukcyjną żeby nie było na niej mazów? Mam dobre (chyba) środki do czyszczenia, używam delikatnej miękkiej ściereczki, a do sucha wycierałam najpierw szmatką z mikrowłókna, ale teraz używam jednorazowych miękkich chusteczek, i niestety te miaziaje ciągle są. Wkurza mnie to.

Ja przecieram najpierw mokrą ciepłą szmatką z większych zabrudzeń. Czasem (szczególnie po gotowaniu męża ;)) kilka razy. Potem płyn do szyb i ręcznik kuchenny (a jeszcze bezpieczniej miękka ściereczka specjalnie do szkła, dokładnie ta:

http://frega24.pl/media/catalog/product/cache/1/image/800x600/c562ae099580d6a062289618533acacb/5/9/5903936012602_1_2.jpg). Nie ma smug, zarysowań etc.

Ściereczka nadaje się też idealnie do przecierania wypalcowanych mebli lakierowanych na wysoki połysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie macie w ogóle rysek? bo ja na przykład jak się dobrze przyjrzę pod kątem (wiem wiem, mam fioła :p ) to widzę takie mikro ryski, w zasadzie to nie wiem od czego, pewnie od tych ściereczek z mikrofibry czy ręczników kuchennych. Bo niczym innym płyty nie dotykałam, a na pewno niczym szorstkim:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...