Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

yaro09, w starym mieszkaniu miałam płytę gazową i plexi za szafkami zamiast szkła, no i się, kurczę blade, jakoś stopić nie chciała, a co dopiero mówić o szkle.

Coś mogłoby się stać, gdyby gotować w tak wielkim garze, który by się opierał o okładzinę (plexi pewnie by się nieco przytopiło, a szkło...czy coś by się z tym stało?)

 

JACUŚ, bardzo ładna kuchnia. Taka czysta - w sensie że przestrzenna i niezagracona :)

Bardzo poobają mi się te zwisy nad półwyspem - co to za model i gdzie to można dostać?

 

EDIT:

Czy zawsze, na blatach panuje taki porządek (nie licząc przygotowywania obiadu)? ;)

Edytowane przez moniss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę sie że kuchnia się podoba. Zegar kupiłem w BRW, wymiary kuchni zaczynając od ściany z zabudową to : 240/550/370.

Odległość między półwyspem a szafkami wynosi 155 cm.

Zwisy kupiłem w Castoramie, producent to Luminex, niestety modelu nie pamiętam.

Co do porządku, to bywa różnie, ale się staram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JACUŚ

 

pięknie wszystko dobrane i dograne :) Wiele bardziej mi się podoba właśnie taka wersja niż z szarościami, a blatu tyle, że pierogów można nalepić setkę i wciąż będzie miejsce na ich układanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JACUŚ

a blatu tyle, że pierogów można nalepić setkę i wciąż będzie miejsce na ich układanie :)

 

{{{{{{{{Dramat na konkursie jedzenia na czas. Zmarła uczestniczka, która w najkrótszym czasie zjadła tradycyjne ukraińskie....}}}}}}

http://www.tvn24.pl/wygrala-konkurs-jedzenia-pierogow-na-czas-zmarla-gdy-odbierala-nagrode,489412,s.html

Edytowane przez f.5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

{{{{{{{{Dramat na konkursie jedzenia na czas. Zmarła uczestniczka, która w najkrótszym czasie zjadła tradycyjne ukraińskie}}}}}}

http://www.tvn24.pl/wygrala-konkurs-jedzenia-pierogow-na-czas-zmarla-gdy-odbierala-nagrode,489412,s.html

 

A nagrodą pewnie była wanienka pierogów :)))

Powinno się tę panią zgłosić do nagród Darwina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę sie że kuchnia się podoba. Zegar kupiłem w BRW, wymiary kuchni zaczynając od ściany z zabudową to : 240/550/370.

Odległość między półwyspem a szafkami wynosi 155 cm.

Zwisy kupiłem w Castoramie, producent to Luminex, niestety modelu nie pamiętam.

Co do porządku, to bywa różnie, ale się staram :)

 

Jak otwierają Ci się szafki w zabudowie nad blatem?

P.S. Piękna kuchnia.

Wizualka mojej jest bardzo podobna.

Może coś byś mi doradził odnośnie mojego projektu?

Wersja 3.0 zmiana zmywarki.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...