Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Co to za szara farba na ścianach?

Flugger 5348

 

To, co prawda, wątek kuchenny, ale bardzo byłabym wdzięczna za fotkę kanapy i namiar na wykonawcę. Może być na priv :)

dodaję fotkę, wykonawcę nie wiem czy moge polecić, niby kanapa ok, zachęcona dałam mu do obicia tez krzesła widoczne gdzieś w tle i zamiast w 3 dni zrobić to zrobił chyba w ciągu miesiąca, nie odbierał telefonu itd., także raczej nie polecałabym.

 

W razie czego mogę znaleźć wymiary jakie chciałam

 

quabecek jakie masz blaty? i panele?:)

panele to dąb husky, a blatyjeśli dobrze znalazłam w google (bo zmienialiśmy w ostatniej chwili) tto kronospan A300 Andromeda sirius czarna

 

 

qubecek jak możesz zrób za zapalonymi ale z dalszej odległości bo to fajnie wygląda coś jak tu [ATTACH=CONFIG]303050[/ATTACH]

chyba wrzucałam już te zdjęcia, jakies inne mogę zrobić jutro wieczorem :)

 

20150131_095429.jpg 20150131_095322.jpg 20150128_225123.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To i ja sie pochwale moja skromna kuchnia. Troszke klockowata jest ale aneksik jest malenki i byl tu nacisk przede wszystkim na jak najefektowniejsze wykorzystanie miejsca do przechowywania. Kuchnia z Ikea.

 

[ATTACH=CONFIG]302352[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]302353[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]302354[/ATTACH]

 

no ! i o ile lepiej wygląda waniliowy kolor frontów od białego. bardzo lubię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiało wklejam swoją. Zdjęcia słabej jakości, na żywo zdecydowanie lepiej.

 

Witam,

kuchnia śliczna, przymierzam się właśnie do swojej, która kształtem i rozplanowaniem przypomina w/w. Intryguje mnie jednak rozwiązanie górnej szafki narożnej. Ja nie mam pomysłu na to, by była funkcjonalna. Zastanawiam się nad tym, aby front był na zawiasach, a zamiast półek szuflady. Czy taki pomysł jest dobry? Czy mogłabym prosić ewentualnie o dodatkowe zdjęcie otwartej szafki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy jakie masz fronty w półmacie, macie w połysku? i które polecacie?

 

miałam mieć w połysku ale teraz składniam się na półmat lub mat( podpowiedzcie, który lepszy:) i czy są jakieś odcienie białego ? czy jak zamówie np. białe w półmacie będzie ok?

Edytowane przez olalee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Tak podczytuje, podczytuje, bo moja kuchnia bedzie sie robic dopiero w przyszlym roku. I jedno pytanie mi sie kreci po glowie... dlaczego tak malo jest kuchnii z zabudowa do samego sufitu?

Czy to wzgledy estetyczne, czy finansowe, czy praktyczne? Chociaz moim skromnym zdaniem praktyczniejsze sa wlasnie meble do samego sufitu - nie zbiera sie kurz I tluszcz na gorze szafek...

Przepraszam za offtop, ale taka moja obsesja :)calway%20fagan%20kitchen%201.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odpowiem tak - wysokość mieszkania u mnie to 2,66m. Moja żona ma 1,7m. Szafki mamy 60cm nad blatem, górne szafki to coś koło 90cm a dolne 85cm. TO daje nam górną półkę na wysokości ok 2m. Jest to praktycznie składowisko najmniej potrzebnych rzeczy. Gdyby miało być jeszcze te 30 cm wyżej musiała by tam chyba wrzucać naczynia :p. Poza tym u mnie zabudowa nie jest ciągła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dako0911 Postaram się jutro wstawić fotkę

 

JACUŚ dzięki za zainteresowanie, jestem bardzo wdzięczna. A czy nie odczuwasz problemu z tym, że przy otwieraniu szafki nie może nic stać na blacie? Albo że za każdym razem trzeba coś odsunąć? Też mam tak zaprojektowaną kuchnię, i z doświadczenia już wiem, że gdzie wolne miejsce, tam zawsze się coś postawi. I za każdym razem coś przestawiać, żeby otworzyć szafkę? Mnie osobiście taka wizja przeraża :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Tak podczytuje, podczytuje, bo moja kuchnia bedzie sie robic dopiero w przyszlym roku. I jedno pytanie mi sie kreci po glowie... dlaczego tak malo jest kuchnii z zabudowa do samego sufitu?

Czy to wzgledy estetyczne, czy finansowe, czy praktyczne? Chociaz moim skromnym zdaniem praktyczniejsze sa wlasnie meble do samego sufitu - nie zbiera sie kurz I tluszcz na gorze szafek...

Przepraszam za offtop, ale taka moja obsesja :)[ATTACH=CONFIG]303435[/ATTACH]

 

 

Mając sufit na wysokości 2.7m nawet na stołku nie dostałbyś do ostatniej szafki. Na pewno parę zł taniej, ale przede wszystkim taka zabudowa jest ciężka w odbiorze, strasznie przytłacza, dlatego najczęściej montowana w małych blokowych kuchniach gdzie istotny jest każdy centymetr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś w stanie napisać jak zrobić podświetlenie cokołu (pasek ledowy) na całej długości kuchni gdzie w ciągu jest zmywarka (podcięty cokół) czy ktoś ma u siebie zrobione podswietlenie. Będę wdzięczny za każde sugestie.

 

Jak macie u siebie? oczywiście o ile macie podwietlenie :)

 

Witam,

Czy ktoś ma pomysł jak rozwiązać powyższy problem oświetlenia cokołu w kuchni gdzie w linii szafek znajduje się zmywarka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś ma pomysł jak rozwiązać powyższy problem oświetlenia cokołu w kuchni gdzie w linii szafek znajduje się zmywarka???

 

Montujesz na cokole, wymagana zmywarka, która "nie haczy". Przy normalnej w grę wchodzi tylko oddzielny profil led z osobnym podłączeniem, który mocujesz na listwie od wewnątrz frontu. Stolarz nie wie, czy sam się bierzesz za kuchnię?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.tak wyglada moja śnieżnobiała kuchnia na połysk:) Podoba sie komuś?

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/186/1210578_image-1e65db1816525a9f62e462167b3fd9499d5a1c63fb093a147b5973d9111ba17c-V.jpg

http://zmniejszacz.pl/zdjecie/186/1210708_image-f2b007d17e22ff32913d6d323d81529f90a73ecd80fb6493f002c16ff733c32f-V-(1).jpg

 

 

A jak masz rozwiązaną tę szafkę nablatową przy oknie? Czy w środku są półki czy front wyjeżdża jak szuflada? Mam identyczną w projekcie i nie wiem jak z jej funkcjonalnością :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...