Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

a tu kuchnia:

[ATTACH=CONFIG]304981[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]304982[/ATTACH]

 

Oliwkawawa, przepraszam, że nie doradzę w kwestii dekoracji okna, ale zapytam jaki to kolor RAL biały --9003? i jak sprawuje się fornir między meblami? Nie zabezpieczałaś go dodatkowo w okolicy kuchenki?

Ja też planuję fornir, dlatego pytam.

ps. Kuchnia super:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kliknąć w duży czerwony przycisk "Napisz nowy temat" znajdujący się u góry kazdego działu forum + nadanie mu nazwy np. "Wnętrza Aga2183" nie potrafisz?

 

No właśnie!! :D Potrafisz!

 

Teraz już potrafię :-) Dziękuję Wam, w najbliższym czasie zrobię zdjęcia tego, co już mam i zaproszę Was to oglądania i doradzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchajcie mam dylemat co dać na okno w kuchni. Kuchnię wrzucałam jakiś czas temu. Mieszkamy 5 miesięcy a ja nadal nie wiem co na to okno.. Czy roleta rzymska, czy może coś takiego jak mamy w sypialni...

 

oliwkawawa, moim zdaniem tylko drewniane białe żaluzje; tak, jak na zdjęciu poniżej:

1397584_712453062130909_1255521690_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Napisałam przed chwilą wiadomość i mi ją wcięło. To teraz wersja krótsza. Bardzo podoba mi się Twoja kuchnia. Widziałabym w niej jedynie plisy . Mam takie w kuchni przy blacie . Świetnie się sprawdzają . Nie zasłaniam ich do samej góry. Nie ma mnie kto podglądać piętro wyżej. Reguluję tylko dół. Plisy są minimalistyczne i nie wyglądają ciężko. W innym pomieszczeniu mam żaluzje . Jak lubisz sprzątać to ok. Nie widzę tam żaluzji mocowanych do sufitu . Będą wyglądały ciężko . Tak jak roleta dzień noc. Jeśli już to cieniutkie w oknie. Ja zdecydowanie optuję za plisą .Pozdrawiam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliwkawawa, przepraszam, że nie doradzę w kwestii dekoracji okna, ale zapytam jaki to kolor RAL biały --9003? i jak sprawuje się fornir między meblami? Nie zabezpieczałaś go dodatkowo w okolicy kuchenki?

Ja też planuję fornir, dlatego pytam.

ps. Kuchnia super:)

 

Marta, nie mam pojęcia jaki to numer RAL, ale na pewno nie 9003, wiem bo moje listwy są 9003 i są bardziej białe ;)

 

Fornir póki co sprawuje się super, jest polakierowany, nic się z nim nie dzieje. Nawet się mocno nie brudzi-mam głębszy blat o 10 cm, może dlatego.

Jak mam w planie jakieś hardcorowe smażenie i wiem że będzie pryskać to przyklejam w tej okolicy ręcznik papierowy taśmą malarską;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...