Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Piękne te wszystkie kuchnie ale prawdę mówiąc jak oglądam to mam wrażenie, że wszystkie "na jedno kopyto". Tak jakby wszystkie byłyby zaprojektowane przez tą samą osobę.

Wiem, że szarości są modne ale trzeba też pamiętać, że każda moda przemija. Czy na prawdę nie ma nikt pomysłu na inne kolory? Czy jest tylko jeden przepis na ładną kuchnię: białe meble na wysoki połysk, czarne blaty i szare ściany? Szukam inspiracji i chętnie zobaczyłabym trochę innych kolorów. Może jakieś nowości ze świata? Kto przełamie tą monotonię? Też myślałam o szarościach ale teraz rozumiem, że chcę jednak kuchnię, która trochę odróżniałaby się od innych. Piękną i wyjątkową.

Czy ktoś jeszcze jest podobnego zdania?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie masz racje, ale ja w rodzinnym domu wlasnie mialam kazde pomieszczeie w innym kolorze i mam traume na pomarancz zielen itp :) poza tym bryla domu otoczenie i charakter oraz ,,,zboczenie zawodowe" pokierowaly nas wlasnie do takich kolorów. W domu jeszcze nie mieszkamy, ale jak dojda dodatki i meble bedzie przyjemnie i wygodnie.

A Tobie zycze wielu pomyslów i inspiracji na zrealizowanie swioch marzen:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne te wszystkie kuchnie ale prawdę mówiąc jak oglądam to mam wrażenie, że wszystkie "na jedno kopyto". Tak jakby wszystkie byłyby zaprojektowane przez tą samą osobę.

Wiem, że szarości są modne ale trzeba też pamiętać, że każda moda przemija. Czy na prawdę nie ma nikt pomysłu na inne kolory? Czy jest tylko jeden przepis na ładną kuchnię: białe meble na wysoki połysk, czarne blaty i szare ściany? Szukam inspiracji i chętnie zobaczyłabym trochę innych kolorów. Może jakieś nowości ze świata? Kto przełamie tą monotonię? Też myślałam o szarościach ale teraz rozumiem, że chcę jednak kuchnię, która trochę odróżniałaby się od innych. Piękną i wyjątkową.

Czy ktoś jeszcze jest podobnego zdania?

pozdrawiam

 

Pinokio, ja również często odnoszę takie wrażenie. Ale jest sporo wątków na tym forum, które temu przeczą. Sama też raczej pójdę w minimalizm, ale taki lekko okiełznany, ocieplony. To wygodne, praktyczne, nie męczy i łatwo zmienić odbiór przez kolorowe dodatki w razie zmiany nastroju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna kuchnia. Możesz napisać co to za blat? Możesz zamieścić jakieś zdjęcia z bliska?

 

Witam

 

W koncu i ja sie moge pochwalic swoja kuchnia.

Na przekór wszystkim:) oczywiscie dziekuje za porady TYM ktorzy brali czynny udzial w dyskusji.

pozdrawiam:)

 

[ATTACH=CONFIG]321511[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]321512[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne te wszystkie kuchnie ale prawdę mówiąc jak oglądam to mam wrażenie, że wszystkie "na jedno kopyto". Tak jakby wszystkie byłyby zaprojektowane przez tą samą osobę.

Wiem, że szarości są modne ale trzeba też pamiętać, że każda moda przemija. Czy na prawdę nie ma nikt pomysłu na inne kolory? Czy jest tylko jeden przepis na ładną kuchnię: białe meble na wysoki połysk, czarne blaty i szare ściany? Szukam inspiracji i chętnie zobaczyłabym trochę innych kolorów. Może jakieś nowości ze świata? Kto przełamie tą monotonię? Też myślałam o szarościach ale teraz rozumiem, że chcę jednak kuchnię, która trochę odróżniałaby się od innych. Piękną i wyjątkową.

Czy ktoś jeszcze jest podobnego zdania?

pozdrawiam

 

Właśnie każda moda przemija. Więc jaki sobie nie wybierzesz kolorek to lipa.

Ale przecież można iść w szarości i dać dodatki w fiolecie, czerwieni czy zieleni np. fronty. Co by za mdłe nie było.

Myślę, że chodzi również o utrzymanie czystości, "na szarym tak nie widać".

A te białe i błyszczące się jak psu jajka fronty lakierowane na pewno szybko wyjdą z mody jak już nie wychodzą. Buja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna kuchnia. Możesz napisać co to za blat? Możesz zamieścić jakieś zdjęcia z bliska?

 

Dziekuje. duzo mnie nerow kosztowala.

Blat to konglomerat :) z

http://kamiendladomu.com.pl/oferta-blaty-z-konglomeratu-kwarcowego kolor Starlight Grey. Z takimi drobinkami ktore sie mienia gdy pada na nie swiatlo sloneczne.

Parapety tez mam od Nich. firma godna polecenia ale nie wiem czy wysylaja kurierem ja je odbieralam osobiscie.

Edytowane przez ANKAg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W koncu i ja sie moge pochwalic swoja kuchnia.

Na przekór wszystkim:) oczywiscie dziekuje za porady TYM ktorzy brali czynny udzial w dyskusji.

pozdrawiam:)

 

[ATTACH=CONFIG]321511[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]321512[/ATTACH]

 

piękna kuchnia, a powiedz co masz na podłodze?

Edytowane przez marta19866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje. duzo mnie nerow kosztowala.

Blat to konglomerat :) z

http://kamiendladomu.com.pl/oferta-blaty-z-konglomeratu-kwarcowego kolor Starlight Grey. Z takimi drobinkami ktore sie mienia gdy pada na nie swiatlo sloneczne.

Parapety tez mam od Nich. firma godna polecenia ale nie wiem czy wysylaja kurierem ja je odbieralam osobiscie.

widzę że ceny tych blatów wahają się od 500 do 1200zł, wiesz może na czym polega różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok prosze :)2015-06-20 15.02.57.jpg

 

ps Tomkowa Twoje lazienki powalaja

 

Czy ktos z Was natknal sie na czarny kwadratowy dozownik do plynu?? napalilam sie na czarna baterie ale musze kupic tez czarny dozownik i nie moge spotkac. Widzialam czarne okragle i czarne kwadratowe z podstawa srebrna ale calych czarnych nie znalazlam

 

szukam takich albo podobnych krzesel kuchnia 1.jpg ktos cos wie??

Edytowane przez ANKAg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...