Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

W koncu i ja sie moge pochwalic swoja kuchnia.

...

a gdzie masz lodówkę, piekarnik?

jako trzeci rząd??? czy gdzieś indziej

 

 

układ całkiem jak mój :)

okej, odszukałam Twoje rysunki układu zabudowy :) już wszystko wiem

pokażesz fotkę wysokiej zabudowy??? u mnie jeszcze jej nie ma i chętnie coś podpatrzę, bo widzę że podobnie myślimy

 

jak Ci się spaceruje do lodówki??? :D

pytam, bo mam praktycznie identyczny układ u siebie i bardzo sobie to chwalę - jedyna różnica to taka że ciąg wysokiej zabudowy u mnie jest 3cim równoległym ciągiem mebli, a u Ciebie jest prostopadle - no ale to już pikuś :)

 

 

...Szafek wiszących zero i po wszystko trzeba się kłaniać?

brak wiszących szafek to nie problem przecież - też nie mam ani jednej i nie narzekam że się lekko schylić muszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja ostatnia kuchnia - kiedyś ją lubiłam, teraz już nie :)

_MG_3416-2.jpg

 

Planuję kolejną właśnie w nowych wnętrzach i myślę o czerni, takiej jak te inspiracje w linku (bardziej czarne).

[moderowano linki reklamowe]

 

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z czarnymi meblami w kuchni? Albo może gotowe aranżacje?

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie masz lodówkę, piekarnik?

jako trzeci rząd??? czy gdzieś indziej

 

 

układ całkiem jak mój :)

 

Witam!

 

ciesze sie ze jeszcze ktos oprocz mnie ma taki ukad:) wiesz ile bylo opinii na ten temat??? oczywiscie same negatywy!

Lodowka piekarnik i mikrofala sa za sciana po lewej. tzn beda, bo narazie stoi tylko lodowka. Dlaczego tak na raty ?? gdyz zastanawialismy sie nad lodowka czy do zabu dowy czy side by side- na 90 % chcielismy ss ale zobaczylismy beko http://www.mediaexpert.pl/lodowki/lodowka-beko-cn-147243-gw,id-223052 i zadecydowały A+++ :) teraz lodowka stoi i sie zastanawiam czy zabudowa po sufit czy niekoniecznie. Zdjecia dolacze Wam potem bo teraz w robocie siedze ;) i bede Was prosila znowu o glosy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również zastanawia gdzie jest lodówka, piekarnik, mikrofala. Szafek wiszących zero i po wszystko trzeba się kłaniać?

 

Szafek wiszacych absolutnie NIE!! po co ? na szklanki? pod wyspa sa 3 szafki po 90 cm kazda z jednej i drugiej strony. w kazdej szafce od gory jest szuflada i w jednej mam akurat szklanki to nam absolutnie wystarcza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej, odszukałam Twoje rysunki układu zabudowy :) już wszystko wiem

pokażesz fotkę wysokiej zabudowy??? u mnie jeszcze jej nie ma i chętnie coś podpatrzę, bo widzę że podobnie myślimy

 

jak Ci się spaceruje do lodówki??? :D

pytam, bo mam praktycznie identyczny układ u siebie i bardzo sobie to chwalę - jedyna różnica to taka że ciąg wysokiej zabudowy u mnie jest 3cim równoległym ciągiem mebli, a u Ciebie jest prostopadle - no ale to już pikuś :)

 

 

 

brak wiszących szafek to nie problem przecież - też nie mam ani jednej i nie narzekam że się lekko schylić muszę :)

 

Jejku podziwiam Ciebie za wytrwalosc w szukaniu szkicu mojej kuchni. Ja nie moglam mies 3 rzedow bo mam jeszcze z tamtej stomy wejscie do kuchni.

Na temat zabudowy napisalam wyzej. Lodowka stoi i wcale nam to nie przeszkadza ze trzeba do niej biegac wrec przeciwnie- wyjmuje z lodowki i klade na wyspe:)

Wrocajac do zabudowy- coraz czesciej mysle o tym aby zrobic ja tyko na wysokosc lodowki!

takie urzadzanie sie na raty wcale mi nie przeszkadza- wrecz przeciwnie, mam czas na zastanowienie sie i sprawdzenie wszystkiego! duzo rzeczy by bylo innych gdybym podejmowala decyzje od razu! mamy gdzie mieszkac wiec wszystko na spokojnie

Edytowane przez ANKAg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.momastudio.pl/meble/hokery-krzesla-barowe/krzeslo-barowe-eifel w załączniku są bardzo podobne, ja wpisałam w google hokery eifel i mi właśnie ta strona wyskoczyła, choć pewnie są i inne.

 

Kuchnia śliczna, gratuluję

 

Dzieki za namiary na hokery! cena zabujcza ;)

musze to przemyslec, chcialabym wlasnie krzeslami dodac koloru. Wczesnij myslalam o azurowych ale raczej byloby nudno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

ciesze sie ze jeszcze ktos oprocz mnie ma taki ukad:) wiesz ile bylo opinii na ten temat??? oczywiscie same negatywy!

...

nie dziwię się tym słyszanym negatywom :-P też słyszałam że niewygodnie, niezgodnie z zasadami ergonomii, bo nie mam zachowanego trójkąta roboczego - z tym że dla mnie tak jest idealnie! kuchnia jest moja i mnie ma w niej być dobrze :)

 

u mnie też na raty - mam tyle co TY: te dwa ciągi, a ten z wysoką zabudową pusty, stoi tylko lodówka tymczasowa na razie :)

 

Jejku podziwiam Ciebie za wytrwalosc w szukaniu szkicu mojej kuchni. ...

żaden problem - masz fotkę zaraz w dzienniku budowy ;)

 

 

...Lodowka stoi i wcale nam to nie przeszkadza ze trzeba do niej biegac wrec przeciwnie- wyjmuje z lodowki i klade na wyspe:)

...

mam to samo :)

 

i jak widać też urządzamy się na raty :D jest gdzie mieszkać, na czy spać - meble można dokupywać pomału, bo najpierw trzeba na nie zarobić:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok prosze :)[ATTACH=CONFIG]321789[/ATTACH]

 

ps Tomkowa Twoje lazienki powalaja

 

Czy ktos z Was natknal sie na czarny kwadratowy dozownik do plynu?? napalilam sie na czarna baterie ale musze kupic tez czarny dozownik i nie moge spotkac. Widzialam czarne okragle i czarne kwadratowe z podstawa srebrna ale calych czarnych nie znalazlam

 

Potwierdzam pozytywne opinie o kuchni, bardzo ładna :yes: Też miałam zapytać o wysoką zabudowę i spodziewałam się jej na nieotwierającym się zdjęciu ;) Ale już wszystko jasne :)

Koniecznie ten dozownik musi być kwadratowy? :p Cały czarny, ale okrągły jest TU ;)

 

dozownik.jpg

 

Cały czarny jest też Grohe Ondus, tyle, że też owalny ;) Czarna bateria, którą planujesz nie będzie miała chromowanego ringu w podstawie?

Edytowane przez Tomkowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa boszzzzze kobieto!! jak Cie dorwe to usciskam!! faktycznie ta moja bateria ma cos na dole jasnego, zobacz -

bateria to ta http://www.mediaexpert.pl/baterie-kuchenne/bateria-teka-ic-915-czarna,id-229733?gclid=CLuw97SZpsYCFcbUcgodYqcFFQ&gclsrc=aw.ds ja tego jakos wczesniej nie widzialm! uratowalas mnie:) DZIEKUJE

kuje zelazo poki maz sie na baterie zgodzil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa boszzzzze kobieto!! jak Cie dorwe to usciskam!! faktycznie ta moja bateria ma cos na dole jasnego, zobacz -

bateria to ta http://www.mediaexpert.pl/baterie-kuchenne/bateria-teka-ic-915-czarna,id-229733?gclid=CLuw97SZpsYCFcbUcgodYqcFFQ&gclsrc=aw.ds ja tego jakos wczesniej nie widzialm! uratowalas mnie:) DZIEKUJE

kuje zelazo poki maz sie na baterie zgodzil ;)

 

do tej baterii zdecydowanie polecam dozownik kwadratowy Blue Water http://www.electropoland.pl/dozownik-kwadratowy-blue-water-chrom,id11175.html, wygląda obłędnie, wiem bo mam taką baterię tylko białą i też szukałam kwadratowego dozownika tylko w bieli, a że nie było, to wybrałam ten i nie żałuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa boszzzzze kobieto!! jak Cie dorwe to usciskam!! faktycznie ta moja bateria ma cos na dole jasnego, zobacz -

bateria to ta http://www.mediaexpert.pl/baterie-kuchenne/bateria-teka-ic-915-czarna,id-229733?gclid=CLuw97SZpsYCFcbUcgodYqcFFQ&gclsrc=aw.ds ja tego jakos wczesniej nie widzialm! uratowalas mnie:) DZIEKUJE

kuje zelazo poki maz sie na baterie zgodzil ;)

 

Dorwij mnie, dorwij :lol2: Nie wiem, jaki dozownik masz na oku, ale zobacz jak wygląda z chromowanym, o którym pisze skonieak. Nie jest źle, ale też wolałabym czarny ;)

 

dozownik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tej baterii zdecydowanie polecam dozownik kwadratowy Blue Water http://www.electropoland.pl/dozownik-kwadratowy-blue-water-chrom,id11175.html, wygląda obłędnie, wiem bo mam taką baterię tylko białą i też szukałam kwadratowego dozownika tylko w bieli, a że nie było, to wybrałam ten i nie żałuję :D

 

a powiedz czy bateria warta tej ceny??

 

 

moze ja juz jestem jakas nie teges ale niiii cholery nie pasuje ten chromowany dozownik! fajny jest i wlasnie tagiego szukam ale czarnego :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodaje miejsce gdzie ma byc piekarnik i lodowka no i ,,jakas" zabudowa?

kto za wysoka do sufitu a kto za niska taka jak lodowka??2015-06-23 11.03.00.jpg 2015-06-23 11.03.40.jpg

 

prosze Was o rade ;)

 

pomiedzy lodowka w jedna i druga strone jest po 60 cm.

myslalam ze po lewej strone lodowki dam szuflady badz kargo a po prawej str lodowki piekarnik i mikro .

oczywiscie jakby byla nozsza ta zabudowa dokleje tapete ;)

Edytowane przez ANKAg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba oddam pierwszy głos:)

 

glosuję za zabudową do wysokości lodówki, jak będziesz miała do sufitu to będziesz musiała stawać na jakiś stołek/drabinkę, a to nie jest przyjemne.

 

Kuchnia bardzo oryginalna, nietypowa, ale to akurat na wielki plus. Już jest ślicznie a będzie jeszcze śliczniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...