Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

"Iw" Niestety ja poza blaskiem swiatła odbitym od szybek fazowanych , tapetą i kawałkiem szafki nic innego nie widzę ta kuchnia nie nadaje sie aby móc powiedzić o" o jak fajnie przemyslany projekt lub co gorsza "o fatalnie" . Piu lubi sielsko- i klimatycznie więc jest dla niej ok; (choć zarąbiaste schody też pokazać potrafi w innym watku).

Dla mnie -podobaja mi sie białe dzrwi i szybki fazowane , reszty nie widać kompletnie. "Iw" zrób normalne foto, a nie foto dla Werandy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, weranda was zabolała! Trzeba było tak od razu. Nigdy nie robiłam żadnych zdjęć dla werandy, co więcej, przestałam w ogóle kupować, bo mnie zmęczyła (po wielu latach wiernego czytania). Wsadziłam ją tam dla ładności i tylko tyle. Ale widzisz, dziękuję, bo przynajmniej powiedziałaś co myślisz i o co chodzi. Wrócę z szerszymi kadrami :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zwami nie zgodzę. Zdjęcia piękne i kuchnia również.

Dziękuję, Doriko :hug:

Chciałabym umieć zrobić foto "dla werandy" i mieć czemu takie zdjęcie zrobić.

 

No właśnie już wyżej wyjaśniałam, nigdy nie robiłam zdjęć do Werandy, może i bym chciała, ale na razie mam ich w odstawce (zdjęcie jest z zeszłego roku, z maja i potem kupiłam może jeszcze dwa numery, ale to już dyskusja na inny wątek :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lw - może przeczytaj jeszcze raz temat tego wątku?

Moim zdaniem zdjęcia Iw są wielką ozdobą tego wątku. Jak ktoś chce oglądać układ kuchni to polecam wątek projektowy.

Liczę na więcej zdjęć "jak z werandy" i to nie tylko od Iw.

 

Swego czasu przejrzałam a nawet przeczytałam od początku ten wątek. Teraz zaglądam sporadycznie, choć nadal mam subskrybcję. Znudziło mi się oglądanie kuchni które są do siebie bardzo podobne, jest tak na prawdę kilka typów wstawianych naprzemiennie.

Brakuje mi właśnie takich ładnych ujęć jak u Iw. Sama niestety takich robić nie potrafię z reszta większość z nas nie potrafi. Dlatego pewnie mamy tu zdjęcia takie a nie inne. Jeśli kuchnia zaintryguje można zawsze poprosić o więcej bardziej tradycyjnych ujęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie ten temat został stworzony, by podglądać rozwiązania jakie ktoś zastosował. Tym bardziej, że gro domów forumowiczów to gotowce, więc często kuchnie są o identycznym układzie u wielu osób.

 

Jak zrobię artystyczne ujęcie szklanki z sokiem na blacie mojej kuchni z lekko rozmazana tapetą w tle i pomarańczą - zachwyci co najwyżej konesera fotografii. Ale nikomu w niczym nie pomoże.

 

lw jest dumna z własnoręcznie zaprojektowanych szafek a na jej zdjęciu poza kawałkiem białego i szybką nawet nie umiem stwierdzić, czym ta szafka różni się od seryjnie produkowanych z ikea?

 

Artystyczne zdjęcia najlepiej umieszczać w swojej własnej galerii - jest od tego specjalny dział forum.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie deklaracja "Ja osobiście nie lubię, jak mi się zbędne naczynia (w tym szklanki) na blacie walają" z obrazkami tworzy oksymoron.

 

To jeszcze kwestia tego, co kto uważa za niezbędne ;-) U mnie na wierzchu jest to, czego używam non stop, ale rozumiem, że Ci się to nie podoba ;-) Jak już urządzę, to wstawię jeszcze raz bez "zbędnych" rzeczy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zażenowana reakcją na zdjęcia kuchni zamieszczone tu przez **lw**, a ostatni obraźliwy komentarz został słusznie usunięty. Jestem wielbicielką zdjęć robionych przez lw, a na ujęciach, które pokazała można dostrzec piękne detale dekoracyjne w kuchni: wyjątkowy wieszak na ściereczkę, radosne Słońce nad nim, piękną piętrową etażerkę, ale też szczegóły mebli i szkła :) A to wszystko podane subtelnie, artystycznie i z klasą.

Wątek "Pochwalcie się swoimi kuchniami" to nie tylko szerokokadrowe ujęcia pomieszczeń kuchennych pokazujące układ sprzętów i kolor mebli. Pojmuję ten wątek także jako miejsce, w którym można zainspirować się sztuką dekorowania miejsca, jakim jest kuchnia, sztuką doboru dodatków i niekonwencjonalnego traktowania tego, co w kuchni powinno się znajdować.

Dlatego cieszę się, że pojawiły się takie zdjęcia :) I dołączam do próśb o kolejne, ukazujące tę piękną i niecodzienną kuchnię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu psalmodia nad przerostem formy nad treścią?

 

ja pinkolę, ludzie nie macie wyższych ambicji od cytryny na tapecie w kuchni?

 

mnie świadome, celowe dokładanie czasopisma "dla ładności" - normalnie śmieszy - nie daję wiary w takie pociskanie

 

kiedy zdjęcia tego typu? - a może już były?

perfect.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ivy17 nie mam ich za dużo i niestety pochłaniacz nie jest do końca dobrze uwidoczniony, ale może choć to wystarczy?

 

http://images72.fotosik.pl/193/7df5e98d746b8613.jpg

 

Bardzo dziękuję, na tym zdjęciu widać ze pochłaniacz licuje sie z dołem szafki, o to mi chodziło:rolleyes: Bede wdzieczna za Twoje fotki jeszcze z wnętrz jak już będziesz mógł je zrobic, ja przymierzam sie na koniec lutego do zakupu wiec idealnie wpasuje sie czasowo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Poniżej moja dziś odebrana kuchnia :) Jeszcze zostało tylko szkło - i tutaj do was pytanie, jakie dać szkło - myślałem całe czarne - ale może być za ciemno, może miasto nocą na czarnym tle albo jakaś kawa na czarnym tle? Oczywiście na zdjęciach wygląda dużo gorzej - jak dopadnę normalny aparat to zrobię konkretne zdjęcia. Frony są bardziej nasycone niż tu.

 

Cały salon jest szary, będą na 99% żółte dodatki (poduszki, zegar itd) - może dać na parapet też żółte doniczki z np ziołami?

 

[ATTACH=CONFIG]344122[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]344123[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]344124[/ATTACH]

 

[ATTACH=CONFIG]344125[/ATTACH]

 

Moja siostra ma w swojej kuchni bardzo podobne kolory, tzn. górny szafki są czarne i na wysoki połysk, a dolne w ciemnych brązach z widoczną strukturą drewna. Pomiędzy szafkami ma czarną taflę szkła i wygląda to obłędnie. Bardzo mi się podoba, jest łatwe do utrzymania w czystości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu psalmodia nad przerostem formy nad treścią?

 

ja pinkolę, ludzie nie macie wyższych ambicji od cytryny na tapecie w kuchni?

 

mnie świadome, celowe dokładanie czasopisma "dla ładności" - normalnie śmieszy - nie daję wiary w takie pociskanie

 

kiedy zdjęcia tego typu? - a może już były?

[ATTACH=CONFIG]344445[/ATTACH]

 

Te zdjęcia są faktycznie jak senne migawki, lecz mimo tego w mojej pamięci pozostaje więcej, niż po serii wyraźnych jak na renderingach zdjęć seryjnej kuchni.

 

A co do tapety, to zaciekawiona szukam producenta.

 

A tak w ogóle, to marudni jesteście! I tak ten dział forum ostatnio ledwie zipi, mało co ktokolwiek pokazuje. Doceńmy więc, że komuś się jeszcze chce podzielić swoimi wnętrzami, w jakiejkolwiek formie :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...