Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

na blacie z laminatu musi być listwa

 

nie musi :)

 

2 kuchnie mialam bez tych okropnych srebrnych listewek (przepraszam - byc moze kogos tym urazilam ale dla mnie one sa niedopuszczalne) ... teraz mam trzecia bez laczen

tak jak i nigdy nie mialam listew na laczniu ze sciana ...

 

No nie musi jak nie ma łączeń :wink:

A jak masz łączenie, to est przeciez szpara :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

na blacie z laminatu musi być listwa

 

nie musi :)

 

2 kuchnie mialam bez tych okropnych srebrnych listewek (przepraszam - byc moze kogos tym urazilam ale dla mnie one sa niedopuszczalne) ... teraz mam trzecia bez laczen

tak jak i nigdy nie mialam listew na laczniu ze sciana ...

 

No nie musi jak nie ma łączeń :wink:

A jak masz łączenie, to est przeciez szpara :roll:

 

przy blacie w litere L nie ma mozliwosci zrobienia z jednego kawalka - trzeba polaczyc 2 sztuki ... zawsze mialam to robione na styk bez zadnych listew i zadnych szpar nie widze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ida i Jacek - bardzo ładna kuchnia!

 

malka napisał

MonikaC napisał:

kwiatek82 napisał:

Ja tez uwielbiam Dr Housa

naszczescie kolega załatwil mi na płyktach 5 sezonów wiec codziennie dawkuję sobie 1 odcinek

 

 

To nie dla mnie ja nadrobiłam 3 sezony w dwa tygodnie

 

 

No to w temacie kuchni

 

ja 5 sezonów w 2 tygodnie...i co ja mam teraz ogladać

 

Nie no zboczenie jakieś :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz dziekuje wszystkim za mile slowa :)

 

może to ktoś pokazać :roll:

zawsze dotąd widywałam z listwą

 

prosze bardzo ... tak to wyglada u nas po ponad 3 latach uzytkowania ... w rzeczywistosci nie widac tych jasniejszych smug na laczeniu ... uwypuklily sie pod wplywem lampy blyskowej ...

poprzednia kuchnie mialm kolo 7 lat i tez to dobrze wygladalo - tam blat byl jasniejszy niz tu ale tez mial strukture drewna ...

 

http://img408.imageshack.us/img408/7322/img9719.jpg

 

http://img219.imageshack.us/img219/497/img9718h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek z. W narożniku jest kosz obrotowy. Szuflady są tylko w 2 pionach.

 

Izaa producenta drzwi nie podam bo to partacze cholerni :evil: poprawiają te drzwi od 8 miesięcy a i tak nie jest dobrze.

 

Ida i Jacek Tak się martwiłam tą oliwkową kuchnią, że malutka a po delikatnych zmianach (skos pod schodami a my dodatkowo wydłużyliśmy o jakieś 40cm kosztem pomieszczenia gospodarczego) jest bardzo fajna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

przy blacie w litere L nie ma mozliwosci zrobienia z jednego kawalka - trzeba polaczyc 2 sztuki ... zawsze mialam to robione na styk bez zadnych listew i zadnych szpar nie widze :roll:

 

No właśnie o to mi chodziło, u mnie blat będzie w literze U, więc dwa łączenia wyjdą, a chciałabym mieć w calości albo zrobić aby bylo to jak najmniej widoczne.

 

W ogóle macie śliczne kuchnie , ja moją pokażę dopiero jak będe miała całkowicie wykończoną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest się czym chwalić. To moja mikroskopijna kuchnia.

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/6/jh/cj/fj87/mYxsxb6UJr7px9BMfB.jpg

 

 

to najładniejsza blokowa kuchnia jaką widziałam !! nie myślałam ,że niebieskie meble będą mi się kiedykolwiek podobać - ale wygląda prześlicznie. Brawo za pomysł !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...