Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kuchnia Ciesiela wyszła ze smaczkiem :D

 

Ciekawi mnie co jest za tymi drzwiami koło okna, spiżarka?

:wink:

 

 

Mnie się wydaje,że lodówka.

 

Mnie też się wydaje że lodówka, albo miejsce na lodówke, bo jak przyjrzeć się, to przez tą kratkę na dole widać za tymi drzwiami kawałek podłogi i ściany ;)

 

Ta kuchnia nie mój klimat ale muszę przyznać , że jest ładna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nasza kuchnia 8)

 

http://img185.imageshack.us/img185/1909/snb13684.jpg

 

 

A ja mam pytanie jakie masz sprzęty gorenje? Widzę piekarnik, lodówkę i coś co wygląda jak piekarnik ale ... chyba nie masz ich dwóch w kuchni więc jestem ciekawa co to jest to drugie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to drugie to zmywarka, a wlasciwie front ze wspomnianej Serii ORA-ITO, z tej serii mamy lodowke, zmywarke, piekarnik, okap kosztowal ponad 3 tys wiec sobie odpuscilismy, teaz wzielismy gorenje ale połowe tanszy.

 

Zdecydowalismy sie na to AGD jak zobaczylismy je na zywo w sklepie-zrobilo na nas spore wrazenie-wiec zakupilismy.. 8)

 

Kuchnia wbrew pozorom nie jest taka straszna do utrzymania w czystosci, myslalem ze bedzie gorzej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iness650 - Twoja kuchnia jest przepiękna! zakochałam się. Gdyby nie to, że cenowo za wysoki próg dla mnie, to bym żałowała, że moja już skończona. Meble piękny kolor, aranżacja cudna, kolor niebieski boski! no nie ma nic co by mi się nie podobało po prostu. Gratuluję! Acha, i życze powodzenia w utrzymaniu czystości na ścianach (też mam farbę tylko, trochę ciżko się zmywa).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...