Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zastanawiam się nad blatem takim całym, bez łączeń, znajomy stolarz by nam zrobil taki blat za nie dużą cenę.

Ale ja się obawiam jak będzie wyglądał efekt końcowy? jak wygląda taki drewniany blat pomalowany na ciemno?

Nam by pasował taki ciemny siwy, no prawie czarny, ale czy nie będzie się rysował :roll:

 

Ma ktoś z Was taki drewniany blat?

 

Kotek999 bardzo ładna kuchnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja mam drewniany blat, dębowy z ikei :) no super praktyczny to on nie jest, na pewno mniej praktyczny niż niedrewniany za to wygląda super :) ja swojego jakoś bardzo nie oszczędzam bo już tam mam że a tu mi się wyleje a tu coś tam (olejuję też za rzadko), ale nawet jak się plamy porobią to po kolejnym olejowaniu znowu znikają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam drewniany blat, dębowy z ikei :) no super praktyczny to on nie jest, na pewno mniej praktyczny niż niedrewniany za to wygląda super :) ja swojego jakoś bardzo nie oszczędzam bo już tam mam że a tu mi się wyleje a tu coś tam (olejuję też za rzadko), ale nawet jak się plamy porobią to po kolejnym olejowaniu znowu znikają.

 

No własnie widziałam , ja tez mam meble białe, tylko że chciałam mieć jak pisałam kolor blatu ciemny, nie chciałam, żeby było widać że to drewniany, bo u mnie nie pasuje taki do wystroju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: Pon, 4 Maj 2009 11:26 Temat postu:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

kuchnia jeszcze nie skończona, ale co mi tam:)

 

A ja pytanko mam czy uważasz że wysokość na której jest mikrofala jest ok , bo u mnie co prawda na razie w projekcie ale też tak jest i wydaje mi się że to trochę za wysoko Napisz proszę czy nie masz problemów z użytkowaniem tej mikrofali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pytanko mam czy uważasz że wysokość na której jest mikrofala jest ok , bo u mnie co prawda na razie w projekcie ale też tak jest i wydaje mi się że to trochę za wysoko Napisz proszę czy nie masz problemów z użytkowaniem tej mikrofali.

Przyłączam się do tego pytania.

U mnie kuchnia wciąż "się robi", ale też mam piekarnik i mikrofalę zaplanowane na tej wysokości - co prawda nie należę do niskich osób, ale jakaśtam nutka niepewności co do funkcjonalności jest... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysokosc mikrofali - temat juz wielokrotnie poruszany na tym watku i za kazdym razem wzbudza spore zainteresowanie :lol:

moim zdaniem mikrofala jest za wysoko ... ja mam nizej niz na tym zdjeciu - tzn mniej wiecej na wysokosci klatki piersiowej ... w slupku od dolu jest gleboka szuflada (tak kolo 35 - 40 cm) potem piekarnik i mikrofala ...

dzieki temu wyjmujac talerz goracej zupy nie musze sie martwic ze na siebie cos wyleje ... a oboje z mezem do niskich nie nalezymy :)

no i ta wysokosc pozwala tez mojemy 9-latkowi samemu z niej korzystac ...

 

w domku mam mikrofale na podobnej wysokosci ... wprawdzie nie mieszkamy jeszcze i nie korzystam z niej ale wiem ze bedzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycna, no właśnie tak mi się zdawało, że nie chcesz mieć efektu drewna. a pewne jest, że nikt nie zrobi ci niestandardowego wymiaru??? może poszukaj, bo nawet jeśli pomalujesz drewno na dany kolor a trzebaby to zrobić u stolarza, pistoletem albo próżniowo to wydaje mi się, że jednak efekt będzie inny niż przy wykończeniu blatu z płyty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to skoro pytać tez tu mozna to ja mam takie pytanie:

 

Doradźcie mi proszę czy zamurowywać to jedno okno w kuchni zaznaczone na żółto ??? i czy próbowali byście wepchnąć spiżarkę w tą czerwona plamę :wink: :lol:

 

http://img102.imageshack.us/img102/448/p1070493.jpg

 

Ja mam dokładnie taką samą kuchnie i miałam ten sam problem. Zamurowałam okno, które chciałaś zostawić natomiast okno zaznaczone na żółto poszerzyłam 180x150... w tej wnęce możesz śmiało zrobić "szafę' czyli zabudowę do sufitu :D

 

to okno które ty zamurowałaś u mnie jest oknem frontowym , wiec odpada jego zamurowanie- gdyż względy estetyczne domku tez maja znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mam zielonego pojęcia jakie chce szafki ile szuflad :-? nie wiem kompletnie od czego zacząć. winą jest to ze nadal mieszkam u mamusi w bloku. nie mam pojęcia jak szerokie zrobić szafki. ja nawet nie wiem czy taka płytę gazową można podłączyć do butli z gazem a piekarnik zabudować tak jak wy to robicie. boze jestem taka tempa.... :evil: :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amazonka, spokojnie, wszystko się da zrobić :wink:

Znajdź sobie jakieś zdjęcia z kuchnią, która Ci się podoba a firma która będzie ją wykonywać wszystko dopasuje... wtedy będziesz mogła się zastanawiać jakie szuflady i gdzie... a tak na prawdę to to nie ma znaczenia, grunt żeby Tobie się podobała... bo dla jednego szuflady są najważniejsze a dla innego szafki :roll: a tak na dobrą sprawę to z tym i z tym da się żyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie mam zielonego pojęcia jakie chce szafki ile szuflad :-? nie wiem kompletnie od czego zacząć. winą jest to ze nadal mieszkam u mamusi w bloku. nie mam pojęcia jak szerokie zrobić szafki. ja nawet nie wiem czy taka płytę gazową można podłączyć do butli z gazem a piekarnik zabudować tak jak wy to robicie. boze jestem taka tempa.... :evil: :roll:

spokojnie...

zaprosisz pana na pomiar i on dużo popowie.Potem na spokojnie przeanalizujesz .

Głowa o góry... :D

wierzę w Ciebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde dzięki dziewczyny myślałam ze mnie wyśmiejecie. :oops:. dopóki nie staną ściany jakos trudno mi sobie cokolwiek wyobrazić. u jednej podoba mi okap u drugiej szafki u trzeciej zabudowa ehh . ponoć nikt się dobrze nie pobudował i nikt dobrze nie ożenił. :wink:

 

No coś Ty - wyśmiewanie jest tutaj źle widziane 8) Wszyscy borykamy się z problemami i wątpliwościami - po to jest forum (przynajmniej moim zdaniem), żeby te problemy rozwiązać a wątpliwości rozwiać. A potem pochwalić się efektami :D

 

W kwestii dobrego pobudowania - to podobno pierwszy dom dla wroga, drugi dla przyjaciela a trzeci dla siebie ... Będę musiała się ze swoim wrogiem zaprzyjaźnić , bo drugiego domu na pewno nie będę budować :o :lol:

 

Głowa do góry - dasz radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...