Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja myślę że teraz raczej wszystkie nowoczesne piekarniki są wystarczająco izolowane (a przynajmniej te do zabudowy). Ja mam Aristona do zabudowy (sprzed ponad 4 lat) i nic się nie grzeje, zupełnie. Moja teściowa miała jakąś starą polską kuchenkę, to się wszystkie widelce w szafce obok nagrzewały:) ale to była na prawdę stara kuchenka... :). Także moim zdaniem bez obaw.

A jeśli nadal się obawiasz, to przecież stolarz może ci dodatkowo zaizolować styropianem ten piekarnik w zabudowie, i p sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Joliska mamy taką samą lodówkę :)

A mam pytanie do Ciebie.

Widzę, że między blatami "na zakręcie" masz daną listwę maskującą, czy mogłabyś mi pokazać jak wygląda ta listwa? Bo my kupiliśmy takie w castoramie i nie pasują, bo mamy brzegi blatów zaokrąglone :-?

 

 

 

 

 

cassidy a gdzie stoi lodówka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joliska mamy taką samą lodówkę :)

A mam pytanie do Ciebie.

Widzę, że między blatami "na zakręcie" masz daną listwę maskującą, czy mogłabyś mi pokazać jak wygląda ta listwa? Bo my kupiliśmy takie w castoramie i nie pasują, bo mamy brzegi blatów zaokrąglone :-?

 

Mycho,

z jednej strony blat jest prosty, z drugiej trochę zaoblony - ale listwa też ma takie rowki (chyba) Postaram się jutro zrobić fotkę i wrzucić.

Jak sprawuje się Twoja lodówka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cassidy, białe górne szafki wyglądają lepiej (jak dla mnie). I będę się upierać, żeby z tej wersji jednak wyrzucić te szybki. Daj wszystkie drzwiczki gładkie. Będzie "czysto" i klarownie.

Jeśli się uda, to będzie biała wersja. Wszystko zależy od możliwości stolarza.

Wersja w całości wenge, to "koło ratunkowe" :)

 

Szczerze mówiąc.. to ciągle myślałam o tych drzwiczkach.. z szybkami, czy bez.. i w końcu stwierdziłam, że pomieszam to trochę.

I tak już zostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko chciałam jeszcze raz powtórzyć, że obok tej szafki będzie ściana i szafka będzie w rogu kuchni wisiała.

 

To niczego nie zmienia :) Kiedy staniesz tyłem do lodówki, będziesz miała szafkę przed oczami, kiedy będziesz wchodzić do kuchni, kątem oka zarejestrujesz te szafkę. Odpuść...

Walcz o pełną białą górę - wszystko się da zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc.. to ciągle myślałam o tych drzwiczkach.. z szybkami, czy bez.. i w końcu stwierdziłam, że pomieszam to trochę.

I tak już zostanie :)

 

Cassidy,

przedobrzysz :( Dwa kolory i dwa ciągi w jednej kuchni już wystarczy, nie potrzebujesz więcej mieszania, bo wyjdzie zamieszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joliska mamy taką samą lodówkę :)

A mam pytanie do Ciebie.

Widzę, że między blatami "na zakręcie" masz daną listwę maskującą, czy mogłabyś mi pokazać jak wygląda ta listwa? Bo my kupiliśmy takie w castoramie i nie pasują, bo mamy brzegi blatów zaokrąglone :-?

 

Mycho,

z jednej strony blat jest prosty, z drugiej trochę zaoblony - ale listwa też ma takie rowki (chyba) Postaram się jutro zrobić fotkę i wrzucić.

Jak sprawuje się Twoja lodówka?

 

Dzięki, zatem będe czekać na fotkę :)

 

Co do lodówki, to jeszcze jej nie testowałam, bo nie mieszkamy jeszcze tam i stoi sobie wyłączona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.. to znowu ja 8)

 

Zatem.. mam ostateczne wersje.

Jeśli zrobimy kuchnię w całości wenge, to będzie wyglądała tak:

[...]

 

Jeśli natomiast będzie ładny mdf lakierowany, to górne szafki będą miały białe lub kremowe drzwiczki i kuchnia będzie wyglądała następująco:

[...]

Bardziej pasuje chyba góra cała jasna (bez tej ciemnej szafki nad lodówką bodajże) i ja bym zrobiła blat w tym samym odcieniu, co góra.

 

anja-bo hm, a robisz kuchnię dla innych, czy dla siebie? Ja mam ciemny brąz (teraz mówi się 'wenge"), o którym marzyłam od dawna... 12 lat miałam białą kuchnię i chciałam coś innego. Nie idę z modą, ponieważ to ja będę najwięcej przebywać w tej kuchni, a nie ludzie, którzy są "z modą" :)

Moda mija, a nam zostanie to, co lubimy :) Przecież mebli kuchennych nie zmieniamy co rok :)[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, że dla siebie, to moja "moda" na wenge minęła, gdy widzę, że każda kuchnia tak wygląda, to już tak nie chcę mieć... To tak jak z ulubioną piosenką słyszaną 100 razy dziennie, po jakimś czasie brzydnie... To tylko moje spostrzeżenia, wiem że każdy lubi co innego, i nie ma w tym nic złego. Dzielę się tylko swoimi spostrzeżeniami....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...