Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

to prawda ze zmywarka z ukrytym panelem ladniej wyglada ... i ja taka mam :)

ukryty panel w niczym nie przeszkadza ... i tak muszisz ja otworzyc zeby zaladowac naczyniami i wsypac detergenty ... podczas cyklu na samym dole w kierunku podlogi swieci sie czerwona lampka .... jak sie skonczy mycie lampka gasnie ... do tego sygnal dzwiekowy (ktory ja wylaczylam bo dzwonil calymi nocami 8) ) i nic wiecej nie potrzeba ... caly panel schowany i wszystko ladnie i estetycznie wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Na zmywarce z odkrytym panelem wyświetla się ile pozostało do zakończenia zmywania - dla mnie argument decydujący. Będzie zmywarka z odkrytym panelem. :)

 

Ps. Moja kuchnia powyżej to w "panieńskim" mieszkaniu. Teraz urządzam już docelowe i tam będzie zmywarka z odkrytym panelem.

 

Jeśli "docelowo" planujesz potomstwo, to przemyśl to raz jeszcze. Dzieci uwielbiają przy tym majstrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mogę tu o to zapytać (nie chcę otwierać nowego wątku). Czy macie w zlewozmywaku podłączony podajnik na płyn o mycia naczyń?

Wiadomo, że mając zmywarkę będzie rzadko używany ale nie chciałabym mieć wolnostojącego (nawet jeśli miałby to być jakiś ozdobny pojemnik).

Jeśli macie to jak to zrobić? Gdzie kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zmywarce z odkrytym panelem wyświetla się ile pozostało do zakończenia zmywania - dla mnie argument decydujący. Będzie zmywarka z odkrytym panelem. :)

 

zapewne jest to dobry powod ... ale ile razy czas do konca mycia byl az tak wazny ? jak mnie on interesuje to lekko uchylam zmywarke i tez wiem ... ale nie zdazylo mi sie to zbyt czesto przez ostatnie 5 lat uzytkowania :)

 

wszystko to sprawy wzgledne ... kazdy ma inny gust i dobrze ... bo inaczej nasze miszkania wszystkie by wygladaly tak samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mogę tu o to zapytać (nie chcę otwierać nowego wątku). Czy macie w zlewozmywaku podłączony podajnik na płyn o mycia naczyń?

Wiadomo, że mając zmywarkę będzie rzadko używany ale nie chciałabym mieć wolnostojącego (nawet jeśli miałby to być jakiś ozdobny pojemnik).

Jeśli macie to jak to zrobić? Gdzie kupić?

 

Witam,

Przy montażu zlewu mozna wyciąć dodatkowy otwór (albo zamówić zlew już z otworem) i dokupić dozownik z elegancką pompką, koszt niewielki bo już na ok 70zł można zakupić elegancki np:

 

 

http://lh4.ggpht.com/_-PVt3Wn3O8E/Si4R5_dmgUI/AAAAAAAAClI/zDfStGC5jFM/dozownik%20do%20p%C5%82ynu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna&Tomasz - zlewozmywak z baterią jest już zamontowany, ale dodatkowy otwór to nie problem, tylko nie wiem jaki dozownik wybrać? To się kupuje taki specjalny do zlewozmywaka? I czy kupię go w takim sklepie typu Leroy-Merlin, Castorma itd.?

A montaż jest prosty?

Zdjęcie mi się nie wyświetla :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna&Tomasz - zlewozmywak z baterią jest już zamontowany, ale dodatkowy otwór to nie problem, tylko nie wiem jaki dozownik wybrać? To się kupuje taki specjalny do zlewozmywaka? I czy kupię go w takim sklepie typu Leroy-Merlin, Castorma itd.?

A montaż jest prosty?

Zdjęcie mi się nie wyświetla :(

mi też sienie wyświetla

tak dozownik do zlewozmywaka kupisz w marketach budowlanych 8)

a np. tak może wyglądać

http://www.dybel.com.pl/allegro/doz/dozs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna&Tomasz - zlewozmywak z baterią jest już zamontowany, ale dodatkowy otwór to nie problem, tylko nie wiem jaki dozownik wybrać? To się kupuje taki specjalny do zlewozmywaka? I czy kupię go w takim sklepie typu Leroy-Merlin, Castorma itd.?

A montaż jest prosty?

Zdjęcie mi się nie wyświetla :(

 

O dozowniku pisalam w swoich komentarzach, wiec tutaj cytuje

dozownik jest firmy Franke, pod zlewem jest plastikowy pojemnik z plynem, a cala gora jest z chromonikieliny, plyn wlewa sie od gory wyjmujac tylko dozownik z dzibkiem, przez ktory leci plyn po nacisnieciu.

DOzownik zamontowalismy w miejscu gdzi w zlewie bylo naciecie.

Mamy taki

http://image.ceneo.pl/data/products/2115700/product.jpg

Zdjecia zamontowanego sa w dzienniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dozownik zamontowałam sobie w zlewie w pierwszym mieszkaniu (turkusowa kuchnia powyżej na zdjęciach - widać dozownik). Minęło zaledwie dwa lata a dozownik się popsuł. Gwint plastikowej butelki się ukręcił i srebrna farba (jeśli to wogóle farba) zeszła. Nie polecam. Dodam, że dozownik kupiłam w Castoramie za około 90 zł.

Ktoś może powiedzieć, że nie dbałam dostatecznie. Może i tak, w każdym bądź razie nauczona doświadczeniem nie będe montować w przyszłej kuchni czegoś co będe musiała wręcz pielęgnować. Kuchnia jest do gotowania przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoj montowalam 1,5 roku temu i od tego czasu nic nie odkrecalam, bo nie musze. Wystarczy, ze podniose gore z chromonikieliny i wleje plyn (gora jest wkladana bez zakrecania).

A co do srebrnej farby to nic nie moze u mnie zejsc, bo cala gora jest z chromonikieliny tak jak bateria zlewozmywakowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joliska bardzo ladna kuchnia, podobaja mi sie meble

moje pytanka: z czego masz fronty ? i jaka jest szer szafek pod oknem?

 

ps. jestes moze z krk? ;) potrzebuje namiarow na kogos kto zrobi mi taka piekna kuchnie :)

 

 

Renegart,

wybacz że dopiero teraz odpisuję, ale wyjeżdżałam służbowo i bezinternetowo ;)

 

Fronty są z lakierowanego MDF-u, kolor: bianco traffico, szafki pod oknem mają po 70 cm.

Nie jestem z Krakowa, ale myślę, że taką kuchnię każde studio kuchenne Ci zrobi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...