Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie

Skoro obiecałam to też sie pochwalę moją niemodną ale bardzo długo wyczekiwaną kuchnią :)

Narazie zaczątek bo jeszcze sporo do zrobienia...(choćby gniazdka)

 

http://images38.fotosik.pl/174/4dfa395dda849433med.jpg

 

Uwielbiam takie klasyczne kuchnie, wczesniej mialam nowoczesna i szybko mi sie opatrzyla, na szczescie po 4 latach sie przeprowadzalismy i kolejna robilam juz inna.

 

Meble bardzo mi sie podobaja, pokaz wiecej fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie

Skoro obiecałam to też sie pochwalę moją niemodną ale bardzo długo wyczekiwaną kuchnią :)

 

NIEMODNĄ ?????

 

To ja dołączam do niemodnych i też taką chcę mieć !

Super kuchnia bardzo mi sie podoba. I te uchwyty, i okap, i dekor nad kuchenką ( coś tam będzie jeszcze ?) no i ta wysunięta płyta gazowa i ten kredens - super!

Można więcej fotek ? Co to za kolor ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AGA NR 1, jaksie, ania klepka, magpie101, Ryska

bardzo się cieszę że sie Wam podoba :D

 

Trzy lata wstecz kiedy zaczynaliśmy budowę zaprojektowałam sobie nowoczesną, ale czas mijał i przestała mi sie podobać a wszystkie stylizowane ciągle robiły na mnie wrażenie... więc stwierdziłam że będzie taka :lol:

 

Nad plytą miał być specjalny duży dekor z koszem kwiatów ( oczywiście niebieskich :wink: ) ale jak go zobaczyłam na żywo to mnie zniesmaczył - tak bardzo różnił sie od zdjęć producenta :roll:

Zdecydowałam sie na prostszą wersję - i tak zostanie

 

Kolor i nazwa frontu to rama olcha

 

Oczywiście pokażę więcej fotek ale dopiero po przeprowadzce jak ją dopieszczę :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest na pewno mikrofalówka. Mam taką samą, albo b. podobną, z tą różnicą że niżej nieco. Te urządzenia mają drzwiczki otwierane na bok, zawiasy po lewej lub pr. str. Fajna sprawa dla niskich osób / jak ja / bo drzwiczki nie przeszkadzają w wyciąganiu potraw.

Witam w tym wątku. Będę podglądać kuchnie, na razie mam stan surowy i do mebelków jeszcze daleko. Też planuję klasyczną. Foksi, przepiękna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaKrakow

http://i179.photobucket.com/albums/w319/Sylwia_Visage/DSC00112.jpg

 

Piękna kuchnia:) super wyszła. Mamy podobne gusta:)

Czekam na więcej zdjęć!

 

Meble maja ladny kolor, czy to fornir? Ale sciane na pewno bym przemalowala - kolor sam w sobie niezly, ale nie do tej kuchni... zlewa sie w jedno :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylwiaKrakow

http://i179.photobucket.com/albums/w319/Sylwia_Visage/DSC00112.jpg

 

 

Meble maja ladny kolor, czy to fornir? Ale sciane na pewno bym przemalowala - kolor sam w sobie niezly, ale nie do tej kuchni... zlewa sie w jedno :/

 

Też tak myślę, za bardzo się zlewa kolor ściany i mebli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...