Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dziewczyny - te czerwone kuchnie sa boskie ...

te biale na sterylno tez mi sie podobaja ... pomimo ze obie nie sa w moim guscie :)

 

ja poprzednio maialm kuchnie jasna (fornirowana) - teraz mam ciemna ... moim zdaniem pracy jest wiecej przy tej ciemniejszej, niestety widac wszystkie palce :o a dzieci nie maja zwyczaju korzystac z uchwytow przy szafkach :lol: wola pacnac cala dlonia ... :p

 

troj bardzo zgrabna i schludna kuchnia :)

 

no tak - jest taka teoria o trojkacie ... ale jak to sie ma do rzeczywistosci ?

w poprzedniej i obecnej kuchni nawet nie zastanawialam sie nad tym zeby zlew byl kolo lodowki ... i jakos nie zauwazaylm zeby ruch pomiedzy tymi dwoma meblami byl nasilony ...

wazniejsze dla mnie bylo zeby umiescic zlew przy oknie (tak, tak :)) czy mikrofale i piekarnik na odpowiedniej wysokosci ...

poza tym w wiekszosci domkow jest osobo spizarka do ktorej i tak trzeba sie nabiegac a w niej czesto dodatkowa lodowka ... jak wtedy rozwiazac problem ?

mysle ze nie ma co na sile stosowac sie do wszelkich znanych zasad ... kazdy z nas ma inne wymagania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...