Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

wiórek kokosowy ; super kuchnia !

taka ponadczasowa i bez tego wielkiego "angielskiego" okapu :wink:

 

ja mam dylemat czy planować taką właśnie (tylko kolor krem-żółty) czy nowocześniejszą trochę z palisandra półmatowego(też mi się bardzo podoba)

Sciana z cegły będzie , chciałabym ciepłą, przytulną.......ciężka sprawa.

 

mam prośbę :D daj zdjęcie tego ceglanego barku .

 

Proszę - zdjęcie barku

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/c1ab26ac87364dbdc98b95d033714c67,10,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romilka jak jest u Ciebie zamontowana taszklana płyta pod okapem? Ja co prawda przymierzam się do położenia płytek w tym miejscu (trzy duże płytki 90x30) i nie wiem czy powinniśmy to zrobić przed czy po montażu mebli ze względu na grubość płytek (ok.1 cm). Bo jeśli płytki będą zaczynac się poniżej blatu to wtedy wszystkie meble oprócz piekarnika nie będą dosunięte do ściany. Z kolei jeśli płytki będa się zaczynac na wysokości blatu to nie wiem jak zostanie położona listwa na łączeniu blatu ze ścianą. Jak jest u Ciebie?

 

Pozdrawiam,

 

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję jeszcze raz :)

 

ad. małego stołu nie bardzo chyba pomogę ale gdybym ja miała się na taki decydować to pewnie stanęłoby na czymś takim:

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90116845

ale przemalowałabym go na jakiś zabawny kolor

ewentualnie taki:

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40063632

 

wszystko zależy od wnętrza: stylu, przestrzeni, kolorów...

 

 

 

dashmag, mój stół ma wymiary 180x90cm. i mam do niego jeszcze 2dostawki po 50cm. każda,

cały dębowy wybarwiany na heban

zamówiłam go przez net w http://www.manufakturadrewna.pl

 

Bioork - znam Twoją kuchnię z innego forum :D , ale wolę tu się wypowiedzieć - jest świetna! Oszczędna i przemyślana. Ja też planuję białą lakierwaną, ale z drewnianym blatem i grafitowymi lub szarymi płytkami na podłodze, do tego stół właśnie taki jak ten okrągły z Ikei z kolorowymi krzesłami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romilka

 

Twoja kuchnia jest cudna, planuję bardzo podobną. Mam pytanie z czego jest ta szersza deska, bądź listwa, nad okapem? Czy to ta sama co u góry nad wysoką zabudową?

Ja taką samą chciałabym dac po bokach wysokiej zabudowy.

A jak dostajesz się do szafek narożnych?

 

Co za firma wykonywała Twoją kuchnie i czy możesz podac jej koszt chociaż na prv.

Dziękuję i pozdrawiam Wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romilka jak jest u Ciebie zamontowana taszklana płyta pod okapem? Ja co prawda przymierzam się do położenia płytek w tym miejscu (trzy duże płytki 90x30) i nie wiem czy powinniśmy to zrobić przed czy po montażu mebli ze względu na grubość płytek (ok.1 cm). Bo jeśli płytki będą zaczynac się poniżej blatu to wtedy wszystkie meble oprócz piekarnika nie będą dosunięte do ściany. Z kolei jeśli płytki będa się zaczynac na wysokości blatu to nie wiem jak zostanie położona listwa na łączeniu blatu ze ścianą. Jak jest u Ciebie?

 

Pozdrawiam,

 

Ania

 

szkło jest przyklejone do sciany

listwe przyblatowa mam aluminiowa i tam gdzie jest szklo nie ma tej listwy,postaram sie zrobic zdejcie w najblizszym czasie,szkło to lakobel szary

 

ciekawa jestem jak bedzie reagowal na cieplo ;)

czy nie peknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...