Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Informuje, że jesteśmy "żeńskie" a te ostatnie mieszkanko to nasze dziecko wiec się obie "chwalimy" ;) I nie obsługujemy programów tylko mamy profesjonal pana foto :)

 

Ps. troche sie zdziwiłam, bo w profilu jest troche więcej o kazdej z nas, a dla tych stałych forumowiczów chyba nie problem podejrzec profil;) :o

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu zdjecia sypialni DxHxS są w wątku "oświetlenie-pochwalcie się" pod innym loginem. To czyje to w końcu zdjecia są.

 

Marzenka ma rację. Czyje są te zdjęcia i wnętrza? Nie lubię być robiona w balona :roll:

 

 

Słoneczko ( oświecona góro Olimpu) :D i Ty stara wyga.....Słuchajcie .....nikt NIKOGO nie chce nabijac w balona. My z tego forum czerpiemy mnóstwo inspiracjie ( a nawet MNÓSTWO ,MNÓSTWO) i moze my kogos zainspirujemy.

 

"WIECIE ,ZE ŻWIREK KĘCI Z MUCHOMORKIEM...??" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co z tymi zdjęciami jest "nie tak" to to że podciągnięte są w photoshopie lub innym programie do obróbki zdjęć i robione dobrą lustrzanką. Najprawdopodobniej z gotowego filtra szczególnie cień zrobiony do okoła zdjęcia nadające mu klimat. Z Cieniem świecznika moim zdaniem jest wszystko ok, zauważ że cień świecznika ze ściany odbija się w komodzie co daje wrażenie podwójnego, po drugie nie znamy wszystkich źródeł światła.

 

Wnętrza fajne nawet bez tej oprawy :wink:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuje, że jesteśmy "żeńskie" a te ostatnie mieszkanko to nasze dziecko wiec się obie "chwalimy" ;) I nie obsługujemy programów tylko mamy profesjonal pana foto :)

 

Ps. troche sie zdziwiłam, bo w profilu jest troche więcej o kazdej z nas, a dla tych stałych forumowiczów chyba nie problem podejrzec profil;) :o

 

Pozdrawiam

 

ja tam od razu się domyśliłam po tym jak zobaczyłam że Ty wkleiłaś to zdjęcie w oświetleniu :lol:

 

super robota dziewczyny

pan fotograf też chapeaux bas

 

no i cały czas moja prośba o pomoc z lustrem pozostaje aktualna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...