Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Moim zdaniem czarny piekarnik zdecydowanie nie pasuje do jasnych mebli. Za duży kontrast. Rzuca się za bardzo w oczy.

 

Zgadzam się, że rzuca się w oczy, ale pasują do niego uchwyty.

Robiłam wstępne rozeznanie, bo sama planuję kuchnię w tym stylu i póki co wydaje mi się, że znalezienie dobrego piekarnika w stylu retro wcale nie jest łatwe. Smeg (kolorystyka od wyboru do koloru) ma wysokie ceny, zostaje Candy, Indesit, Ariston, czy Amica ceny OK, ale jak z jakością (jak ktoś użytkuje piekarników retro z tych firm to proszę o info)??? Bosch ma z tego co wiem jeden model w tym stylu i to w czarnym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzieki za odpowiedzi, utwierdziły mnie w wyborze jasnego piekarnika. Ciemny jeszcze jakoś wygląda , gdy jest pod płytą gazową czy elektryczną, ale w słupku nie za bardzo.

Ale rzeczywiście nie ma za dużego wyboru w jasnych piekarnikach . Smeg strasznie mi się podoba, ale drogi. Dłączam się do pytania jaki polecacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam małą prośbę :)

Może ktos wśród swoich inspiracji ma fotki stalowych wyciągów w rustykalnym, staroświeckim stylu?

NIe chodzi mi o sklepowe wyciągi ale o ich stylizowane obudowy.Podobne są drewniane w angielskich kuchniach, czy imitujące mur w rustykalnych.

Chcę zrobic u siebie nad wyciagiem "czapę " z blachy. Widzialam takie zdjecie, ale tylko z kawalkiem okapu i szukam innych podobnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałam podpytac gdzie w Warszawie można kupić meble kuchenne.

Interesuje mnie kuchnia na wymiar. Myślałam o firmie Rust lub Rusticano. Znalałam tez coś na BArtyckiej.

Jakies podpowiedzi, sugestie ???

Interesuje mnie kuchnia ecru w stylu nowoczesnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pilnej porady!!

-Gdzie macie umieszczone gniazdko do okapu.W projekcie kuchnii mamy zaznaczone w obudowie okapu,a elektryk twierdzi,że tak nie powinno się montować ,bo para i takie tam.

-Drugie pytanie..Gniazdko do lodówki mamy w projekcie na wysokości 220cm w szafce,która będzie nad lodówką.Elektryk twierdzi,że za wysoko bo nie sięgnie kabel od lodówki.Dodam jeszcze,że lodówka będzie w zabudowie.

Jak macie to rozwiązane.

Proszę o szybką odpowiedż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gniazdku do okapu to sie nie wypowiem, bowiem okap mamy wyspowy i tam jest troche inaczej.

A co do lodowki to gniazdko mamy na wysokosci jakies 60-70cm, lodowka rowniez w zabudowie ale murowanej. Tak samo jest z gniazdkiem za slupkiem gdzie jest piekarnik i ekspres.

Chodzi mi o łatwe odłączenie lodówki od prądu,gdy zajdzie taka potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...