Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dziekuje za odpowiedz magpie101

 

Jak juz pisalam kuchnia sie mi podoba, nawet jej uklad jest ok a, ze od lat jestem przyzywczajona do wyspy wiec gdyby to byla "moja kuchnia to w miejscu stolu mialabym wlasnie wyspe i jestem zwolenniczka duzych owalnych stolow wiec ... mialabym i taki; reszta by pozostala jak jest :) nooo i tylko w szafce rogowej lubilabym calosc oszklona ;) To tyle zmian, takich delikatnych w Twojej kuchni, mam nadzieje, ze nie poczujesz sie urazona?

 

Zycze duzo milych chwil spedzonych w tej kuchni wraz z Rodzinka. :)

 

W projekcie domu w miejscu stolu byla ogromna wyspa z plyta, ja jednak chcialam na srodku stol (to byl pierwszy powod rezygnacji z wyspy). Moj maz do dzisiaj mowi, ze moglismy zrobic wyspe (on duzo gotuje), a ja nie zaluje, bo z tego stolu duzo korzystamy, nawet jak przyjda znajomi na piwko to sami siadaja przy stole w kuchni, a nie przed tv w salonie.

Drugi powod to taki, ze wyspa mialaby 90 cm szerokosci i gotujac podloga w kuchni na wprost do salonu bylaby zachlapana tluszczem codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziekuje za odpowiedz magpie101

 

Jak juz pisalam kuchnia sie mi podoba, nawet jej uklad jest ok a, ze od lat jestem przyzywczajona do wyspy wiec gdyby to byla "moja kuchnia to w miejscu stolu mialabym wlasnie wyspe i jestem zwolenniczka duzych owalnych stolow wiec ... mialabym i taki; reszta by pozostala jak jest :) nooo i tylko w szafce rogowej lubilabym calosc oszklona ;) To tyle zmian, takich delikatnych w Twojej kuchni, mam nadzieje, ze nie poczujesz sie urazona?

 

Zycze duzo milych chwil spedzonych w tej kuchni wraz z Rodzinka. :)

 

W projekcie domu w miejscu stolu byla ogromna wyspa z plyta, ja jednak chcialam na srodku stol (to byl pierwszy powod rezygnacji z wyspy). Moj maz do dzisiaj mowi, ze moglismy zrobic wyspe (on duzo gotuje), a ja nie zaluje, bo z tego stolu duzo korzystamy, nawet jak przyjda znajomi na piwko to sami siadaja przy stole w kuchni, a nie przed tv w salonie.

Drugi powod to taki, ze wyspa mialaby 90 cm szerokosci i gotujac podloga w kuchni na wprost do salonu bylaby zachlapana tluszczem codziennie.

 

Zdecydowanie za malo miejsca i za waska wyspa.

Kupujac dom zawsze bralam wlasnie pod uwage duzy metraz w kuchni - kuchnia musiala byc ogromna, duuza z wyspa szeroka na 2m przy ktorej wlasnie zbieralo sie moje towarzystwo ;) TV nigdy nie bylo wlaczane procz odpowiedniej muzyki.

Nastepny dom juz wybralam z mniejsza kuchnia ;) i mniejsza wyspa - zmeczylo mnie to sprzatanie a moja Rodzina liczy tylko trzy osoby; teraz natomiast w moim przyszlosciowym domku zdecydowanie wybieram malutka kuchnie (na dwie osoby) bedzie ok ;) i mysle, ze zrezygnuje wlasnie z tak przezemnie uwielbianej wyspy no coz ... cos za cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poddaję się. Obleciałam pół Włocławka, napisałam do 20 sklepów netowych i nigdzie nie robią otworów w granitowych zlewozmywakach :(

Mój mąż sam robił. Na naszym zlewie (teka aura) były naklejki w których miejscach jest przygotowane pod otwory i tam rozwiercił wiertarką z jakimś kamieniem o ile dobrze pamiętam. Narzekał, że twardy strasznie ten zlew, ale dał sobie radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

 

Przeglądam ten wątek od dłuższego czasu i może ktoś z Was pomorze mi w ustaleniu odcieni frontów jakie występują w tej kuchni. Czy macie jakieś pomysły z czego mogą byc wykonane? Dziękuje za wszelkie odpowiedzi :p .

http://lh4.ggpht.com/_BKncbHkMgu4/SlcQzzMJlCI/AAAAAAAAAWg/F8WmlRMIoAM/s912/Przechwytywanie%20w%20trybie%20pe%C5%82noekranowym%202009-07-10%20115739.jpg

 

 

Dla mnie to jest drzewo egzotyczne BADI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do oglądania mojej kuchni. Zrobiona jest z orzecha amerykańskiego. Co sądzicie? :)

 

http://farm4.static.flickr.com/3646/3663103594_b5ce02329f_o.jpg

http://farm4.static.flickr.com/3584/3662301409_4a5052b79a_o.jpg

http://farm4.static.flickr.com/3298/3663103930_c825e67e49_o.jpg[/quo]

 

świetna podoba mi sie jak dobrałaś oświetlenie i płytki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

 

Przeglądam ten wątek od dłuższego czasu i może ktoś z Was pomorze mi w ustaleniu odcieni frontów jakie występują w tej kuchni. Czy macie jakieś pomysły z czego mogą byc wykonane? Dziękuje za wszelkie odpowiedzi :p .

http://lh4.ggpht.com/_BKncbHkMgu4/SlcQzzMJlCI/AAAAAAAAAWg/F8WmlRMIoAM/s912/Przechwytywanie%20w%20trybie%20pe%C5%82noekranowym%202009-07-10%20115739.jpg

 

 

Dla mnie to jest drzewo egzotyczne BADI.

to nie jest badi, ja mam badi ma podobny kolor ale inne usłojenie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...