Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Co to oznacza: "kuchnia fabryczna" ?

 

 

KUCHNIA FABRYCZNA tzn., że po pierwsze o detalach i o całości wcześniej już myśleli projektanci - designerzy!!!, jakość jest też nie do osiągnięcia przez stolarzy, bo gdyby potrafili osiągnąć taki poziom wyrobu musieliby mieć takie maszyny, materiały, technologie ORAZ PRACOWNIKÓW ! jak fabryka. Nawet kuchnie BRW i IKEA przewyższają poziomem 90% stolarzy!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Anulkaa masz piękną kuchnię! taka klasowa! bardzo mało jest osób, które mają takie kuchnie, że jak się spojrzy to od razu człowiek wzdycha. Twoja do takich należy :D . Gratuluje gustu :p i jeśli to możliwe wrzuć więcej zdjęć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to oznacza: "kuchnia fabryczna" ?

 

 

KUCHNIA FABRYCZNA tzn., że po pierwsze o detalach i o całości wcześniej już myśleli projektanci - designerzy!!!, jakość jest też nie do osiągnięcia przez stolarzy, bo gdyby potrafili osiągnąć taki poziom wyrobu musieliby mieć takie maszyny, materiały, technologie ORAZ PRACOWNIKÓW ! jak fabryka. Nawet kuchnie BRW i IKEA przewyższają poziomem 90% stolarzy!!!!

 

..a łyżka na to...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fantastyczna kuchnia ..cos cudnego.Zaliczam ją do 3 najładniejszych na forum.Uwielbiam taki klimacik no naprawde brak mi słow.Podoba mi sie jej ponadczasowy styl nieprzemijający .Zakochałam sie w dodatkach kran i zyrandol ...cudna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jaki to okap?

Kuchnia super!Gratulacje!

 

Dzięki - to Amica OKC 951 S

(nie ufam marce, ale serce nie sługa :))

 

Nefer, chyba niepotrzebne te obawy. Ten okap jest produkowany przez inną firmę (Ciarko) tylko pod szyldem Amici. Produkują również dla wielu innych znanych firm, np. Gorenje, Teka, Mastercook i kilku innych. Znam tę firmę (jest z moich okolic) i są bardzo liczącą się i uznawaną firmą na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ściana z tyłu jest czarna?bo chwialmi wyglada jak ciemno czekoladowa :roll: :lol:

 

Ściana jest szara wpadająca w brąz. Na żywo wygląda bardziej jak bardzo ciemny brąz, chociaż wybierana była z palety szarości.

 

Co do porządków - ja jeszcze nie mieszkam i nie użytkuję kuchni i raczej chodzi mi o taki bałagan budowlany - kartony, pudła itp :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ściana z tyłu jest czarna?bo chwialmi wyglada jak ciemno czekoladowa :roll: :lol:

 

Ściana jest szara wpadająca w brąz. Na żywo wygląda bardziej jak bardzo ciemny brąz, chociaż wybierana była z palety szarości.

 

Co do porządków - ja jeszcze nie mieszkam i nie użytkuję kuchni i raczej chodzi mi o taki bałagan budowlany - kartony, pudła itp :wink:

 

Anulkaa jak cos jest brzydkie i tandetne to i wypolerowane i świecące bedzie brzydota pospolitą i tyle a jak cos jest urokliwe i ma swoj czar to wśród pudeł pięknie sie prezentuje :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mam spostrzerzenie że kuchnie nowoczesne wyglądają fajnie jeśli szafki mają duże powierzchnie. Jak najmniej tzw. duperteli, najlepiej nie widoczne klamki albo bez. Takie malutkie szafeczki, listwy i tzw różne upiększacze to do kuchni tzw "stylizowanych ludwikowskich"

Co więcej zawsze jeśli z dwóch szafek 40 cm można zrobić 80 cm to taniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...