Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ochikarka, danap, sonika

 

Zobaczyłam (po raz któryś tam) i zrozumiałam- moja kuchnia musi być biała! Zaraz po nowym roku mam spotkanie ze stolarzem, a tu nową koncepcję opracować trzeba! Zamiast bielonego dębu lakierowana biel. Qrcze, tylko jaki blat i cokoły? Miał być olejowany lity dąb... No to już mogę zapomnieć o spaniu :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się chwalimy ;)

 

http://images29.fotosik.pl/42/503a5136398e8349med.jpg

 

 

 

Swietny macie dom

no i super urządzony

mam pytanko dygresyjne , które z was jest takie zdolne i tak fajnie wszystko dopasowuje?

 

a i czemu zniknął wasz wątek na forum gazety ? z chęcią bym się dopisała :wink:

pozrdawiam J.

 

Madzia oczywiście :) Czyli moja Żona :) A co do Gazety to chyba tam wnętrza kojarzą się ze szkłem i stalą nierdzewną... zupełnie nie zrozumieli naszego podejścia do "domu i wnętrza ciepłego, rodzinnego..." to po co mam się narzucać :) Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko, a mnie bardzo się podoba Twoja podłoga :lol: . Zdradź proszę tajemnicę czy to jest gres polerowany, czy nie jest na niej ślisko. Ja już w dwóch domach chciałam położyć gres polerowany ale się bałam. Teraz postanowiłam, że w moim nowym domku będzie gres ale...nadal się boję :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ochikarka a co to za ładne drzewo miedzy szafkami- okleina? czy co??

bardzo ładna kuchnia szkoda,że fotek nie można powiększyć?

 

 

LuMa jeżeli chodzi Ci o ścianę gdzie wisi okap - to jest to szyba w kolorze brązowym

chopinetka - wszystkie , meble, szafy itd miałam robione przez stolarza pokazałam mu projekty i gazety co chce - i on szukał mi materiałów ja się niczym nie martwiłam wiem że fornir palisander kupował gdzieś w Jarocinie . Bardzo sie ciesze że wam sie podoba - palisander dodaje uroku i ciepla mieszkaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ochikarka, danap, sonika

 

Zobaczyłam (po raz któryś tam) i zrozumiałam- moja kuchnia musi być biała! Zaraz po nowym roku mam spotkanie ze stolarzem, a tu nową koncepcję opracować trzeba! Zamiast bielonego dębu lakierowana biel. Qrcze, tylko jaki blat i cokoły? Miał być olejowany lity dąb... No to już mogę zapomnieć o spaniu :oops:

 

Pani Koala,

ja na początku chciałam ciemną, fornirowaną kuchnię, ale małż powiedział, że nie chce mieć mebli meblowych :wink: w każdym kącie domu i wszędzie tak samo, więc zmieniliśmy na jasną, nie meblową.

I jak Twoje przemyślenia :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniko, a mnie bardzo się podoba Twoja podłoga :lol: . Zdradź proszę tajemnicę czy to jest gres polerowany, czy nie jest na niej ślisko. Ja już w dwóch domach chciałam położyć gres polerowany ale się bałam. Teraz postanowiłam, że w moim nowym domku będzie gres ale...nadal się boję :roll:

 

Dzięki :D.

Tak to jest gres polerowany, ślisko nie jest i ładnie odbija światło.

Może jakby się chodziło po mokrym to by było, ale my nie chodzimy :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...