Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Teco, magduska, jaksie - odnoscie listwy laczacej blaty - mam taka listwe tez w obecnej kuchni 6ty rok i nic sie nie dzieje. Poza tym i tu i w nowej jest daleko od kuchenki czy zlewu, wiec nie sadze zeby cos sie z nia dzialo. Klejonego blatu nie chcialam, zreszta laminat sie srednio ze soba skleja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie doczekac kiedy wkleisz swoja. Uwielbiam takie komentarze...

 

Jeśli coś tu wrzucasz to musisz się liczyć równiez z krytyką. Gust jak d... każdy ma własny. Jak dla mnie każdy może sobie walnąć kuchnię na różowo i zamiast okapu powiesić poroże jelenia. Indywidualna sprawa, ale nie odbiera to przecież prawa wyrażenia własnej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie doczekac kiedy wkleisz swoja. Uwielbiam takie komentarze...

 

Jeśli coś tu wrzucasz to musisz się liczyć równiez z krytyką. Gust jak d... każdy ma własny. Jak dla mnie każdy może sobie walnąć kuchnię na różowo i zamiast okapu powiesić poroże jelenia. Indywidualna sprawa, ale nie odbiera to przecież prawa wyrażenia własnej opinii.

 

Oczywiscie! Ale ta pani pisze - nudno itp, a potem o gustach sie nie dyskutuje... dla mnie komentarz negatywny to taki - do dupy kolor, fronty, laczenia blatow, LEPIEJ byloby przemalowac sciany na kolor x, dac ciemny blat np. Komentarz, ktory cos wnosi! A nie taki...

No ale moze mam jakies dziwne wymagania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teco, magduska, jaksie - odnoscie listwy laczacej blaty - mam taka listwe tez w obecnej kuchni 6ty rok i nic sie nie dzieje. Poza tym i tu i w nowej jest daleko od kuchenki czy zlewu, wiec nie sadze zeby cos sie z nia dzialo. Klejonego blatu nie chcialam, zreszta laminat sie srednio ze soba skleja.

 

No u nas też nic się spektakularnego nie dzieje;) Tylko brud się zbiera. Blat w mieszkaniu mam jaśniuteńki i jets to widoczne. Cięzko się to czyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teco, magduska, jaksie - odnoscie listwy laczacej blaty - mam taka listwe tez w obecnej kuchni 6ty rok i nic sie nie dzieje. Poza tym i tu i w nowej jest daleko od kuchenki czy zlewu, wiec nie sadze zeby cos sie z nia dzialo. Klejonego blatu nie chcialam, zreszta laminat sie srednio ze soba skleja.

 

No u nas też nic się spektakularnego nie dzieje;) Tylko brud się zbiera. Blat w mieszkaniu mam jaśniuteńki i jets to widoczne. Cięzko się to czyści.

 

Ok, moze kwestia jest kolor blatu? Az sie przyjrze dzisiaj, bo do tej pory nie widzialam zeby akurat tam jakos specjalnie brud sie zbieral... ale blat mam ciemny teraz... moze sobie kiedys walne kamienny, to sie i listwy pozbede.

Z drugiej strony ciekawe czy ktos ma inne laczenie blatu laminowanego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony ciekawe czy ktos ma inne laczenie blatu laminowanego?

Tak, ja mam w kuchni klejony i jestem zadowolona. Prawie wcale nie widać łączenia. Za to w garażu na blacie mam takie łączenie jak twoje i byłam zdziwiona, że wogóle coś takiego się robi. W porównaniu z klejonym wypada bardzo nieładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony ciekawe czy ktos ma inne laczenie blatu laminowanego?

Tak, ja mam w kuchni klejony i jestem zadowolona. Prawie wcale nie widać łączenia. Za to w garażu na blacie mam takie łączenie jak twoje i byłam zdziwiona, że wogóle coś takiego się robi. W porównaniu z klejonym wypada bardzo nieładnie.

 

Ok, rozeznam temat! Dzieki, Nastka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos ma - widzial - slyszal o takim bajerze w kuchni -a konkretnie w blacie kuchennym -- podreczny smietniczek ukryty pod ladna przykrywka w blacie??

 

 

peka ma

http://peka.pl/okno_ara.php?n=1016&d=9&d1=28&d2=&d3=&lg=&upust=&szukaj=&BI=1&wskaznik_logowania_z=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytania za sto pkt:

czy lewy rog w glebi zabudowac szafka cornerowa - czy zostawic wolne jak ma Nefer??

czy po prawej zabudowac po oknem czy nie? (a moze zrobic taki podwyzszony blat jadalny jak np tu:

http://images46.fotosik.pl/246/fda5537760b04b03.jpg

 

no i co myslicie???

Ja bym zrobiła jakiś blat jadalny , żeby nie było potrzeby wędrować z szybkim porannym śniadaniem czy szybka kawką do jadalni ;)

 

Lewy róg rzeczywiście lekko i zgrabniej wygląda niezabudowany , więc jeśli tylko jest taka mozliwość to zostaw wolny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytania za sto pkt:

czy lewy rog w glebi zabudowac szafka cornerowa - czy zostawic wolne jak ma Nefer??

czy po prawej zabudowac po oknem czy nie? (a moze zrobic taki podwyzszony blat jadalny jak np tu:

http://images46.fotosik.pl/246/fda5537760b04b03.jpg

 

no i co myslicie???

Ja bym zrobiła jakiś blat jadalny , żeby nie było potrzeby wędrować z szybkim porannym śniadaniem czy szybka kawką do jadalni ;)

 

Lewy róg rzeczywiście lekko i zgrabniej wygląda niezabudowany , więc jeśli tylko jest taka mozliwość to zostaw wolny ;)

 

Blat jadalny jest po prawej stronie, nawet opisany. Tez bym zostawila lewa strone niezabudowana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja rada pigeon gotuj pod sciana. masz tam tyle miejsca ze zmiescisz wszystko bedziesz miala obok zlew - to najbardziej ergo rozwiazanie wiem co mowie gotuje na wyspie i latam do kranu ale mam mniejsza kuchnie niz Ty.

i osobiscie uwazam, ze okap przy takiej duzej wyspie tylko ja zeszpeci.

naprawde dobrze to sobie przemysl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja rada pigeon gotuj pod sciana. masz tam tyle miejsca ze zmiescisz wszystko bedziesz miala ......

 

moja meskosc ci tego nie daruje :) (tym bardziej zona)

 

 

a z tym gotowaniem - to marzy nam sie takie grupowe gotowanie przy wyspie

 

niby te trojkaty robocze beda jakos zachowane (ergonomia kuchni) - ale u mnie to bedzie po dobre 1,5m odstepu pomiedzy np lodowka a zlewem

zlew kuchnia - okolo 150 cm

kuchnia lodowka - tez z 150cm

 

dlatego rozwazamy raczej maly zlew na wyspie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mymyk_KSK - bardzo kombinowana kuchnia - a jaka masz obecnie?

 

Prosze oto ona - oczywiście jeszcze nie skończona. Brakujący okap nas jak widać prześladuje; ponadto pozostaje mi pomalowanie paru detali, takich jak półeczka ze szklanymi pojemnikami , na turkusowo, zmiana obić foteli na pasujące kolorystycznie itp. drobiazgi.

 

Meble mamy z Ikea (ADEL), blat jest z olejowanego merbau. Gdybyście byli zainteresowani detalami to zapraszam do dziennika.

 

Niestety na żadnym ze zdjęć nie udało mi sie idealnie uchwycić koloru ścian - na jednych jest zbyt niebieski, na innych zbyt zielony..

 

 

http://lh3.ggpht.com/_CLqG_7mJqX0/S0yk-1TjbzI/AAAAAAAAANk/bnrRRmSYZ_Q/s640/P1020372.JPG

 

http://lh4.ggpht.com/_CLqG_7mJqX0/S0yk4wI8FaI/AAAAAAAAANg/RPWE7q3HmpI/s640/P1020370.JPG

 

http://lh6.ggpht.com/_CLqG_7mJqX0/S0ylJGypnCI/AAAAAAAAANw/ElE49ZSbmRw/s640/P1020376.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pigeon ja zgadzam się z Dziewczynami co do ustawienia kuchni i faktycznie przemysl sobie to gotowanie na wyspie, ja na poczatku byłam nastawiona na taki system ale po przemysleniach płyta powedruje do prawego rogu. Mam małe dziecko i bezpieczeństwo przede wszystkim. Fajnie wygląda duża wyspa - pusta a nad nia tylko piękna lampa :wink: co do tego kosza polaczonego z blatem, to jesli planujesz mlynek na odpady to to rozwiązanie wydaje mi sie zbedne, wszelkie organiczne resztki i tak powędruja do zlewu. apropo wyspy, niezadużą Planujesz?

Kuchnię Macie dużą - faktycznie jest gdzie poszaleć u mnie jest 3,70 na 3m(wymiar płynny bo mam niemal calą przestrzeń na dole otwartą) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paty
a ten kto Ci robił meble dlaczego nie wykończył Ci listwy przy barku ..........jakoś dziwnie zostawiony pasek bez okleiny............może to tymczasowe?

pisałam już wcześniej że barek jest nie wykończony

 

 

przepraszam :oops: :oops: :oops: nie doczytałam...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...