Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mymyk_KSK - bardzo podoba mi sie Twoja kuchnia! Fajny klimat, chcialoby sie wpasc na kawke :)

 

Pigeon - tez mnie odwodzono od plyty na wyspie (u mnie na polwyspie), ale sie nie dalam ;) Uklad 3-kata roboczego mam chyba taki sam jak u Ciebie. Mam nadzieje nie bede zalowac, jeszcze saie nie przeprowadzilismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie moge sie doczekac kiedy wkleisz swoja. Uwielbiam takie komentarze...

 

Jeśli coś tu wrzucasz to musisz się liczyć równiez z krytyką. Gust jak d... każdy ma własny. Jak dla mnie każdy może sobie walnąć kuchnię na różowo i zamiast okapu powiesić poroże jelenia. Indywidualna sprawa, ale nie odbiera to przecież prawa wyrażenia własnej opinii.

 

Oczywiscie! Ale ta pani pisze - nudno itp, a potem o gustach sie nie dyskutuje... dla mnie komentarz negatywny to taki - do dupy kolor, fronty, laczenia blatow, LEPIEJ byloby przemalowac sciany na kolor x, dac ciemny blat np. Komentarz, ktory cos wnosi! A nie taki...

No ale moze mam jakies dziwne wymagania...

Nie chcę być zaczepna, ale chyba żle znosimy krytykę:)

Twoja kuchnia, faktycznie, nie jest w MOIM guście, dlatego napisałam to co napisalam...Patrząc na zdjęcia miałam wrażenie,że wszystko zlewa się w jedno..

Jak chcesz "konstryktywnej krytyki", to zmieniła bym blaty na ciemniejsze, żeby trochę przeciąć tę monotonię kolorystyczną...i ta witrynka...jakaś taka z innej bajki...szafki proste, można by powiedzeić, nowoczesne, a witrynka taka..hmm..rustykalna..przynajmniej tak mi się to widzi..

A co do mojej kuchni..to jeszcze kilka dni...liczę na Ciebie Popcarol...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie doczekac kiedy wkleisz swoja. Uwielbiam takie komentarze...

 

Jeśli coś tu wrzucasz to musisz się liczyć równiez z krytyką. Gust jak d... każdy ma własny. Jak dla mnie każdy może sobie walnąć kuchnię na różowo i zamiast okapu powiesić poroże jelenia. Indywidualna sprawa, ale nie odbiera to przecież prawa wyrażenia własnej opinii.

 

Oczywiscie! Ale ta pani pisze - nudno itp, a potem o gustach sie nie dyskutuje... dla mnie komentarz negatywny to taki - do dupy kolor, fronty, laczenia blatow, LEPIEJ byloby przemalowac sciany na kolor x, dac ciemny blat np. Komentarz, ktory cos wnosi! A nie taki...

No ale moze mam jakies dziwne wymagania...

Nie chcę być zaczepna, ale chyba żle znosimy krytykę:)

Twoja kuchnia, faktycznie, nie jest w MOIM guście, dlatego napisałam to co napisalam...Patrząc na zdjęcia miałam wrażenie,że wszystko zlewa się w jedno..

Jak chcesz "konstryktywnej krytyki", to zmieniła bym blaty na ciemniejsze, żeby trochę przeciąć tę monotonię kolorystyczną...i ta witrynka...jakaś taka z innej bajki...szafki proste, można by powiedzeić, nowoczesne, a witrynka taka..hmm..rustykalna..przynajmniej tak mi się to widzi..

A co do mojej kuchni..to jeszcze kilka dni...liczę na Ciebie Popcarol...

 

Wg mnie kuchnia Popcarol wygląda nudno, bo jest po prostu nieskończona. Jak dojdą uchwyty, dodatki, trochę "życia" po zamieszkaniu to będzie zupełnie inaczej. Ja osobiście do takiego jasnego blatu i jasnych płytek na ścianie dałabym ciemniejsze szafki, ale tak jak piszę - efekt będzie widoczny dopiero po zamieszkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być zaczepna, ale chyba żle znosimy krytykę:)

Twoja kuchnia, faktycznie, nie jest w MOIM guście, dlatego napisałam to co napisalam...Patrząc na zdjęcia miałam wrażenie,że wszystko zlewa się w jedno..

Jak chcesz "konstryktywnej krytyki", to zmieniła bym blaty na ciemniejsze, żeby trochę przeciąć tę monotonię kolorystyczną...i ta witrynka...jakaś taka z innej bajki...szafki proste, można by powiedzeić, nowoczesne, a witrynka taka..hmm..rustykalna..przynajmniej tak mi się to widzi..

A co do mojej kuchni..to jeszcze kilka dni...liczę na Ciebie Popcarol...

 

No widzisz, pierwsza czesc wypowiedzi jest ok. Malo kto zle znosi krytyke, ja sie w tej kwestii nie wyrozniam. Ale juz ostatnie zdanie...

Nawet gdyby nie spodobala mi sie Twoja kuchnia, nie zamierzam Cie zrownac z ziemia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, Nastka. Po czesci jest tak jak piszesz. Dojda uchwyty - stare zloto, kilka starych naczyn miedzianych na duperele kuchenne...

 

Witrynka z innej bajki jest proba polaczenia kuchni z meblami kolonialnymi ktore mam w salonie.

Wszystko sie zlewa w jedno :) bo tak lubie. Obecnie w mieszkaniu mam jasna, brzozowa kuchnie i ciemny blat i przejadlo mi sie takie polaczenie, -taka kanapka - chociaz wyglada dobrze. W nowym domu mialo byc jasno i przestronnie. I mam nadzieje to osiagnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w mieszkaniu mam jasna, brzozowa kuchnie i ciemny blat i przejadlo mi sie takie polaczenie, -taka kanapka - chociaz wyglada dobrze. W nowym domu mialo byc jasno i przestronnie. I mam nadzieje to osiagnac.

Ja od roku mieszkam w moim nowym domu, a już teraz zrobiłabym całkiem inną kuchnię niż mam :roll: :lol: , chociaż ta co jest nie jest taka zła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popcarolMi kolor Twoich mebli bardzo sie podoba, tylko nie moge sie przekonac do gladkich frontow i dodatkow w zlocie (bateria, uchwyty) ale czekam na efekt koncowy jak juz wszystko bedzie gotowe :p .

 

Tak patrze na Twoja witrynke kolonialna, ktora stoi na blacie i idealnie kolorystycznie pasowalby do niej blat orzech klepka R3016 z Pfleiderer - wtedy bardziej bys osiagnela efekt spasowania mebli kuchennych z meblami w salonie, no i na pewno ciemne blaty wygladalyby ciekawiej kontrastujac z plytkami na scianie w kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby nie spodobala mi sie Twoja kuchnia, nie zamierzam Cie zrownac z ziemia...

Akurat zwróciłam uwagę na kolor Twoich mebli - bardzo przyjemnie mdły :) U mnie będzie dąb bielony - równie cudownie nudny. Nie lubię kontrastów i dla mojej kuchni pozwolę się nawet zrównać z ziemią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...