Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

77Iwona widzę że masz piekarnik kombi z mikrofalą. Jak się sprawuje? Czy można coś w nim upiec, tzn. coś wyższego np.kurczaka? Zastanawiam się nad Samsungiem, ale nie jestem do końca zdecydowana. Możesz się wypowiedzieć?

 

Tak to jest takie kombi. Ponieważ za często nie używam mikrofalówki i szkoda mi było miejsca na osobny sprzęt postawiliśmy na takie kombi.

W piekarniku tej wielkości można upiec kurczaka w całości ale indyka już nie. Ja jestem zadowolona. W poprzednim mieszkaniu przez 1,5 roku używałam tego samego sprzętu i teraz zakupiliśmy ponownie to samo bo sprawdzone. Nie podobały nam się urządzenia z takimi wciskanymi gałkami - takie chyba miał siemens. Co jeszcze... myślę - robię różne zapiekanki, podgrzewam bułki czy bagietki, piekę babeczki i to na wystarczy. Sterowanie jest elektroniczne, szybka zewnętrzna się nie nagrzewa -ważne przy dzieciach. Mogę ustawić sobie sposób grzania, po nagrzaniu piekarnika rozlega się sygnał sygnał, pieczenie też ustawiam sobie na konkretną ilość minut, później też jest sygnał. Cóż mi nic więcej nie potrzeba.

Mam nadzieję, że choć troszkę pomogłam.

pozdrawiam

ooo, czuję się zainteresowana takim wynalazkiem - bo przyznam, że wcześniej nie słyszałam o czymś takim..

 

ja z kolei dużo mniej używam piekarnika, niż mikrofali (ale obydwu stosunkowo rzadko) jednak zupełnie nie wyobrażam sobie kuchni bez tych dwóch sprzętów. już nawet przyjęłam do wiadomości, że kuchenki są na jeden wymiar i nie ma szans na mniejsze, więc szukałam jak najmniejszych mikrofalówek - przy kuchni 2,5 na 2,5 m każdy centymetr jest ważny ; ) więc takie rozwiązanie z pewnością byłoby odpowiednie do moich wymagań. zwłaszcza, że - jak piszesz - sprawdza się w codziennym użytkowaniu.

 

 

także chciałam jeszcze tylko podpytać o cenę - pewnie jest mniej więcej porównywalna do cen zakupionych osobno kuchenki i mikrofali? - oraz model, który zachwalasz : )

 

z góry wielkie dzięki!

 

 

Witaj

To jest mój model kombi. Sklep jest przypadkowy:

 

http://www.megamedia.pl/piekarnik-kompaktowy-z-funkcja-mikrofali-aeg-electrolux-competence-kb-9810-e-m.php?cnv=f08b10-8ce78398ce

 

Tak jak pisałam, mi w zupełności wystarczy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kuchnia z teak-u.

http://images46.fotosik.pl/184/b565894a27e27c63.jpg

http://images38.fotosik.pl/180/731c999763b63286.jpg

o takie szafki mi chodzi.jaki to kolor?

To jest fornir: teak ( byl ciemny, jansy ale my wzieliśmy zwykły "teak")

 

Przepiękna kuchnia. Podoba mi się każdy szczegół . Czy moglibyście napisać jaka to mozaika? czy fuga jest ciemna czy jasna? Czy brzegi blatów są stalowe, a górna powierzchnia czarna? pytam, bo właśnie takie widziałam w ikea i zastanawiam się czy dadzą równie dobry efekt.

Byłabym też bardzo wdzięczna za informacje o producencie frontów - ciężko znaleźć fornir w kolorze teaku.

 

Zadaje bardzo wiele pytań, ale to dla tego, że kuchnia zrobiła na mnie ogromne wrażenie :D :) Będę bardzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoolaTT piękna ta Twoja kuchnia, spokojna i elegancka. Ale ten zlew opok płyty??? Moim zdaniem dość niewygodne rozwiązanie...

 

Zlewozmywak - powiedziałbym że jest w możliwie najlepszym miejscu. Chyba że gotowanie w kilka osób, wtedy faktycznie ciasno, ale gdzie kucharek sześć...............

 

Autentycznie zlewozmywak testowałem w kilku miescach i w tej odległośći od płyty jest faktycznie rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje ten otok dookoła zabudowy ściennej- co to jest i jak zrobiono, pięknie wyglądają te czerwone róże -jak uzyskać taki efekt- naklejka pod szybą?

kolejne pytanie na czym stoi ta zabudowa -na regipsie czy na jakimś czymś bardziej stabilnym? Może jest jaka fotka nma etapie stanu surowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje ten otok dookoła zabudowy ściennej- co to jest i jak zrobiono, pięknie wyglądają te czerwone róże -jak uzyskać taki efekt- naklejka pod szybą?

kolejne pytanie na czym stoi ta zabudowa -na regipsie czy na jakimś czymś bardziej stabilnym? Może jest jaka fotka nma etapie stanu surowego

 

Otok jest to ramka nakładana - fornir naturalny - Palisander

 

Czerwone róże to faktycznie - wydruk wielkoformatowy na folii samoprzylepnej - na to leci szyba.

 

Zabudowa nie stoi na regipsie :D Sądzę że raczej by tego nie utrzymało. Pod spodem jest konstrukcja drewniana. Tak powiedzmy sobie kratownica z drewna. Całość obudowane płytą GK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki że nie na temat
Farba Beckers kolor L480 półmat (z mieszalnika)

ale chciałam się tylko przywitać z moją blogową koleżanką

 

cześć Joasiu,nie wiedziałam, że tu także bywasz, pozdrowionka

Maja z Gieni :)

 

pozdrów też siostrzyczkę Iwonkę:*

[list=]

 

Hej Majulka!

Miło Cię 'widzieć', tym bardziej, że na 'starych śmieciach' już daaawno Cię nie widziałam :D

Zdaj maleńką relację co u Was :lol:

Gorące pozdrowionka :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...