Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeżeli jednak ktoś będzie chciał skomentować i doradzić to bardzo proszę. Nikt lepiej nie będzie wiedział jak ten, który już ma i użytkuje swoją wymarzoną kuchnię.:yes::yes::D:D

 

No to ja za bardzo nie mogę radzic, bo tej wymarzonej kuchni jeszcze nie mam ;-) Na razie walczę w aneksie kuchennym :-) A kuchnię wymarzoną projektuję dopiero ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuchnię czeka lifting..................ściany będą w kolorze czekoladowym tak jak ta przy barku...................fronty szafek w kolorze "drewnianym " będą wymienione na lekki krem takie jak te w szufladach......w oknie zawiśnie roleta rzymska kremowa w czekoladowe wzory...........taki plan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, ten pomysł z drzwiami jest świetny!

No i bez storczyków lepiej:D

Zeby nie było, nie mam nic do storczyków tak w ogóle:D

sama hoduję jeden, ale ostatnio psiakostka nie chce kwitnąć grrr

 

Dzięki Kuleczko!;)

Nie ukrywam, że patent z drzwiami świetnie się sprawdza:yes: i wiele osób będących pierwszy raz w naszym domu w ogóle się nie domyśla, że tam jeszcze coś jest! :cool:

 

A co do storczyków, to ja też nie mam do nich ręki... :oops:

Przez zimę wszystkie mi zmarniały i teraz może jeden kwitnie...

Edytowane przez mario31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja kuchnia jeszcze w powijakach, ale wklejam bo się cieszę, że w końcu, coś tam widać :) Dzisiaj montują blat

 

http://images45.fotosik.pl/293/dcf1df8faa7a0c8dmed.jpg

Karola&artur chociaż to nie moje klimaty, to muszę przyznać, że piękna kuchnia się zapowiada!:yes:;)

Pochwal się jak już zamontujesz blaty.

 

A gdzie schowałaś lodówkę..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario31 dziękuję za konkretną odpowiedź. Moja wyspa będzie miała 80x130 cm ze względu na małe wymiary pomieszczenia (aneks kuchenny połączony z salonem). Blat na wyspie będzie wystawał na 40 cm i ma służyć jako blat roboczy i kącik jadalny. Długo się zastanawiałam się jak rozwiązać kwestię kontaktów na wyspie, żeby nie rzucały się w oczy. Twoje rozwiązanie wydaje mi się idealne.

 

 

 

Powiedź jeszcze proszę jak masz zainstalowany okap wyspowy do sufitu podwieszanego? Jakaś specjalna konstrukcja? U mnie też będzie taki okap i nie wiem jak go powiesić na suficie podwieszanym

Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

 

Monimak cieszę się, że mogłam pomóc w kwestii gniazdek! ;)

U mnie była jeszcze druga opcja, żeby schować kontakty pod wysuniętym blatem, ale teraz z perspektywy czasu stwierdzam, że to rozwiązanie, które posiadam jest praktyczniejsze.:yes:

 

Jeśli chodzi o okap, to mam zrobione wzmocnienie w suficie podwieszanym w miejscu okapu. O szczegóły zadbali Panowie, którzy robili zabudowy g-k.

Sam okap ma specjalny system do mocowania, więc o to się nie martw.

Pozdrawiam,

Ania

Edytowane przez mario31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku... szczena mi opadła :jawdrop: pięknie, pięknie i jeszcze raz... pięknie :lol:

super pomysł,żeby drzwi nie było widać :) widziałam też twoje łazienki... i powiem tylko jedno: szkoda,że nie masz swojego wątku, albo przynajmniej albumu ze zdjęciami, bo baaardzo chciałabym zobaczyć resztę :lol: pewnie jest tak cudnie jak w kuchni i łazience :D

 

Bardzo dziękuję Kasiulakp...! :oops:

Miło mi, że tak Ci się podoba...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...