Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

dziękuję

choć mnie kilka rzeczy jeszcze razi

min. rurka, plyta gazowa itd

 

zastanawiam się czy nie przelamać szarości górnych szafek jakimś wzorem naklejki ściennej

jednak jeszcze nie znalazłam nic co by mi się spodobalo i pasowało

 

rurka będzie zabudowana szkłem- dwa prostokąty z możliwoscią otwarcia

nie wiem o jaki drobiażdżek chodzi (hmmm) górne czy dolne szafki?

pomiędzy blatem a szkłem jest taśma "piankowa" wklejana (giętka i pierwotnie zwinięta w rulon) nie wiem jak się fachowo nazywa :)

 

róg frontów dolnych szafek

ja bym nie szalała z naklejkami - gładkie górne fronty równoważą wzorzysty dół

 

jak to płyta cie razi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a ja mam pytanie o szkło - jak sprawuje się nad płytą?, czy to jest szkło laminowane, hartowane? a kuchnia piękna, naklejki na górze to będzie festyn

 

na dzień dzisiejszy po około trzech tygodniach użytkowania nie narzekam-płyn do szyb i ręczniki papierowe lub mikrofibra są zawsze pod ręką i w razie zachlapań itp. wystarczy przetrzeć

szkło to lakobel (lacobel?) nie hartowany, ale płyta gazowa od strony szkla ma najmniejszy palnik więc nic się nie dzieje

 

w porównaniu do płytek i fug, szkło jest o wiele łatwiejsze w utrzymaniu czystości według mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na ten róg na dole nie zwracalam uwagi zabardzo a teraz TYLKO to widzę :)

 

przepraszam cie :) wiem jak to jest, dlatego nie lubie sprzatac u siebie bo zaraz wypatrze jakies niedoróbki i potem sie ciagle w nie wpatruje :D

ja bym to przerobiła - jakby tam wmontować kawalątek uchwytu to by taka ładna taśma pod blatem powstała (z boku komina tez bym taka zrobiła :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedoróbki to ja widzę u siebie jak jade ze szmatą na kolanach ;) zapraszam ;)

 

chodzi o drobny fragment frontu (pewnie jakaś zaślepka) w samym narożniku w dolnym rzędzie - jako jedyny front nie ma uchwytu (nieważne naprawdę :) to tylko taki mój pomysł był że można było zamontowac tam uchwyt tak jak w reszcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...