Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jaksie nie psuj mi renomy ;) ja tu sie staram przez bibułkę a Ty mi z ostrym językiem wyjeżdżasz ;)

 

szadoky no i nie można było tak od razu? ;) przecież nie napisałam tego żeby was zdołować tylko zeby osoby które staną przed takim samym problemem miały się nad czym zastanawiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szadoky, mnie się podoba- kaloryfer pewnie zakręcony, bo ciepło w bloku ;)

Podoba mi się spójna kolorystyka i na razie brak zagracenia :)

Napisz co to za lampa i gdzie kupiliście pojemniki na olej i ocet?

 

Ja mam mikrofalę na blacie, bo ciągle cos podgrzewamy- mleko , zupki, soczki..... dałabym ją na półeczce nad chlebakiem. :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szadoky, mnie się podoba- kaloryfer pewnie zakręcony, bo ciepło w bloku ;)

Podoba mi się spójna kolorystyka i na razie brak zagracenia :)

Napisz co to za lampa i gdzie kupiliście pojemniki na olej i ocet?

 

Ja mam mikrofalę na blacie, bo ciągle cos podgrzewamy- mleko , zupki, soczki..... dałabym ją na półeczce nad chlebakiem. :wiggle:

 

No tak kaloryfer jest nie używany ciepło , ściągnąć go nie można bo blok spółdzielczy i mam na nim liczniki .

Lampa kupiona w Nomi

http://www.alfasc.com.pl/oferta.php?nr=146

Co do mikrofali to po lewej stronie tam gdzie chlebak jest za wąsko zachodzi na okno , po prawej stronie stała ale wydawało się wizualnie że zajmuje sporo przeszczeni dałem ja pod blat żeby mieć więcej miejsca rzadko ostatnio używana i najbardziej tam mi pasuje gdzie jest w tej chwili . Pojemniczki kupione dawno temu w Hollandi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...