Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Agulka masz bardzo przytulną i przyjemną kuchnię, podoba mi się, bardzo ładna i ciepła, ładne barwy i bardzo ładny kolor mebli; nie jestem zwolenniczką bardzo nowoczesnych kuchni gdzie nie wiadomo czy to kuchnia czy salon, czy też białych kuchni bo sama takową użytkuję w tym momencie i NIGDY WIĘCEJ, dlatego też miło jest popatrzeć na taki kolor mebelków:)Jedyne co mogę nieśmiało powiedzieć to wydaje mi się , że takie firanki nie bardzo pasują do żadnej kuchni, nie tylko Twojej, i napewno super by wyglądały krzesła barowe zamiast tradycyjnych krzeseł jakie masz przy barku. Co do łuku to sama będę takowy mieć nawet większy . Pozdrawiam serdecznie:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos kuchni 30Agulka - kolor na ścianie śliczny, blat i kolor frontów pasujące i fajnie wyglądające, ale.. jak mnie lodówka tak bardzo nie razi to okap jest... jak nie od tej kuchni...

..w oknach w klasycznej kuchni widziałabym zazdroski, a i glazura w formacie mniejszym, totalnie nie pasują jak dla mnie te płytki.., albo mi się nie podobają, sama nie wiem...:???:

..odnośnie łuku.., może nie zwróciłabym na niego nawet uwagi, ale po Twoim poście Joshi.. rzeczywiście do niczego w tej kuchni kanciastej ten łuk nie pasuje..

..ale powiem Wam co mnie razi - barek! jak dla mnie zagraca wejście i to krzesło.., jak patrzę na zdjęcia to mój mąż, trochę ponadstandardowych rozmiarów miałby problem z NORMALNYM wejściem do kuchni, półeczki pod barkiem to zbieracze kurzu, wiem coś o tym i NIGDY bym sobie teraz tego nie zrobiła...

..a i jak mam się czepiać, ale to już totalnie czepiać to pod płytą, żeby fajnie wyglądało to... mogłaś dokupić uchwyt i zrobić imitację szuflady...

 

dobra..., koniec..., bo ja zaraz będę mieć opis "żądło forum" :cool::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kolorystycznie niby wszystko gra, ja wyrzuciłabym ten barek z krzesłami, dała kremowe zazdroski albo króciutka firankę, łuk ma odzwierciedlenie w kształcie lamp i oprawie zegara więc wg mnie moze zostać, okap nie rzuca się w oczy i też pasuje

 

kuchnia wychodzi poza obecnie obowiązujące schematy, to duży plus jak dla mnie, wystarczy trochę ją uspokoić i będzie domowo i przytulnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joliska, czy mój emotikonek nie jest wystarczająco wymowny??? :)

Moim zdaniem w tym domu nic nie jest spójne, ale to tylko moja opinia,nic nie znaczy.

 

Jaksie, odczytałam tekst właściwie :) Opad szczęki wywołało - zwłaszcza w kontekście PW - że się odważyłaś na taki ruch :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorystycznie niby wszystko gra, ja wyrzuciłabym ten barek z krzesłami, dała kremowe zazdroski albo króciutka firankę, łuk ma odzwierciedlenie w kształcie lamp i oprawie zegara więc wg mnie moze zostać, okap nie rzuca się w oczy i też pasuje

 

kuchnia wychodzi poza obecnie obowiązujące schematy, to duży plus jak dla mnie, wystarczy trochę ją uspokoić i będzie domowo i przytulnie

 

queens nie zgadzam się z twoja opinią. Barek z krzesłami pasuje,firanka też jest ok. Kuchnia wygląda bardzo przytulnie. KUCHNIA jest bardzo orginalna. A ten zegar bardzo pasuje w tym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30Agulka, piękna, ciepła, prawdziwa kuchnia:)

dziękuję

Mnie w kuchni 30Aggulki trochę razi nowoczesny w formie okap i lodówka inox do tradycyjnych, waniliowych mebli.

 

to nie jest wanilia ...........:p

ja wybrałabym jeszcze kafle w kolorze ściany. ten brąz ciepły jest naprawdę ładny, ślicznie pasuje do delikatnego koloru frontów szafek. byłby z pewnością bardziej wyrazisty, a kafle w takim kolorze - imho znikają.

ale poza tymi drobiazgami muszę przyznać, że już dawno żadna kuchnia w klasycznym stylu nie podobała mi się tak bardzo - o dziwo, podoba mi się i kolor, i front szafki.

dlatego kafle mają dekor i moim zdaniem nie zlewa się to ze sobą .............. i dzięki, że się podoba

I makarony w oknach, i płytki za okapem :(

sporo kuchni tak ma

A już z zegarem gryzą się na maksa. No i ten łuk... Nie dało się tego jakoś naprostować?

jak ktoś to robił pierwszy raz w życiu to i tak jest super

Ale ten łuk świetnie pasuje do reszty domu ;)

przemilczę

joliska, czy mój emotikonek nie jest wystarczająco wymowny??? :)

Moim zdaniem w tym domu nic nie jest spójne, ale to tylko moja opinia,nic nie znaczy.

dokładnie

Agulka masz bardzo przytulną i przyjemną kuchnię, podoba mi się, bardzo ładna i ciepła, ładne barwy i bardzo ładny kolor mebli; nie jestem zwolenniczką bardzo nowoczesnych kuchni gdzie nie wiadomo czy to kuchnia czy salon, czy też białych kuchni bo sama takową użytkuję w tym momencie i NIGDY WIĘCEJ, dlatego też miło jest popatrzeć na taki kolor mebelków:)Jedyne co mogę nieśmiało powiedzieć to wydaje mi się , że takie firanki nie bardzo pasują do żadnej kuchni, nie tylko Twojej, i napewno super by wyglądały krzesła barowe zamiast tradycyjnych krzeseł jakie masz przy barku. Co do łuku to sama będę takowy mieć nawet większy . Pozdrawiam serdecznie:)

to nie miał być typowy barek ( wyższy od reszty blatu) dlatego takich krzeseł nie mam...........

Agulka napisz proszę co to za farba ta brązowa, bo pasowałaby do mojego kominka. Bardzo przytulna jest Twoja kuchnia.

to jest Dekoral Fashion bodajże czekolada, ale dokładnie sprawdzę w weekend

A propos kuchni 30Agulka - kolor na ścianie śliczny, blat i kolor frontów pasujące i fajnie wyglądające, ale.. jak mnie lodówka tak bardzo nie razi to okap jest... jak nie od tej kuchni...

..w oknach w klasycznej kuchni widziałabym zazdroski, a i glazura w formacie mniejszym, totalnie nie pasują jak dla mnie te płytki.., albo mi się nie podobają, sama nie wiem...:???:

..odnośnie łuku.., może nie zwróciłabym na niego nawet uwagi, ale po Twoim poście Joshi.. rzeczywiście do niczego w tej kuchni kanciastej ten łuk nie pasuje..

..ale powiem Wam co mnie razi - barek! jak dla mnie zagraca wejście i to krzesło.., jak patrzę na zdjęcia to mój mąż, trochę ponadstandardowych rozmiarów miałby problem z NORMALNYM wejściem do kuchni, półeczki pod barkiem to zbieracze kurzu, wiem coś o tym i NIGDY bym sobie teraz tego nie zrobiła...

..a i jak mam się czepiać, ale to już totalnie czepiać to pod płytą, żeby fajnie wyglądało to... mogłaś dokupić uchwyt i zrobić imitację szuflady...

 

dobra..., koniec..., bo ja zaraz będę mieć opis "żądło forum" :cool::rolleyes:

co do łuku to pasuje bo patrząc od strony korytarza to drugi taki łuk jest tuż przy wejściu do salonu

co do barku i krzesła, które zastawia wejście,,,,,,,,,,,,,,,, to jest wejście tj awaryjne, a w kuchni mamy dwa wejścia

co do półeczek pod barkiem to nie chciałam rury dlatego jest ta półka

co do uchwytu to masz rację........... musi tam być, ale stolarz o nim nie pomyslał i teraz czekam na dostawę

Agulka30 no powiem Ci ze tak namieszałas w tej kuchni ze szokkkkk jak dla mnie wszystko z innej parafi..........no ale kazdy robi sobie jak lubi

dokładnie jak kilkasz

 

kolorystycznie niby wszystko gra, ja wyrzuciłabym ten barek z krzesłami, dała kremowe zazdroski albo króciutka firankę, łuk ma odzwierciedlenie w kształcie lamp i oprawie zegara więc wg mnie moze zostać, okap nie rzuca się w oczy i też pasuje

 

kuchnia wychodzi poza obecnie obowiązujące schematy, to duży plus jak dla mnie, wystarczy trochę ją uspokoić i będzie domowo i przytulnie

i o to mi chodziło

queens nie zgadzam się z twoja opinią. Barek z krzesłami pasuje,firanka też jest ok. Kuchnia wygląda bardzo przytulnie. KUCHNIA jest bardzo orginalna. A ten zegar bardzo pasuje w tym miejscu.

 

dziękuję że sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania i Bartek przecież to moja kuchnia!!!!!!!!! Ale numer mamy identyczne projekty. Z jedną różnicą. Moja wysoka zabudowa to trzy słupki.

Poproszę o więcej fotek. Super.

 

Witam,

Projekt był bardzo podobny od samego początku.

Oto cytat z wątku o wizualizacjach z września 2009:)

 

Witam i nieśmiało podpinam swój projekt kuchni i jadalni, podobny zresztą do kuchni założyciela tej dyskusji

http://img5.imageshack.us/img5/9594/kuchniaijadalniaikea1.jpg

 

Zrobię więcej fotek, bo teraz już używamy kuchni (od tygodnia:) ), więc zdjęcia będą jak najbardziej aktualne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dosłownie, każdy ma swój gust i swoje zdanie więc uszanujmy to :rolleyes:
\

 

dokładnie tak. ale to działa w dwie strony. uszanujmy że komuś ma prawo się nie podobać i to wyrazi. nikt tutaj nie pisze niegrzecznie. to nie oznacza że wolno się wypowiedzieć tylko wtedy kiedy to laurka.

 

i tak samo osoba która wkleja swoją kuchnie powinna to uszanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...