Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam wszystkich chcacych mi pomoc :)

stoje przed wyborem kuchni do nowego domu i jak mi ktos nie pomoze to oszaleje!!!

od 3 mc przegladam neta i gazety, chodze po firmach robiacych kuchnie i.........szlag!

podoba mi sie biala kuchnia na wysoki polysk z np blatem i stolem w kolorze cieplego drewna.....

do tego uchwyty satynowe i listwy tez.ew troche szkla lacobel miedzy szafkami

albo kuchnia w kolorze cieplego drewna (fronty) do tego jasny blat i rowniez dodatki satynowe.....

jestem osoba ktora lubi nowoczesnosc jak i praktycznosc :)

wiem, wiem ...kazdy powinien sam sobie wybrac!

ale ja juz wybieram za dlugo...pomocy !

co sadzicie o bialych frontach a co o bialych blatach?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izex mam biały wysoki połysk plus drewniany blat plus aluminiowe uchwyty. polecam szczerze. szafki zawsze wyglądają na czyste nawet jak Kruszka je wypalcuje. a czyszczenie to luzik - wystarczy przetrzeć wilgotną mikrofibrą. no i wnętrze jasne a jednocześnie dzięki drewnu ciepłe mimo nowoczesnego raczej charakteru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efilo bardzo szanuje i doceniam twoje rady na forum :)

mysle ze niejednemu niezdecydowanemu pomoglas....

chetnie zobaczylabym twoja kuchnie , musi byc piekna :))

moglabys rzucic jakas fotke ?

wielkie dzieki.... efilo

aha.....a podloga? z czego i w jakim kolorze podloga?

a korpusy do szafek moga byc srebrno popielate? czy lepiej biale?

Edytowane przez izex5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Winniczko :)

 

kuchnia jest przemyślana, klimatyczna, spójna itd. Żeby nie było zbyt słodko, to drobna szpileczka: myślę, że dwa krzesła, te ciemniejsze, wymieniłabym na jakieś białe "dizajnujące" lekko ;) I balony bym usunęła, mimo że pasują kolorystycznie do wnętrza :) I wazon kryształowy niech się przeniesie do swojej bajki, tu pasowałby jakiś konewko- bądź wiaderkopodobny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winniczka, super klimat! Zaraz usłyszysz, ze radio nie pasuje ;P ha ha ha

ale jak u mojej babci! prawdziwa kuchnia

 

ja... nie lubię białych kuchni

w znaczeniu białych frontów

rozumiem, akceptuję, ze komus sie mogą i podobać i dobrze uzytkować

i super, bo o to chodzi aby mieć rózne gusta

dla mnie jednak białe kuchnie są takie same

ten sam schemat: białe fronty, drewniane blaty szara ściana :)

nie czuję w nich "ducha domowników"

 

kuchnia winniczki choć stylem też mi odległa, daje odczuć ten charakter domowników

ich własne ścieżki, upodobania

zapach

podoba mi się to

 

krzeseł bym nie wymieniała, nowoczesne będą brzmieć obco w tym wnętrzu, jak wrzucone na siłe

te krzesła które masz wyglądają, jakby byływ waszej rodzinie od lat, to jest fajne :)

nie są udawane, to autentyczne solidne drewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za miłe powitanie:)

 

He, he, wiem że radio nie pasuje - cierpliwie czeka na wymianę, ale póki co nie razi mnie specjalnie, ono jest już PRAWIE retro:)

 

Balony leżą tak sobie, załapały się na fotce, bo zdjęcia robiłam kilka dni po imprezie imieninowej córki.

 

W tej kuchni już nie porywałabym się na eksperymenty z krzesłami: tutaj i tak bardzo dużo się dzieje, chociaż osobiście takie zróżnicowane kolekcje krzeseł bardzo lubię, ale cóż (tu głęboko wzdycham) życie jest sztuką wyborów... :) :)

 

A kryształ? Kryształ ten kocham niezmiernie. Nic go z kuchni nie ruszy:) I pasuje do kryształowej cukiernicy. I wiesz, Jolisko, on jest z tej samej bajki - z mojej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winniczka

piękna klimatyczna kuchnia. świetnie dobrane elementy. trochę żal... że nie widzimy reszty :)

 

izex

ja mam środki szary popiel. ale one nie są widoczne.widoczne boczki zrobiłam w białym lakierze. podłogę mam na całym parterze taką samą - kafle fashion ivory. jasne o niezidentyfikowanym ale raczej zimniejszym odcieniu beżu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę!!!! Nie masz poskręcanej w esyfloresy, kwadraty i inne podobnej zabudowy z gipskartonu na suficie!!! I setek światełek tamże!!!! Chyba upały sprawiły, że jej nie widzę!!!;) Lubię upały;)

A tak w ogóle wzięłabym biel z palety brązów, taką złamaną beżem, ale malutko złamaną....

Ktoś Ci już pisał, że masz ładną kuchnię? :)

 

PS 1)Chce Ci sie malować te ściany? Zostaw jak jest i nastaw TV albo idż na zimne piwko do pubu ....

2) Boszszee co tam wisi nad płytą gazową? Oprócz okapu ofc? (Już wiem odbija się widok z okna)

Edytowane przez Aleksandryta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://aranzacjawnetrz.files.wordpress.com/2010/06/kuchnia-kadr-m1.jpg?w=600

Kredens boski. Stary, czy stylizowany? Pewnie bym się nie zdecydowała na połączenie białego kredensu, niemalowanych drzwiczek i cegły. Nie dlatego, że to zgrzyta, ale dla mnie trochę za dużo dobrego. No i rama okienna z jeszcze innego drewna. No ale może to takie rustykalne bogactwo.

 

Nie dało by się jakoś uporządkować lamp?

 

Nie boisz się, że między szkłem a cegłą będzie się zbierać brud?

Edytowane przez JoShi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...