Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wawrzyn, skoro zgłosiłaś chęć usłyszenia opinii, to wyrażę swoją: moim zdaniem kuchnia jest ZBYT :( Zbyt czerwona, zbyt dosłowna, zbyt napakowana różnościami. Ale pewnie wpisuje się w całość stylistyki domu?

 

Joliska Dziękuje za szczerą opinię.W kuchni podstawowy kolor to bordowy i czarny:).Na zdjęciach tego tak nie widać ale kuchnia jest bardzo duża i jasna(duże drzwi na ogród)więc ta czerwień nie jest tak intensywna jak na zdjęciach.Jest otwarta na salon,który jest w podobnej tonacji ,więc jakoś to ze sobą pasuje.

Najbardziej jednak lubię swoją kuchnię wieczorem przy oświetleniu,jak się ściemni zrobię zdjęcia i pozwolę sobie pokazać.

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania i Bartek - jaki kolor frontów macie i jaka to płyta na ścianie?

 

Widziałabym jakis bardziej kontrastowy w stosunku do mebli kolor ścian, np. ładna oliwka.

 

Wybraliśmy modrzew górski H3410 z Eggera, najlepiej wygląda na żywo:)

A na ścianie mamy płytki Africa hiszpańskiego producenta Saloni, w kolorze bodajże krem (30 x 90).

 

Ja też myślałam na początku o zielonych ścianach lub przynajmniej zielonej przestrzeni między szafkami, ale niemal cała kuchnia jest widoczna z salonu i zależało nam na tym, żeby kuchnia z jadalnią i salonem tworzyła spokojną całość. Planujemy mocniejsze dodatki, akcenty.

Być może całość sprawia wrażenie wnętrza monotonnego, ale nam takie klimaty bardzo odpowiadają:)

Edytowane przez Ania i Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wawrzyn105 mnie się podoba Twoja kuchnia. Też chciałam bordo, ale jak pokazałam mężowi kiedyś podobną to tak na mnie popatrzał, że mi się odechciało :shock: . Gdybym sama korzystała z kuchni- byłoby to moje królestwo- nie miałby za dużo do gadania, ale, że czasami i on w niej "kucharzy" to musieliśmy coś wymyslić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów

ja również chciałam pokazać moją wyczekaną kuchnię,wreszcie po 17-tu latach -moja ,własna i ja tu rządzę ;)

Czekam na opinię

 

Odważnie, ale mnie się kojarzy jakoś tak "barowo".

Mnie by ta kuchnia przytloczyla i pewnie szybko by sie znudzila, bo w takiej kuchni (i salonie, skoro jest w podobnej stylistyce) trudno cokolwiek zmienic. Wnętrza neutralne można zmieniac dodatkami - tutaj juz raczej nic nie można zrobić.

W sumie ciekawie - bo inaczej - ale do obejrzenia, nie do przebywania tam, mieszkania i gotowania. To moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie za duzo roznych odcieni czerwieni, nie wiem czy to tak na fotkach wyszlo, hockery czerwone, tynk mozaikowy bordo, fronty ciemno czerwone - byc moze ze w rzeczywostosci te kolory sa zblizone ale na fotkach wygladaja roznie, czerwona kuchnia jest fajna ale wolabym do niej bardziej neutralne tlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie za duzo roznych odcieni czerwieni, nie wiem czy to tak na fotkach wyszlo, hockery czerwone, tynk mozaikowy bordo, fronty ciemno czerwone - byc moze ze w rzeczywostosci te kolory sa zblizone ale na fotkach wygladaja roznie, czerwona kuchnia jest fajna ale wolabym do niej bardziej neutralne tlo

 

W rzeczywistości kolory są w podobnym odcieniu bordo,jedynie hockery czerwone.Zdjęcia nie oddają stanu faktycznego.

Co do opinii to wiadomo,że każdy ma swój gust i ja go szanuję.I chcę podkreślić ,że nasi goście mówią ,że mamy bardzo ciepły dom i to mnie cieszy.

 

Może niedługo pochwalę się innymi pomieszczeniami;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wawrzyn105 mnie się podoba Twoja kuchnia. Też chciałam bordo, ale jak pokazałam mężowi kiedyś podobną to tak na mnie popatrzał, że mi się odechciało :shock: . Gdybym sama korzystała z kuchni- byłoby to moje królestwo- nie miałby za dużo do gadania, ale, że czasami i on w niej "kucharzy" to musieliśmy coś wymyslić.

 

Tak w ogóle to wydaje mi się ,że ludzie boją się kolorów.Zwróćcie uwagę ,że większość wnętrz w domach są bardzo podobne ,przewaga brązów,kawa z mlekiem,beże.Są to ładne i ciepłe kolory,jednak my chcieliśmy inaczej,bardziej wyraziste kolory,które wbrew pozorom sprawiają ciepłą i miła atmosferę domu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...