Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

WAWRZYN ja tam kolorow sie nie boje ale wiem ze taka kuchnia jak twoja po pierwsze szybko sie znudzi a malo jest mozliwosci jej modyfikacji, ja w kuchni przez 2 lata mialam dodatki czerwone(swoja droga bardzo lubie ten kolor) i w salonie mam jedna nieduza sciane czerwonai ten kolor we wnetrzy zaczal wzbudzac we mnie taka agresje ze myslalam ze zwariuej , w kuchni zmienialm dodatki na fiolet i odrazu lepiej a scianka w salonie ceka na przemalowanie , mysle ze to nie chodzi o to ze ludzie boja sie kolorow tylko jakos neutralna kuchnie mozna fajnie zmieniac dodatkami i tym sposobem nam sie nie znudzi i przez dobrych kilka lat moze byc fajna :) ale szanuje gusta innych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dziękuję :)

Kolor Faktycznie jest bardzo pyszny :D

 

Kuchnię zaprojektowaliśmy na początku roku całkowicie sami i jesteśmy z tego faktu niezmiernie dumni :)

 

Kuchnia pyszna faktycznie;) te śmietanki, czekolady i malinki tworzą smaczną całość;) Zastanawia mnie czy mikrofala nie za wysoko? Może być nie bezpiecznie przy wyciąganiu np. gorącej zupy. Poza tym kuchnia bardzo mi sie podoba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie podoba czerwona kuchnia!! Znajomi mieli podobna z 12 lat w starym domu i byla naprawde sliczna, szczegolnie wieczorem z podswietleniami!! Wazne, zeby sie w takiej dobrze czuli domownicy. Moj zachwyt wzbudza. Mamie zeszlego roku zrobilismy tez czerwona (ikea) i jest zachwycona. A co!

Jednak ja planujac wlasnie swoj domek wybralam zupelnie inna "biala/czekolada z jagodami" bo w takiej kolorystyce czuje sie najlepiej. (miala byc czarna ale jak zobaczylam kuchnie Efilo to wymieklam :) Chce wracac do domu i odpoczywac po dniu pracy. Odetchnac. Kolory mnie atakuja wiec beda szarosci i niech kazdy ma jak lubi byle z glowa i przemyslanie.

Watek sledze, zeby nie bylo wpadek typu tu szklo a tam plytki, zle oswietlenie itd. a wiec wszelkie komentarze sa analizowane. Co wyjdzie i co nie ;) wkleje zima!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia pyszna faktycznie;) te śmietanki, czekolady i malinki tworzą smaczną całość;) Zastanawia mnie czy mikrofala nie za wysoko? Może być nie bezpiecznie przy wyciąganiu np. gorącej zupy. Poza tym kuchnia bardzo mi sie podoba:)

 

 

Ogólnie szafki wiszące są wyżej niż w standardzie :) Jesteśmy wysocy, więc dla nas jest OK. Przede wszystkim jednak chcieliśmy uzyskać efekt optycznego powiększenia przestrzeni i to nam się udało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@izabelisina

ooooooo a tu znów czerwono, ale jednak inaczej - twoja kuchnia sprawia wrażenie, że jest w niej czysto. nie surowo czy sterylnie - ciepło, miło, apetycznie, ale jednocześnie schludnie, porządnie (tego brakowało mi u wawrzyna choć absolutnie nie chcę przez to powiedzieć, że jego dbałość o porządek pozostawia coś do życzenia).

podoba mi się

 

a zdradziłabyś co to za tapeta - podoba mi się bardzo ta czekolada i ta biała tapeta z połyskującym wzorem. świeże i delikatne zestawienie.

 

 

Dziękuję bardzo duś'u :)

Chcieliśmy mieć nowoczesną kuchnię w klasycznej zabudowie. Miała być świeża, lekka i ciepła. i chyba się udało :)

 

Co do tapet:

* ciemnoczekoladowa tapeta to P+S INTERNATION z kolekcji CAMEO

* biała z połyskującym wzorem to AS CREATION z kolekcji FLOCK II

Tapety kupiłam na Allegro (sprzedawca BUDEKS), praktycznie w ciemno (nie dotykając ich)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja szaro-biała kuchnia :)

Dodatki będą w czerni (lampa itd)

 

http://lh5.ggpht.com/_EToF8nEubwo/TGp0Eo1czEI/AAAAAAAAAZw/mKeps9IxyDY/s720/IMG_5019.JPG

 

http://lh3.ggpht.com/_EToF8nEubwo/TGp0NCisnlI/AAAAAAAAAZ0/xNoRIGeKCPw/s720/IMG_5020.JPG

 

http://lh5.ggpht.com/_EToF8nEubwo/TGp0TpPkRvI/AAAAAAAAAZ4/qahyiB7QteQ/s720/IMG_5021.JPG

 

http://lh6.ggpht.com/_EToF8nEubwo/TGp0cgsNo6I/AAAAAAAAAZ8/LibXCU5W9x4/s720/IMG_5022.JPG

 

http://lh5.ggpht.com/_EToF8nEubwo/TGp0jOFyCkI/AAAAAAAAAaA/XFVOSMbQ2BQ/s720/IMG_5023.JPG

 

http://lh6.ggpht.com/_EToF8nEubwo/TGp0oh3J2VI/AAAAAAAAAaE/sfBm1zuaxJw/s720/IMG_5024.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieliśmy mieć nowoczesną kuchnię w klasycznej zabudowie. Miała być świeża, lekka i ciepła. i chyba się udało :)

 

Nie lubię czerwonych mebli ale wasza kuchnia Wam się udała. Pewnie dlatego że czerwone fronty stosowaliście z umiarem.

Jedyne co mi nie leży to kolor rolety. Nie wiem jak na żywo ale na zdjęciu wymieniłabym ją na taką w kolorze tego flocka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię czerwonych mebli ale wasza kuchnia Wam się udała. Pewnie dlatego że czerwone fronty stosowaliście z umiarem.

Jedyne co mi nie leży to kolor rolety. Nie wiem jak na żywo ale na zdjęciu wymieniłabym ją na taką w kolorze tego flocka ;)

 

Dzięki efilo :)

Roleta się szyje :) Mam ostatnio ciut za mało czasu, więc szyję ją zdecydowanie za długo, ale mam nadzieje, że całkiem niedługo się uporam.

Docelowo roleta będzie biała - materiał to taki grubszy woal w delikatne nieregularne prążki. na pewno będzie wyglądać lepiej a póki co wisi sobie ta czerwona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuchnia jest otwarta na salon - który jest szary i bedzie miał fioletowo-bordowe akcenty

dla mnie to wystarczy - bo ja lubie szaroburoiponuro i takie było założenie :)

 

a to nie Twój ideał kuchni na wizualce? ;)

http://lh6.ggpht.com/_EToF8nEubwo/Swb6I4tYI2I/AAAAAAAAANs/K9LAGPfnzOs/wizja%207.jpg

 

miałam spytać skąd w takim razie pomysł na kolor okien ale już wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efilo

No kurde w totka jednak nie wygrałam ;)

Wiesz czasem zdaża się tak, że ludziom koncepcja się zmienia ;) (a może tylko mi sie zdaża?)

Okna są takiego koloru bo to drewno i bardzo nam zalezało, zeby wizualnie pasowąły do dachu i drzwi - bo nie lubię zamieszania kolorów w stolarce!!!

Poprzednia kuchnia po wycenie była prawie dwa razy drozsza od tej, ale nie tylko to zadecydowało - przez rok trochę poczytałam i trochę poogladałam i wyszłam z założenie, ze szaro jest bardziej uniwersalnie

 

Zreszta nieważne - czuje się trochę jak bym się przed tobą tłumaczyła ;/

 

Za wszystkie miłe słowa dziękuje!!!

Blat ma dwie wysokości, kolor ścin to tikurilla, ale nie pamietam jaki numer - jak co to sprawdzę nie ma problemu!!!

 

W poprzednim domu tez miałm płyte przy scianie i przez 4 lata nie narzekałam - ale pozyjemy zobaczymy :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...