Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Rokoko- kuchnia cudna, ciepła, słodka, klimatyczna i ekologiczna i bardzo szwedzka ale jak dla mnie cudo.co to za ładne ozdoby- liście na ścianie.gdzie takie cudo sie kupuje czy może robi własnoręcznie.może pokaz resztę mieszkania -jeśli ma klimat taki jak kuchnia to jest wart pokazania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi czy do bialej kuchni i bialych listew przypodlogowych a scian jasno szarych bedzie pasowac kremowa podloga taka ecri czy lepiej cos w szarosciach szukac,zamierzam skuc zle polozone plytki w kuchni i holu:-(,polozyc nowe,ale juz inne ,dlatego pytam o kolor.

 

ja mam dokładnie ten schemat i nie zauważyłam żeby komukolwiek przyszło Dusia skojarzenie z brudnym do głowy. wprost przeciwnie, kafle dodają wrażenia świeżości i lekkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wcięło mi posta na temat kuchni Samur_aj - ale właściwie to wyraziłam podobną opinię jak agawi74 :) subtelna różnica polegała na tym, że wg mnie ta kuchnia w ogóle surowa nie jest :)

 

a ja uważam że jest. ale nie w tym znaczeniu tego słowa ;) oczywiscie takie meble nie są w stanie zagwarantować odczucia surowości pomieszczenia. pewnie autorom raczej chodziło o prostote.

natomiast na pewno kuchnia jest surowa w znaczeniu że... bardzo pusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uważam że jest. ale nie w tym znaczeniu tego słowa ;) oczywiscie takie meble nie są w stanie zagwarantować odczucia surowości pomieszczenia. pewnie autorom raczej chodziło o prostote.

natomiast na pewno kuchnia jest surowa w znaczeniu że... bardzo pusta.

 

to mnie chodziło o zupelnie innego rodzaju surowość :)

 

kuchnia zapełni sie wraz z rozpoczęciem jej użytkowania i wtedy surowość w jakimkolwiek znaczeniu zniknie zupełnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia Twojego autorstwa ? Jeśli tak, to super :)

Dobre kadry, kuchnia ładnie przygotowana do zdjęć.

 

pozdrawiam, majki

 

Znalazlam tutaj dom Rokoko:

 

http://www.apartmenttherapy.com/dc/house-tours/violetas-vibrant-village-home-house-tour-119722

 

dom jest w okolicach Limerick, w Irlandii....az szkoda! bo chcialam sie zapytac gdzie znalazla w Polsce elektryka, ktory zainstalowal wyspiarskie gnazdka...mi juz dwoch odmowilo i chcialam wyrwac sie z prywata, a tutaj nici;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za pozytywne komentarze:

 

Basia228 - tak, to prawdziwe wnętrze :) W oddali za drzwiami widać pomieszczenie gospodarcze - spiżarnia, pralnia, przechowalnia, prasowalnia...mam tam wszystko, co nie znalazło swojego miejsca w kuchni, np. mikrofala, kosz na śmieci, itp.

To nie ekspres do kawy (oboje nie pijemy kawy) - to mikser ;)

 

Martaibartek - to nie Ikea, choć wzorowałam się trochę na niej. Kuchnia to mój własny projekt.

 

Efilo - deska jest zawieszona na dwóch hakach Blecka z Ikea: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30152676

 

Markoto - niestety, większość dodatków jest z irlandii - pojemniczki na przyprawy dostałam w prezencie;

 

Agawi74 - zlew też mi się nie podoba :( Nie przemyślałam sobie tego wyboru zbyt dokładnie...

 

Mario31, Acca5 - liściaste obrazy są z Tk&Maxx'a

 

Acca5 - krzesła i stół są z jakiegoś lokalnego sklepu meblowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to już wiemy jak ma autorka na imie i nazwisko i gdzie mieszka ... ;)

Już też wiem dlaczego zdjęcia kompletnie odbiegają od tego co tu jest na fm pokazywane ;)

No i IKEI jak widać nie ma się co wstydzić, jak to niektórzy piszą ;)

 

Gratuluję "oka" do fotografii :)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...