Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

no dobrze, przyszedł czas na moją kuchnię :)

 

kuchnia jest połączona z "salonem" [dość małe mieszkanie]

 

http://i294.photobucket.com/albums/mm94/gotowanie/DSCN5541.jpg

 

http://i294.photobucket.com/albums/mm94/gotowanie/DSCN5543.jpg - część przedpokoju, tam też upchnęłam lodówkę, bo nie było gdzie, ale przyznam, że absolutnie nie jest to niewygodne

 

http://i294.photobucket.com/albums/mm94/gotowanie/DSCN5546.jpg

 

w kuchni brakuje mi tylko jednej lampy nad blatem - niedaleko okna [zresztą jak w całym mieszkaniu...] oraz rolety rzymskiej/żaluzji drewnianych

P.S. Podłoga w mieszkaniu jest jaśniejsza, bardziej miodowa, ale dziś jest ciemny dzień i taka wyszła na zdjęciu...

Edytowane przez Nina81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna kuchnia :) uwielbiam białe! :) to lakierowany mdf? a jak się sprawuje biały blat? ;)

 

dziękuję :)

 

tak, to lakierowany mdf - w wysokim połysku, kolor z palety RAL

 

kuchnię użytkuję dopiero od niedzieli, więc raptem 4 dni, ale co do blatu mogę się wypowiedzieć, bo miałam identyczny w poprzedniej kuchni [pozostawionej mi przez poprzednią właścicielkę]. Blat jest z płyty mdf [miał być granit, docelowo pewnie będzie, ale na razie nie ma $], można go dokładnie domyć CIF-em - wcześniej, ilekroć pozostawały plamki po herbacie, burakach, soku wiśniowym, brałam cifa, ostrą stronę gąbki i wszystko dało się domyć. Jako że to jest blat groszkowy, matowy, nie rysuje się i można go naprawdę dokładnie wyczyścić [i jest tani, naprawdę się zdziwiłam...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze, przyszedł czas na moją kuchnię :)

 

kuchnia jest połączona z "salonem" [dość małe mieszkanie]

 

http://i294.photobucket.com/albums/mm94/gotowanie/DSCN5541.jpg

 

http://i294.photobucket.com/albums/mm94/gotowanie/DSCN5543.jpg - część przedpokoju, tam też upchnęłam lodówkę, bo nie było gdzie, ale przyznam, że absolutnie nie jest to niewygodne

 

http://i294.photobucket.com/albums/mm94/gotowanie/DSCN5546.jpg

 

w kuchni brakuje mi tylko jednej lampy nad blatem - niedaleko okna [zresztą jak w całym mieszkaniu...] oraz rolety rzymskiej/żaluzji drewnianych

P.S. Podłoga w mieszkaniu jest jaśniejsza, bardziej miodowa, ale dziś jest ciemny dzień i taka wyszła na zdjęciu...

 

Ladna i sterylna kuchnia :) Mam nadzieję, że w salonie jest jednak jakiś kolor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taka płytę

Efilo jak sprawuje się Teka? jateż planuję taką właśnie

do miłośniczek białych kuchni: ja też będę miała białą! tylko lakier półmat i płytki szare (saime kaleido grigio) tylko między szafkami dolnymi i górnymi laminowane szkło-jakieś cudne zdjęcie soczystej zieleni czegoś... już się nie mogę doczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladna i sterylna kuchnia :) Mam nadzieję, że w salonie jest jednak jakiś kolor :)

 

Kuchnia w bardzo nie moim typie ale chyba nikogo nie urażę za wyrażenie swojej opinii?Wg mnie w tej kuchni brakuje hmm smaku? Za bardzo sterylna, i wydaje się być chłodną kuchnią, być może przez brak jakichkolwiek oznak życia za wyjątkiem pięknego słonecznika.Nie przeraża was mieszkanie w tak białym pomieszczeniu? Ja rozumiem jasne kolory, jasne barwy, ale czy ta biel nie jest aż nadto monotonna? Czy taka kuchnia po kilku latach nie znudzi się wam? No chyba że ktoś wymienia co sezon meble.Czuję się jakbym byłą w szpitalu, patrząc na tak białą kuchnię. Przezemnie chyba przemawia tradycyjność:) Czyli między innymi uchwyty na drzwiczkach szafek bo szafki bez uchwytów kojarzą mi się raczej z jakimiś meblami z innej, minionej epoki, gdzie wyglądało to "łokropnie" . Ale to tylko moje zdanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnia w bardzo nie moim typie ale chyba nikogo nie urażę za wyrażenie swojej opinii?Wg mnie w tej kuchni brakuje hmm smaku? Za bardzo sterylna, i wydaje się być chłodną kuchnią, być może przez brak jakichkolwiek oznak życia za wyjątkiem pięknego słonecznika.Nie przeraża was mieszkanie w tak białym pomieszczeniu? Ja rozumiem jasne kolory, jasne barwy, ale czy ta biel nie jest aż nadto monotonna? Czy taka kuchnia po kilku latach nie znudzi się wam? No chyba że ktoś wymienia co sezon meble.Czuję się jakbym byłą w szpitalu, patrząc na tak białą kuchnię. Przezemnie chyba przemawia tradycyjność:) Czyli między innymi uchwyty na drzwiczkach szafek bo szafki bez uchwytów kojarzą mi się raczej z jakimiś meblami z innej, minionej epoki, gdzie wyglądało to "łokropnie" . Ale to tylko moje zdanie:)

 

nie, absolutnie mnie nie urazisz, masz prawo mieć własne zdanie [i dobrze, że je wypowiadasz, bo forum to nie kółko wzajemnej adoracji], własną kuchnię, własny styl;

 

mojej mamie na przykład podobają się kuchnie w stylu angielskim, ale ma dom z dębowym parkietem, dębowe drzwi wewnętrzne i stare meble - rzeźbione

 

dla mnie z kolei biel taka jest elegancka, nowoczesna i spotykam ją w wielu domach rówieśników [dwudziestokilkulatków czy wczesnotrzydziestolatków], jest uniwersalna i nie przytłacza

 

w mieszkaniu w bloku to ważne ;) zwłaszcza gdy ma ono kilkadziesiąt [a nie kilkaset] metrów

 

 

a co do bezuchwytowych szafek, hmm - wiele stolarzy, jakich spotkałam, pierwszy raz spotykało się z czymś takim ;)

 

Nina81 kuchnia super!!!! Ja tez uwazam, ze wnetrzu nalezy nadac charakter poprzez dodatki....

 

dziękuję :))))

Edytowane przez Nina81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Moim zdaniem żadna kuchnia nie jest ponadczasowa, trendy sprzed dziesięciu lat są inne niż dziś, kuchnia lat 90. dziś nadaje się przeważnie do wymiany, zwłaszcza gdy chodzi o drzwiczki; trzeba się więc liczyć z małą rewolucją kuchenną co 10-15 lat

 

Mnie się białe kuchnie bardzo podobają, a moje pytanie było trochę prowokacyjne ;) Uważam, że białą kuchnię najłatwiej zmienić, odświeżyć i biel nie musi się znudzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...