Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak widac warto było :)

 

warto :)

 

czasami śmieję się, że cały remont był tylko po to by kupić sobie wypasiony piekarnik, tam na zdjęciu jeszcze stoi moja stara kuchenka z piekarnikiem gazowym - po kilku latach używania tego badziewia marzyłam o czymś normalnym- i w zasadzie każdy piekarnik, w którym dało się utrzymać stałą temp był w moim mniemaniu "wypasiony" ;) To dla mnie najważniejszy sprzęt w kuchni, bo lodówka i płyta grzewcza to pff - mają spełniać swoją rolę.

Edytowane przez Nina81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra te zdjątko, hahaha !

Kuchnia też świetna, naprawdę.

;)

 

Uwielbiam takie historie z happy end'em.

:lol:

dziękuję, chociaż czarno widziałam to w trakcie, moja rodzina i znajomi też

 

madula: to płyta pięciopalnikowa TEKA, którą wybrałam nie ze względu na wygląd, tylko na parametry. Ta płyta ma żeliwny grill [widać po lewej stronie], a przede wszystkim - pośrodku jest miejsce na woka - i to tego zaokrąglonego, bo TEKA daje specjalną nakładkę unieruchamiającą go [jeszcze nie mam woka, więc z góry powiem, że nie wiem czy TEKA spisała się na medal czy też nie]. Palnik ten ma bardzo dużą moc, dużo większą niż druga wersja tej płyty - na szkle. Ogólnie na rynku, to jest bardzo dobry model płyty grzewczej, przynajmniej tak wywnioskowałam z wywiadu forumowego i w sieci :) Wok, żeby był naprawdę skuteczny, potrzebuje ogromnego płomienia, tu jest coś zbliżonego, choć i tak nie ideał.

 

http://www.teka.com/html/cat/prod.ph...yty%20kuchenne

kupowałam go w hoopla.pl, ok. 900 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję, chociaż czarno widziałam to w trakcie, moja rodzina i znajomi też

 

madula: to płyta pięciopalnikowa TEKA, którą wybrałam nie ze względu na wygląd, tylko na parametry. Ta płyta ma żeliwny grill [widać po lewej stronie], a przede wszystkim - pośrodku jest miejsce na woka - i to tego zaokrąglonego, bo TEKA daje specjalną nakładkę unieruchamiającą go [jeszcze nie mam woka, więc z góry powiem, że nie wiem czy TEKA spisała się na medal czy też nie]. Palnik ten ma bardzo dużą moc, dużo większą niż druga wersja tej płyty - na szkle. Ogólnie na rynku, to jest bardzo dobry model płyty grzewczej, przynajmniej tak wywnioskowałam z wywiadu forumowego i w sieci :) Wok, żeby był naprawdę skuteczny, potrzebuje ogromnego płomienia, tu jest coś zbliżonego, choć i tak nie ideał.

 

http://www.teka.com/html/cat/prod.ph...yty%20kuchenne

kupowałam go w hoopla.pl, ok. 900 zł

 

 

Dzięki Nina. Właśnie coś takiego chcę do swojej kuchni: płyta na gaz pięciopalnikowa. Do tej pory Teki nie brałam pod uwagę to teraz dodam ją do listy płyt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...