Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

MarJel jasne że znam ten wątek. Tam znalazłam inspiracje do swojego domu. Moje schody to tylko nieudolna kopia schodów arcobaleno :D

 

markotko mam nadzieje że piszesz o kawie ;)

 

atika.. no trochę metrów jest. ale poniekąd jest takie wrażenie bo robie zdjecia z kąta w jadalni i po prostu mam dobrą perspektywę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wiggle: efilo baaardzo dziękuję za p/odpowiedź co ztym światłem :) a o co chodzi ze zmianą świateł nad wyspą? Poprzednio tam coś wisiało (przepraszam za "coś" bo pewnie to "haute designe";) myślałam co by u mnie takie light eye zawiesić a tu widzę zmianę i jestem w kropce? Nie to, ze bezczelnie kopiuję ale się inspiruje i słucham mądrzejszych, doświadczonych - szacunek Efilo (bosszz jak Ci zazdroszczę upajania się co dzień swoim wnętrzem!!)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alutka

jakiego upajania

ja tam stoje nad garami :D

 

Co do oświetlenia to mną się nie sugeruj. To była specyficzna sytuacja. Wisiały tesle italuxu - po pierwsze gryzły się z oświetleniem jadalni. Po drugie współzawodniczyły z okapem i wyglądało to nieciekawie. Po trzecie były całe przezroczyste więc nie skupiały światła na blacie tylko raziły po oczach i rozświetlały pomieszczenie a nie taka ich rola.

 

Uważam że light eye się spokojnie sprawdzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyspa to trzy moduły po 90 cm. szer. też 90

 

 

leaat przy okazji... jakbys szukała nie wpuszczanych kanciastych 'optique'ów' to aquaform ma takie http://www.aquaform.pl/natynkowe,SQUARES_111x2_ON,p144,polish.html

Edytowane przez efilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...