Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jakie płytki masz na podłodze?

 

a wracając do kuchni - kto ja wykonał? Zdążyłam gdzieś doczytać, że Pan Adam, ale jeśli mogę prosić namiary będę wdzięczna :)

 

Pozdrawiam gorąco

 

 

Płytki to Nowa Gala kolekcja SIGNUM nr 12 (o ile dobrze pamiętam) 60x60. Wykonawcę wysyłam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff...to mnie uspokoilas:) dlugo uzytkujesz? jakies przeciwwskazania? zastanawiam sie pomiedzy signum 12 a orientalem 12...przekonasz do signum:)?

 

:) Użytkuję rok - jedne i drugie :) tyle że OR mam chyba 13. Podsumowując - OR łatwiej się myje, mniej na nich widać (mam je w wiatrołapie - super wybór), SG moim zdaniem ładniejsze (delikatniejsze - OR-y mają taką trochę nierówną strukturę, jakby były miejscami popękane, są bardziej zróżnicowane kolorystycznie), tyle że po myciu na SG lubią zostawać mazy. Przetestowałam kilka ścierek i natrafiłam na taką, po której jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam duży problem z oświetleniem swojej kuchni, będzie montowana lada dzien a ja wciąz nie mam lamp. najwięcej kłopotu mam z lampami doswietlajacymi blat pod oknem, układ podobny jak u Efilo i też bez g,órnych szafek. Efilo co to za kinkiety są u Ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina81 śliczna kuchnia, sama planuję białą.

 

Powiedz proszę jak Ci się sprawują górne szafki do sufitu?

Sama planuję dwa rzędy szafek nad blatem kuchenny, co prawda nie równe, tylko górna będzie szersza od dolnej, ale jednak do samego sufitu.

Na jakiej wysokości masz sufit?

 

efilo dziękuję, za to że znów wrzuciłaś zdjęcia Twojej kuchni. Oczywiście muszę powtórzyć to co wiele razy już padało - JEST PIĘKNA :)

Bardzo się cieszę, że ją wrzuciłaś bo mogłam ją pokazać drugiej połówce i w końcu podzielił moje zdanie co do Białej Kuchni :)

Ja już to wiedziałam od dawna, ale faceta najlepiej przekonają zdjęcia, jak coś może świetnie wyglądać. Mam nadzieję, że jak nadejdzie czas mojej, też wyjdzie tak dobrze jak Twoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...