Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

NIna ja rowniez bede miala biala kuchnie i take same "uchwyty" Powiedz mi czy Ty masz zmywarke bo mnie poinformowano ze przy takich uchwytach bedzie widac jakies metalowe czesci pod blatem

 

zdjęcia zmywarki

 

z bliska: http://i294.photobucket.com/albums/mm94/gotowanie/DSCN5750.jpg

 

http://i294.photobucket.com/albums/mm94/gotowanie/DSCN5749.jpg

 

nie widzę nic od zmywarki, maskuje ją całkowicie listwa metalowa - w kolorze mebli ;)

 

listwy z daleka nie widać, musisz podejść bliżej blatu

Edytowane przez Nina81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że to nie są 3 tradycyjne piekarniki., tylko zaczynając od lewej strony: mikrofala, piekarnik parowy, pod nimi są szuflady do podgrzewania naczyń. Po prawej zaś jest tradycyjny piekarnik;):rolleyes:

 

 

Co do wysokości to rzeczywiście wygląda to na zdjęciu jakby te sprzęty były troszkę za nisko

Edytowane przez Magda 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

pytałam o konkretne modele bo też mam tą linię

ja bym dała zamiast mikrofali kombi. niestety myślenie schematyczne zapewne ograniczyło możliwości tego zestawu.

 

p.s. jeśli to tylko mikrofala to raczej ją bym dała koło zamrażalnika niż parowy - zdecydowanie bardziej sie nagrzewa. a tak w ogóle to na skrajna pozycje wyoutowalabym (:o ;) ) piekarnik. to że szuflady by nie były w rządku nikt by nie zauważał. a lodówka na pewno to odczuje

Edytowane przez efilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...