Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

rany! Piekarnik parowy, zwykły - chyba jestem daleko w tyle z nowinkami technicznymi :)

 

Zawsze mnie fascynuje pytanie - a kto to czyści?

 

A co tu jest do czyszczenia? Na zewnątrz czy wewnątrz. Bo środek jest niemal bezobsługowy a na zewnątrz szczerze mówiąc niewiele się brudzi. wystarczy raz na tydzień machnąc mikrofazą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No milo mi ze takie wrażenia

 

ja się chwale - ale to spełnienie marzeń żonki

chwale się dalej:

cześć wyspowa z płytą mastercooka Id84 (chyba)

http://img13.imageshack.us/img13/4858/0109201026951758805.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

tutaj widok z salonu:

od frontu będzie ten sam wzór co na frontach

 

a wgłębi pod ściana kolejny rzad ze zlewem TEKa i zmywarka

na ścianie maja być jakieś szafki -ale raczej małe i fronty w polerze zielonym

 

myślicie, że żywa zieleń to ożywi?

 

http://img835.imageshack.us/img835/8459/0109201026961912912.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

tutaj z troszkę inne perspektywy:

http://img821.imageshack.us/img821/3607/0709201027002058845.jpg

 

 

i teraz wyjaśniam bo widzę , że pytań sporo:

 

od lewej

piekarnik parowy siemensa- SIEMENS HB 36D572

pod nim szuflada: Siemens

potem

mikrofala: nie mogę znaleźć oznaczenia -ale parowy i mikrofala są z serii kompaktowej -od nią kolejna szuflada

 

zamrażarka RZ80EEIS

chłodziarka RR82WEIS

do zestawu już wezwany servisant bo raczki o siebie ocierają a miały nie robić tego

 

po prawej Piekarnik SIEMENS HB 38AB570T

 

Nie podaje cen bo to był "kosmos" - ale coś za coś - tanie meble - drogie sprzęty - próbowaliśmy rożne combo i inne- ale nic nie spełniało założenia:

ŻE MA WYGLĄDAĆ JAK Z KATALOGU

 

materiały

kuchnia - zrobiona ze zwykłej płyty - ale przez magika (100larnia włocławek) - świadomie reklamuje - bo to kolega i robi takie rzeczy, że potem można kupić sobie siemensa :)

 

płyta cięta z zachwianiem usłojenia - wzór orzech Toskania (orzech marino tez jest ładny)

ale toskania bardziej nam pasje pod kominek:

chwale się:

http://img691.imageshack.us/img691/8067/1109201027312861750.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

magik zrobił tak ze wygląda jak jakiś fornir

 

(ilu z was myślało ze to fornir??????)

 

wszystko na BLUMIE - pod zlewem z servodrivem

22 szuflady

koszt.............12.000 zl - myślę ze to dobra cena :)

 

dodatkowo na tym będzie blat granitowy:

IMPALA poler na gorze a IMPALA szczotkowana na bokach - jak narzazie koszty szacują na około 12 tys - ale jest tego ponad 10m2 blatu

 

 

Nie mogę się powstrzymać - magik robi takie rzeczy tez:

obudowa kibelka i wisząca półeczka pd zlewki

http://img684.imageshack.us/img684/4733/2107201024403253823.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

wykonane z prasowany bambus tygrysi - parkiet (poklejone w jedna kupę i zrobione tak, że nie widać łączeń na krawędziach (45st wszystko)

 

kończę bo mnie tutaj zaraz za reklamę zbesztacie

ale jak ktoś chce szczegóły to na priva proszę firma naprawdę godna polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy aby nie za nisko te piekarniki

 

piekarnik są na około 73cm od dołu (- naszym zdaniem idealnie - żonka ma 168cm i jej pasuje)

 

 

piekarniki są wy out owane - na zewnątrz ale nie gra to roli - bo opływ powietrza koło lodóweczek jest podłączony pod wyciąg wentylacji - wiec są mniejsze szpary miedzy sprzętem a obudową, ale zwiększona cyrkulacja powietrza.

 

 

czyści się samo - tzn - przyjedzie teściowa i sobie hobbystycznie przeczyści :)

 

 

 

no i pytanie za 100 pkt

salon jest w jesionie - wypoczynek raczej szary-kawa - podobnie jak krzesła - stół będzie w złotym dębie - lampy w salonie EGLO optica (białe szkło)

 

i teraz chcemy w kuchni dać zielone lampy (coś ala IKEA abażury)

i ożywić tą tylną ścianę - jakie pomysły???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bez bicia sie przyznaje - myślałam że to fornir :D

gratulacje dla magika choć oczywiście na żywo tylko można ocenić czy mu wyszło ale skoro jesteście zadowoleni znaczy że tak.

 

a mówiłam że poszliście schametycznie i nie macie kombi? ;) a koszt prawie taki sam. uzyteczność potrojona. pigeon napisz prosze na priw ile wyszła was lodówka. co prawda i tak bysmy jej nie wzieli bo u nas musiala byc kruszarka ale przynajmniej sobie porównam.

 

no i czemu stół dębowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bez bicia sie przyznaje - myślałam że to fornir :D

gratulacje dla magika choć oczywiście na żywo tylko można ocenić czy mu wyszło ale skoro jesteście zadowoleni znaczy że tak.

 

a mówiłam że poszliście schametycznie i nie macie kombi? ;) a koszt prawie taki sam. uzyteczność potrojona. pigeon napisz prosze na priw ile wyszła was lodówka. co prawda i tak bysmy jej nie wzieli bo u nas musiala byc kruszarka ale przynajmniej sobie porównam.

 

no i czemu stół dębowy?

 

EFILO a jak się potraja to kombi? i jaka cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a mówiłam że poszliście schametycznie i nie macie kombi? ;) a koszt prawie taki sam. uzyteczność potrojona.

no i czemu stół dębowy?

 

 

nie zgadzam się - co jest do wszystkiego to jest do niczego :) - nasze wybory były przemyślane - z kłótniami włącznie

są 3 sprzęty - myślę ze kombi nie jest potrzebne - miał być piekarnik parowy a nie piekarnik z funkcją pary - z googlowania wynikało ze to nie to samo - a nigdzie nie było praktyka który by to potwierdził

 

no cóż teraz się będziemy musieli męczyć

 

lodówki to coś kolo 4.800 z dostawa - można było kupić 100-200 taniej ale oczekiwanie dłuższe

typowy side by side - jest po prostu (naszym zdaniem) za mały, za wąski dostęp - a ta zamrażarka ma kostkarkę - tylko trzeba raz dziennie kostki do pojemniczka przekręcić takim dyndzlem

 

stół jest z pagetu - Birmingham II (nogi lite - blat okleina)- ma zaokrąglone rogi i fobia mojej żony, że dzieciaki się nadziewają na nie - jest zażegnana - z wybarwień tylko złocisty dąb pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam się - co jest do wszystkiego to jest do niczego :) - nasze wybory były przemyślane - z kłótniami włącznie

są 3 sprzęty - myślę ze kombi nie jest potrzebne - miał być piekarnik parowy a nie piekarnik z funkcją pary - z googlowania wynikało ze to nie to samo - a nigdzie nie było praktyka który by to potwierdził

 

hehe

jak sie postarasz to znajdziesz dokładnie ten sam wpis tyle że mojego autorstwa. dokładnie w tym samym temacie :) zrewidowałam swoje poglądy przez przypadek i teraz po prostu mam porównanie. jeśli się nie zgadzasz to raczej dlatego że miałeś za mało danych do decyzji niż dlatego że tak dobrze się przygotowaliście. ale to nic. nie mając kombi nie odczujecie braku bo nie będziecie sobie z tego zdawać sprawy.

p.s. pisałam o mikrofali z piekarnikiem. a nie o piekarniku z funkcją pary

 

jak sie cofniesz jedną stronę to zobaczysz że ja też nie mam zwykłego sbs - też byłam zdania że jest za małe. i nie pisałam o kostkarce tylko o kruszarce. :)

 

kuchnia naprawdę zapowiada się rewelacyjnie. uważam że nie powinniście wprowadzać tam czegoś spoza palety. koniecznie wklejcie dalsze etapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...